Из Кукуева я• 18 мая в 17:02

Булінг

Донька посварилась з подругою і вона влаштувала булінг проти неї всіх популярних дівчат. У доньки й так купа комплексів (не обоснованих, вона гарна і розумна). 14 років. Як мені діяти.
Щас ухожу• 18 мая в 17:47
Ответ дляИз Кукуева я
Навпаки. Не можна в класі сидіти на перерві
Ці дівчата вашу виганяють з класу?

автор Из Кукуева я • 18 мая в 17:49
Ответ дляЩас ухожу
Ці дівчата вашу виганяють з класу?
Та ні. Вчителі змушують всіх виходити
Щас ухожу• 18 мая в 17:50
Ответ дляИз Кукуева я
Та ні. Вчителі змушують всіх виходити
А далі що. От вийшла ваша на перерву. Вони починають обзивати? Фізично щось робити? Псувати одяг? Писати повідомлення? Чи реально зібрати якісь докази?
автор Из Кукуева я • 18 мая в 17:51
Ответ дляЩас ухожу
Просто сміються і кричать в спину, не образи, але зневажливо, з насмішкою. Типу ти шо плачеш, привіт привіт, махають, викрикують ім´я, ну і т.д
Щас ухожу• 18 мая в 17:54
Ответ дляИз Кукуева я
Якісь неадекватні. А ваша ранима дуже? Відповісти їм не зможе щось типу - що вам треба? Чи один на один поговорити з булильницею, без свідків, вони ж, я так зрозуміла, дружили. Так і спитати, чому вона так себе поводить? Чи не хоче знов нормально спілкуватися?
Бараболька• 18 мая в 18:08
Найти других подружек, а эти тыкать фак. Самое лучшее - найти себе поддержку среди других девочек.
Бараболька• 18 мая в 18:10
Ответ дляИз Кукуева я
Не реагировать. Если толкнут или тронут, то можно и в полицию пойти. Вот тут я бы точно шла к учителю, директору и тд. Тело неприкасаемо.
So_so• 18 мая в 18:10
Если не хочет уходить (я за уходить), то, может, с другой стороны? Пусть собирает вокруг себя компанию непопулярных?
Организуйте какой-то досуг интересный им в выходной день, пусть позовёт пару девочек.
Выложат потом фотки.
Бараболька• 18 мая в 18:13
Ответ дляSo_so
Выложат потом фотки.
Уходить нельзя. Такие ситуации будут и не раз в любом коллективе. А недорого ли переводить ребёнка из одного места в другое? Может ещё и переехать? Справиться нужно с этой ситуацией. А вот найти себе компанию непопулярных точно стоит. Тут популярные - дуры.

