Ацетилсалициловая кислота• 1 час назад
Дитина 1,3 не ходить
Сів дуже пізно, в 11 міс, але став у упори в 7 міс. Зараз 1,3… Навіть не стоїть, якщо це не біля дивану, чи стільця
Якщо ставити, щоб ходити хоча б за ручки піджимає ножки, і на коліна падає. Були і в ортопеда, і в невролога, робили масажі. Ну, проблем ніяких не виявили… вже турбуюсь з приводу цього. Повзає дуже активно. Підскажіть, як стимулювати хоча б самостійне стояння?.. коли в кого діти пішли?
Коханозадовільна• 1 час назад
Стимулировать нельзя. Будет готов - сам пойдёт. Если отклонений никаких нет, то просто ждать
Пік Антна• 1 час назад
Я не вірю що ви були у лікарів.
Тим паче що дитина має затримку фізичного розвитку, вже має бути причина такої затримки.
Сердючка• 1 час назад
Я в месяц переживала что агу не говорит, уже 12 лет прошло, муж до сих пор с меня ржет
Ацетилсалициловая кислота
• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Я не вірю що ви були у лікарів.
А навіщо мені брехати за дитину?) дивні ви
ХаДиДиШь• 1 час назад
Піти до іншого невролога проконсультуватися. Час ще наче є, але щоб нічого не пропустити.
Коли наш син боявся відірватися від опори і самостійно йти, ми давали йому в ручки щось цікаве-шурхотливе. Тоді він забував, що треба триматися, бо іграшка або пакет його відволікали, і йшов сам.
Пузата Хата• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Я не вірю що ви були у лікарів.
На підставі чого такі висновки?
Бавовна• 1 час назад
Ніяк не ’стимулювати’, якщо патології не бачуть лікарі, організм ще не готовий до ходіння.
Ацетилсалициловая кислота
• 1 час назад
Ответ дляКоханозадовільна
Кстати, а ребёнок доношенный?
На 39,3 неділі народився
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Я не вірю що ви були у лікарів.
Ви хто що ставите дитині затримку фіз розвитку? Норма з 9 до 18 місяців.
Мля, понаписують експерДи
ЧорноброваЯ• 1 час назад
Мой ребенок пошел в 1,4 уверенно, до этого только вдоль чего-то. Тоже переживала, сейчас как в 1м комментарии пишут только следом и бегаю)
Ацетилсалициловая кислота
• 1 час назад
Ответ дляЛисаЛилу
ребенок падал? мог просто испугаться?
Падав, як тільки почав стояти біля дивану. Але це було лише про раз, і то, на мʼякий дитячий коврик
Амелі на мілені• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Я не вірю що ви були у лікарів.
Якщо активно повзає, то це не затримка.
Ацетилсалициловая кислота
• 1 час назад
Ответ дляЛисаЛилу
Він міг запам´ятати) Якщо повзає активно - не переживайте. А на ноги тапці чи шкарпетки одягаєте? взагалі не треба
Ой, не одягаю🙏
СкиниУскачи!• 1 час назад
Якщо лікарі не бачать проблем, то піде ваш малюк, просто пізніше ніж інші. Не спішіть, все буде
Сердючка• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ой, не одягаю🙏
Скоро піде, не переживайте
СкиниУскачи!• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Я не вірю що ви були у лікарів.
Які затримки?
Дайте подуться• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Я не вірю що ви були у лікарів.
Ви дурна чи як?
Ацетилсалициловая кислота
• 1 час назад
Ответ дляКарапулька
сначала стал, а потом сел? Как имено ребенок ползает?
Так🥲
Зараз повзає звичайно, на четвереньках. А до 9 міс по пластунськи
Пік Антна• 58 минут назад
Ответ дляПузата Хата
На підставі чого такі висновки?
На підставі описання ситуації дитини. Я впевнена, що не лише затримка фізичного розвитку в дитини.
Також проблеми з моторикою рук, координацією, звуко імітацією.
Пік Антна• 57 минут назад
Ответ дляБесбардак
Мля, понаписують експерДи
Так, скоро норму піднімуть до 24.
На цьому потім душе непогано зароблять
Амелі на мілені• 57 минут назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Автор, якщо активно повзає, то це не може бути затримка фізичного розвитку. Тим паче, що ортопед з неврологом не бачать патології.
Скоріше за все - дитині так зручно. Почекайте.
Доречі, тут часто хваляться тим, що дитина ходить в 7-8-9 місяців. Люди не розуміють, що дуже шкідливо для ще не зміцнілого хребта. Що чим дитина довше повзає, тим краще для хребта.