Из Кукуева я• сегодня в 17:02

Булінг

Донька посварилась з подругою і вона влаштувала булінг проти неї всіх популярних дівчат. У доньки й так купа комплексів (не обоснованих, вона гарна і розумна). 14 років. Як мені діяти.
Замурмишка• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Ну не до директора. А спочатку до класного керівника, якщо дійсно булінг.
Ні, класний керівник нічого не зробить.
Звісно, він поговорить, але толку не буде.
Треба в ювенальну поліцію.
Коли батьків зачинить зачеплять, тоді вони поговорять зі своїми дітьми.

Божий одуванчик• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Вони ж типу нічого такого і не роблять
Напишите список по пунктам, что именно делают. Вы сама еще не совсем поняли, чтопроисходит. Давайте систематизируем
Щас ухожу• 2 часа назад
Автор, а що сталося? Чому та дівчина ополчилась? Та всіх намовила? Як воно проявляється - з вашою донькою всі не спілкуються, ігнорують, не беруть в компанію, пишуть гадості? Як проходить її день в школі? Ви в Україні? Якщо так. То наче ще недовго вчитися, і канікули. Ви знаєте цю дівчину, що булить, там є, з ким розмовляти? Чи таке собі?
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Вони ж типу нічого такого і не роблять
Ви тривожниця ще гірша ніж ваша донька, як ви її можете захистити, якщо така сама сцикуха?
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляЗамурмишка
Ні, класний керівник нічого не зробить.
Треба в ювенальну поліцію.
Управління освіти, ще можна сходити
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
А що ви пропонуєте? На мою думку, то ані вчитель, ані батьки нічого не зроблять. Це хіба що поступити з булильницею так само, але це буде «не педагогічно».
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Управління освіти, ще можна сходити
Наприклад, у нашому місті в управлінні освіти геть байдужі люди. Ну і випадкових місць там нема, роками насиджені. На жаль.

Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляЗамурмишка
Ні, класний керівник нічого не зробить.
Треба в ювенальну поліцію.
Я зверталась до класного керівника. Все прекрасно вирішилось.
Не вирішує класний керівник- тоді до директора. Не вирішує директор - в поліцію.
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
А скільки вашій дитині було років на момент булінгу? Вік також має значення. Ну і вчителі, бувають адекватні, бувають не дуже.
Непогодка• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Як
Вам написали вище: йти до директора, не допоможе директор - звертайтесь до Служби освітнього омбудсмена, хай він допоможе директору вирішити проблему
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Десь 8 клас. Булили на клас старше.
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Ви пропонуєте такі дії, що потім за них ще треба буде автору з донькою відповідати.

Треба, заявити про це на рівні школи, а не класного керівника, батьки зроблять, як треба буде. Автору просто або лінь, або вона не впевнена в правді дочки, або така сама ’залякана дівчинка’
Рогнеда Карповна• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Я пропоную не ходити до кінця року в школу і перейти в іншу. Вона так не хоче.
Ого…что ж там случилось?
Непогодка• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Якщо я піду до батьків чи до директора, може бути ще гірше, донька категорично заборонила
Тоді нехай терпить. Що значить заборонила? І що в її розумінні гірше? Ви завжди у неї запитуєте дозвіл? Ну то нехай категорично заборонить себе булити, раз така розумна. Якщо ви хочете її захистити - захищайте. Яке тут заборонила??
Непогодка• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
До батьків я би не йшла, спочатку до директора
автор Из Кукуева я • 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
В Україні.
автор Из Кукуева я • 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Бульниця одна з найпопулярніших дівчат в школі
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор

Я не пропоную. Я констатую. Слід дослідити ситуацію. Та розглядати всі варіанти. Чим менше діти, тим простіше. Чим старші, тим складніше. Ну і є ще певна категорія дітей, в яких впливові батьки, то проти них навряд хтось буде щось вирішувати. А є вчителі бездіяльні. Все залежить від ситуації. Треба оцінити, що сталося, яка мета автора (щоб образи припинилися і на тому все; чи знову дружбу водити). І вже приймати рішення. Але якщо довчитися лишилося 2 тижні, то слід зважити, чи слід розбиратися. Якщо там ті дівчата не дуже адекватні, то може, там нема з ким говорити. Варіант піти на лікарняний, теж ок. А там канікули.
автор Из Кукуева я • 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Там впливові і багаті батьки

Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
А батьки в неї хто? Мер міста? Заможні та впливові? За рахунок чого популярна? Відмінниця, танцівниця, олімпіадниця? Чи з хлопцями тягається, курить, випиває?
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Там впливові і багаті батьки
Ваша їй дорогу перейшла? Хлопцю сподобалась? Краще оцінки отримала? Краще відео зробила? Яка причина?
автор Из Кукуева я • 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Гарна просто. Ну і ніші теж гарні, заможні батьки
автор Из Кукуева я • 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Сказала спересердя, що краще з нею не спілкуватися, а з іншими їй
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
А у вашої окрім цих гарних моральних потвор ще хтось є, з ким можна дружити чи спілкуватися?
автор Из Кукуева я • 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Є, але вони тих бояться
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Є, але вони тих бояться
Так ваша не може з іншими спілкуватися і так дотягнути до канікул? Чи ця компанія і після школи її дістає?
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Є, але вони тих бояться
Сумно дуже. Діти злобні нині, і з кожним роком ситуація погіршується. З виду маленькі миленькі створіння, а по факту готові загризти
автор Из Кукуева я • 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
В школі. Не можна вийти з класу, насмішки на всю школу. А виходить змушують
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Трохи не зрозуміло. Не пускають вийти з класу на перерву? Щось говорять чи фізично не випускають?
автор Из Кукуева я • 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Навпаки. Не можна в класі сидіти на перерві