So_so• 18 мая в 18:13
Ответ дляБараболька
Я ушла из проблемного класса и потом было просто прекрасно.
Бараболька• 18 мая в 18:15
Ответ дляSo_so
У сотрудницы малая. У неё были проблемы с любимчиком учительницы. Малой хамло ещё то. До нового года парил мозги и доводил до слез. После новогодних праздников тот ребёнок уже забыл о дочке сотрудницы. Слава Богу получилось сохранить класс и никуда не переходить.
автор Из Кукуева я • 18 мая в 18:25
Ответ дляЩас ухожу
Вона говорила, питала, без толку
автор Из Кукуева я • 18 мая в 18:26
Ответ дляSo_so
Выложат потом фотки.
Радує що скоро канікули.
Само_достаточная• 18 мая в 19:18
Ответ дляНепогодка
До батьків я би не йшла, спочатку до директора
Ви не розуміжте. Це нісого не дасть. В дочки буде ще гірше- мовляв, пожалілася. Хто таке пише то не знає що таке підлітки. Чи ви думаєте, це зразу все стане добре. Та її зжеруть. Тоді точно треба буде йти зішколи.
Автор, я вчинила так. Один чоловік підійшов до цього хлопця після і спитав у чому проблема? Яка причина поведінки-? І про те що він намовляє все знають. Хлопець оедве не встявся. Булінг зразу зупинився. С до цього походи до керіанички нічого не дали. При ній дітм шовкові. Мовляв, то все надумано. Ми вже це пройшли. Я би якмати підійшла до цієї діачини( якщо вони були подругами і вона була у вас вдома) і намагалася з´ясувати. Погрворити один на один.яка причина? Що за роведвнка з намовляннями. Повірте, коли це виходить за межі підлітки сцют зі страху. Вчителі і директор тут ні до чого.бо автора виставлять дурепою. Треба докпзи.треба йти одразу до виновниці цього всього. Побачите як вона засцить.
автор Из Кукуева я • 18 мая в 19:45
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую щиро за пораду!
Файно Замало• 18 мая в 19:51
Ответ дляИз Кукуева я
Насмішки. Вона йде і їй зневажливо кажуть привіт, сміються в спину. Вона плакала, вони почали казати - ти що плачеш, а ну давай більше
Привіт - це сильна образа?
Звісно, діти проявляють свою недоброзичливість, але це не булінг.
Щас ухожу• 18 мая в 21:44
Ответ дляИз Кукуева я
Вона говорила, питала, без толку
А класний керівник толкова? Може зберігати таємниці? Якщо з нею поговорити про ситуацію?
Щас ухожу• 18 мая в 21:51
Ответ дляСамо_достаточная
Цікаве спостереження. Та я з вами згодна. Але саме в цій ситуації, коли булільщиця - дівчина, в якої впливові чи заможні батьки, то кого можна підіслали? Хто захоче залякувати дитину?
Само_достаточная• 18 мая в 23:11
Ответ дляЩас ухожу
А я писала залякувати? Поговорити. Маша, ти до нас ходила. Ти дружила. Чаї пила. В чому причина? Ти сожеш пояснити? Навіщо ти намовляєш дівчат? Я все знаю. Поки я прийшла до тебе вирішити по дрброму. В подльшому я піду далі. Побачите де буде в неї язик. Тому хлопцеві мій знайомий сказав. Далі будемо визодити на батьків і вирішувати з ними. Повірте- ніхто не хоче розголосу. Все прерасно поки це втиху і ніхто нічого не знає. Все можна творити безнаказанно. Але коли це виходить за межі-стає мтрашно. 14 р це сцикуха. В нас було теж усе в 14 р.

