Асталависта бэйби• сегодня в 12:01

Екстернатна форма навчання

Якшо дитина навчається у Польщі і екстерном в Україні, може вчитель вимагати лише усний формат контрольної роботи в кінці року? І чи можна вимагати тоді у вчителя перенести оцінку з польскої школи якщо програма співпадає по цьому предмету?
Не люблю натовп• сегодня в 12:09
Не було нічого чутного, лише письмові роботи

З вишневого садка• сегодня в 12:15
Переносить можно при другой форме обучения, когда изучаете только украинский компонент. Но там сдаются работы в течении года по каждой теме ( укр предметы), а остальные переносятся. Оценки я подаю каждый месяц
Указка• сегодня в 12:26
Ви впевнені, що дитина саме на екстернатній формі навчання, а не на сімейній?
автор Асталависта бэйби • сегодня в 12:27
Ответ дляУказка
Вони кажуть екстернат, контрольні раз у рік в кінці класу
Указка• сегодня в 12:50
Ответ дляАсталависта бэйби
Хто вони? Ви на яку форму навчання заяву писали?
автор Асталависта бэйби • сегодня в 12:55
Ответ дляУказка
Екстернат
Указка• сегодня в 13:17
Ответ дляАсталависта бэйби
Екстернат
Тут в пункті ІІ нічого не сказано про формат річного оцінювання Про затвердження Положення про інд... | від 12.01.2016 № 8 https://share.google/WRZ8rNyEPTbksv2xT

Але дуже дивно, що сам вчитель обирає усне оцінювання, адже у нього не буде матеріальних доказів об´єктивності оцінки. У нас на сімейній найбільш строгі вчителі вимагали писати в режимі реального часу з включеними камерами, що, звісно, нічого не гарантувало. Але ці роботи зберігалися вчителем для звітності.

автор Асталависта бэйби • сегодня в 13:27
Ответ дляУказка

Не знаєте випадково, як можна було б вийти з цієї ситуації?
Бо вчитель каже або усно або не атестація