Лупаю цю скелю• сегодня в 10:08

Випускний на природі у старшої дитини, хочемо взяти ще меньшого 10 років, платит

Платити за меньшого як і за всих?
Ціна питання 1850 грн з людини. Нас їде -тато, мама, випускник!
Дорога на природу - це ще +- 1000 грн
Меньшого брати з собою?
Вилазка з 12.00 до 21.00 год
1330 стіл, 320 музика + ведуча, 100 грн подарунки на конкурси, 100 грн оренда альтанки
питання за їжу, він їсть ні шашлик, ні цезар, які будуть в меню, але і контролювати це ніхто не буде, тому однозначно сказали платити

як би в цій ситуації поступили?

щоб ви
Бритоножка• сегодня в 10:09
По темі, то платити за меншого
Але я вважаю, що він там зайвим буде

черная мамба• сегодня в 10:10
Запитайте в організаторів
В нас брали молодших, платили як за всіх
Їсть не їсть нікого не цікавить
Я теж не їм м´яса і не п´ю алкоголь
Единорог помог• сегодня в 10:09
За младшего платить. Но к чему он там
Хропочка з гривкою• сегодня в 10:09
Рассмотрела бы вариант, оставить младшего с бабушками.
Ластоноша• сегодня в 10:10
Ответ дляЕдинорог помог
За младшего платить. Но к чему он там
Я і батьків на випускному не сильно розумію
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 10:11
ліс, річка, йому відпочинок теж
але я вагаюся, йому дійсно може бути сумно
хоча там буде ще знайома йому дитина 12 років
Единорог помог• сегодня в 10:11
Ответ дляЛастоноша
Я даже не помню, были ли в ресторане родители с нами

Хата на мати• сегодня в 10:11
Я так брала коли не було можливості з кимось залишити, платила як за ще одну дитину по їжі, хоч дитина нічогісінько не їсть.
черная мамба• сегодня в 10:12
Ответ дляЛастоноша
В нас завжди йшли батьки в переважній більшості
Сиренькая• сегодня в 10:12
Я б про кліщів подумала.
Хропочка з гривкою• сегодня в 10:12
Это отдельное место, сервировка, еда.
Он же не при входе будет ждать окончание празднования.
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 10:12
це як сімейна вилазка за місто
в класі їдуть всі з батьками,лише троє їдуть самі
Бритоножка• сегодня в 10:15
Ответ дляЛупаю цю скелю
це як сімейна вилазка за місто
Якщо у вас буде час на те, щоб зайняти дитину молодшу тоді беріть.
Не думаю, що дитина 10 років буде сама себе розважати там весь цей час.
А ви ж теж туди їдете спілкуватися з батьками іншими і відпочивати.

Ну тут уже самостійно вирішуйте який у вас там формат і як вам буде зручно.
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 10:14
Ответ дляБритоножка

дякую
Бритоножка• сегодня в 10:15
Ответ дляЛупаю цю скелю
це як сімейна вилазка за місто
Оті троє зможуть відпочити краще всіх і насолоджуватися випускним)
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 10:15
я не хочу їхати, не люблю такий формат
мені щоб було норм старшій дитині, а то всі з батьками
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 10:16
Ответ дляБритоножка
дякую)))
ЕлькиПальки• сегодня в 10:16
Ответ дляЛупаю цю скелю
ліс, річка, йому відпочинок теж
Это не детский лагерь,а праздник выпускников
Хропочка з гривкою• сегодня в 10:16
Ответ дляЛупаю цю скелю
я не хочу їхати, не люблю такий формат
Дайте ребёнку отдохнуть от младшего. Ему там и Вас хватит, чтобы не расслабиться.

Яичница с беконом• сегодня в 10:17
Ответ дляХропочка з гривкою
В 10 років можна і самого вже залишити.
Хропочка з гривкою• сегодня в 10:17
По поводу платить, естественно.
Несемо світло разом• сегодня в 10:18
Якщо будете сами следить и развлекать его, то не вопрос, брать еонечно. Если планируете сидеть за столом, бухать бухашку и курить куришку, а мелкий будет висеть на старшем, то однозначно нет
Сиренькая• сегодня в 10:18
Ответ дляЛастоноша
Ніхто не розуміє, але вони мають бути. Це я вам говорю з власного досвіду) У мого сина випускний був не в лісі, а в дуже крутому ресторані, с програмою, прогулянкою по ранковому місту, зустріччю світанку. Але все одно, хтось забагато випив з дітей. У когось нерозділене кохання і сльози. І ще багато чого. Добре, що було шестеро дорослих. Ми були окремо, але ж хоть трохи наглядали)
Мальчун-задирун• сегодня в 10:19
Платіть, а дві порції шашлику і цезаря скорміть чоловіку, якщо так переймаєтеся бюджетом
Гарнюнька• сегодня в 10:19
Ответ дляЛупаю цю скелю
ліс, річка, йому відпочинок теж
То беріть якщо немає з ким лишити.платити як всі. Ніхто ж не контролює хто що їсть чи не їсть, п´є. Дивна ви.
Але тбдумайте з ким лишти краще
Мальчун-задирун• сегодня в 10:20
Ответ дляХропочка з гривкою
Бабушки теж їдуть
Мию вікна у мороз• сегодня в 10:21
Блін, ну камон! Нащо там менший? Уявляю, як буде соромно старшому. Ви б ще бабусь з дідусями покликали. Песика хоч не берете?
Гарнюнька• сегодня в 10:22
Ответ дляБритоножка
Не к всіх батьки напряжні. В мене випуск був 100 років назад. Батьків еіхто не бачив і не чув, за виключенням кількох привітань спочатку з мікрофоном)))
ПолБатона• сегодня в 10:22
Бедньіе вьіпускники... Идти на праздник с таким ’прицепом’...
Лапка• сегодня в 10:22
Не вважаю за потрібне на випускний тягнути меншу дитину, це недоречно. Це свято старшої дитини і ваше. Може ще на пологи до доньки його потягнете? Ну а шо