Щас ухожу• 18 мая в 23:35
Ответ дляСамо_достаточная
А, зрозуміла, ви пропонуєте автору підійти до тої дівчини. Я вже подумала, що просто якась людина (не автор), типу когось найняти. В моїх знайомих була дуже неприємна ситуація. До речі, родина педагогів, дуже шановані та гарні, та їхнього малого (9 років; початкова школа) булив хлопець, так булив, що зуб вибив:-( нічого не допомагало, ніякі звернення, ніякі педради. От в тата того хлопчини, якого ображали, кришу знесло (хоч сам він тиха та інтелігента людина), то він попросив старшокласників (знайомих, за винагороду) підходити до того малого розбійника на перервах та «поговорити» (дійсно, лише говорили). То як бабка пошептала. Злякався. На жаль, бувають випадки, коли діє лише отака відповідь замість тисячі розмов. Але то були по 9 років діти. Тут автору б ситуацію все ж вивчити. 14 років - то в когось може бути ще дитина, а в когось злобне щось зі стервозним характером. Ще б непогано зʼясувати, що по класному керівнику, в адекваті, зможе допомогти, чи таке.
Само_достаточная• 18 мая в 23:50
Ответ дляЩас ухожу
Так.або самому або когось. Але з дівчиною треба самій мамі говорити. Вони знають один одного. Якби хлопець то якось чоловіка треба
Непогодка• 19 мая в 09:47
Ответ дляСамо_достаточная
А тоді батьки дітей, яким погрожували дорослі, накатають заяви в поліцію і це вже буде зовсім інша історія. Ну-ну. І якби я не розуміла і не стикалась з такою ситуацією - я би не писала. У нашому випадку після скарги в управління освіти мою дитину до кінця навчання опікали і боялись навіть дивитись в її сторону, по всіх школі розвісили камери і поставили охорону. А погрожувати дітям - це криміналка. Якби хтось із батьків дітей підійшов ’розмовляти’ до моєї дитини, я б його по судам затягала. Так що не треба радити те, що може призвести до кримінальної відповідальності. Те, що у вас обійшлось без розбірок з поліцією, - то вам просто повезло
Непогодка• 19 мая в 09:50
Ответ дляСамо_достаточная
А от якщо підійде мати поговорити - то буде тільки гірше 100%. Звісно, можна ще спробувати на коліна впасти і попросити, але буде тільки гірше
Само_достаточная• 19 мая в 11:45
Ответ дляНепогодка
ви точно сракою читаєте. Де написано погрожувати? не погрожувати! а поговорити! Підлітки дуже бояться розголосу. Але не вчителям і директору. бо тоді та виновниця піде в отказ і ніхто не признається. так було в нас. В результаті сказали,що все надумано. Ну хто признається,що мене намовляли і т.д. Чим ви доведете? Її ж не били. що не спілкуються? і що? А от після того,як до хлопця,який влаштовував булінг,підійшов чоловік і спитав прямо- Вася,які проблеми? що відбувається? ти можеш пояснити причину твоєї поведінки? якщо є проблеми чи хтось винен- скажи. І він зразу всрався. І все припинилося. Спочатку він мовчав, а потім мій знайомий каже- якщо не має причини,то що відбувається? підключаємо твоїх батьків? все. як бабка пошептала. Умійте читати. і я дійсно була готова далі йти до батьків. Я знайшла де вони живуть,і була готова увечері чекати після роботи. але все обійшлося. Бо не треба залякувати і нахрапом говорити. а можна ще цю розмову влаштувати у присутності когось з її батьків. але не підключати поки вчителів і директора, бо ніхто не хоче цим займатися.
Непогодка• 19 мая в 12:38
Ответ дляСамо_достаточная
А ви сракою думаєте, судячи з усього. Ще раз пишу, якщо з першого разу не дійшло: якби до моєї дитини підійшов якийсь дядько поговорити - я б на нього заяву накатала і була б права. Те, що вам повезло і вашого чоловіка ніхто не притягнув до відповідальності - то вам просто повезло. І не радьте нікому порушувати закон, бо одне дурне порадило, а інше дурне послухало...
Само_достаточная• 19 мая в 13:46
Ответ дляНепогодка
нічого б у вас не вийшло. Бо у вас би заяву ніхто не взяв. нема підстав. В мене чоловік працює у поліції слідчим. підходити треба в людному місці (у школі у вестибюлі) , де повно свідків. В нас колись була така маманя притрушена,вічно лякала заявами,проте жодну заяву у неї не прийняли,хоча писала. Нема підстав. Підійшли і що? Щоб взяти заяву -мати треба склад злочину і підстави. Чи ви будете брехати,що дитину залякували?)так от від таких притрушених і робиться розмова у людному місці у вестибюлі,коли бачать діти,охоронець ,учителі,а не перестрівають дитину десь. А ще в кишені працює диктофон. І так було зроблено. І якби ви,така притрушена, таки набрехали,що до відповідальності через брехню притягнуи би вас. В мене чоловік слідчий і його порада- підходити у вестибюлі у школі після уроків ,де повно усіх. І тоді отаким діватися нема куди. Та мама змушена була перевести дитину,бо з неї сміялися всі і через ці заяви дитину просто зжерли. Маманя додала масла у вогонь. так що не дуже жили на шиї надувайте)))))