Из Кукуева я• сегодня в 17:02
Булінг
Донька посварилась з подругою і вона влаштувала булінг проти неї всіх популярних дівчат. У доньки й так купа комплексів (не обоснованих, вона гарна і розумна). 14 років. Як мені діяти.
Файно Замало• сегодня в 17:04
Що ви розумієте під словом булінг? Бо зараз виявиться що це тимчасовий особистий конфлікт
Из Кукуева я
• сегодня в 17:12
Ответ дляФайно Замало
Був особистий, але подруга вирішила інакше.
Из Кукуева я
• сегодня в 17:12
Я пропоную не ходити до кінця року в школу і перейти в іншу. Вона так не хоче.
Из Кукуева я
• сегодня в 17:12
Мені так боляче за неї. Вона дуже і дуже близько все сприймає до душі.
Из Кукуева я
• сегодня в 17:13
Ответ дляSvitlo_
Ну не до директора. А спочатку до класного керівника, якщо дійсно булінг.
Так булять не однокласниці, аиз інших класів дівчата, точніше одна компанія з різних класів
Божий одуванчик• сегодня в 17:13
Собрать факты и обратиться в полицию. Они заставят школу увидеть проблему и донесут до родителей, что ситуация есть.
Непогодка• сегодня в 17:14
Ответ дляИз Кукуева я
Тікати - не найкраще рішення для її подальшого життя. Навчите тікати від проблем - все життя буде тікати. Треба дати відпір
Само_достаточная• сегодня в 17:16
ви знаєте,це зараз модно. ні директор,ні керівник нічого не вирішать.в нас таке саме було. Дочка гарна,яскрава,відмовила однокласнику зустрчатися.Мовляв,часу нема,готуюся до нмт (з 10 класу).Він так само усіх намовив. Перевела на сімейне. І нічого не втратила. Це навчить вашу доньку обирати друзів. Однозначно подруга була гімном з самого початку. Просто дочка ваша не хотіла цього бачити. А ще ніколи і ніяким подругам не розповідати секретів,бо то козирні карти проти тебе. Це наука. І вона мала її пройти. так само не розмовляли, писали про неї скрізь гидоти,надумані історії. А потім через півроку оцей кавалер став на її місце-ополчилис япроти нього,опозорили на увесь район. бидло-шайка розпалася.
ХвостПистолетом• сегодня в 17:15
Ответ дляИз Кукуева я
Є скріни,фото, голосові?
Дівчина Гілмор• сегодня в 17:15
Ответ дляSvitlo_
До психіатра про пригнічений стан за довідкою ще можна сходити
Божий одуванчик• сегодня в 17:15
Ответ дляИз Кукуева я
Ну как эторешит ситуацию? Они все равно ее будут доставать через СС
Дівчина Гілмор• сегодня в 17:16
Ответ дляИз Кукуева я
Якщо я піду, стане ще гірше, вони не зупиняться.
Ваші пропозиції?
Из Кукуева я
• сегодня в 17:16
Ответ дляХвостПистолетом
В чому заключається булінг?
Насмішки. Вона йде і їй зневажливо кажуть привіт, сміються в спину. Вона плакала, вони почали казати - ти що плачеш, а ну давай більше
Дівчина Гілмор• сегодня в 17:16
Ответ дляИз Кукуева я
Постійно тікати?
Из Кукуева я
• сегодня в 17:16
Ответ дляНепогодка
Як
Дівчина Гілмор• сегодня в 17:17
Ответ дляИз Кукуева я
Тоді взагалі пофіг на них, прізвища імя, і заяви, ще подзвонити в міністерство освіти
Из Кукуева я
• сегодня в 17:18
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую! Я таке саме перенесла, також відмовила зустрічатися і поки в інший клас не перейшла це не зупинялося, чи може просто виросли. Але я розумію як важко дитині. Чому в нашому суспільстві досі це гидке явище
Из Кукуева я
• сегодня в 17:19
Ответ дляБожий одуванчик
Так, вийти погуляти вона теж не зможе
Дівчина Гілмор• сегодня в 17:19
Ответ дляИз Кукуева я
Так, вийти погуляти вона теж не зможе
Переїжджайте в інше місто, а потім в країну
Из Кукуева я
• сегодня в 17:19
Ответ дляДівчина Гілмор
Та звичайно, тут робота, будинок
Из Кукуева я
• сегодня в 17:20
Якщо я піду до батьків чи до директора, може бути ще гірше, донька категорично заборонила
Божий одуванчик• сегодня в 17:27
Ответ дляИз Кукуева я
Так, вийти погуляти вона теж не зможе
Ничего себе. Идите в полицию, ситуация требует вмешательства
Из Кукуева я
• сегодня в 17:27
Ответ дляБожий одуванчик
Вони ж типу нічого такого і не роблять