Бутерброд и я• сегодня в 10:39

Подарунок доньці на ДН кросівки норм?

12 років, нічого не замовляє конкретного?
миссАрфография• сегодня в 10:41
Если она их хочет, то ок

БезникаяЯ• сегодня в 10:41
Норм, хоча на порадниці вже будинок на березі середземного моря дарують на 12 років
Самоучка• сегодня в 10:41
Мне и на 26 норм. Я себе ничего другого не придумала
Люблю ВалЄру• сегодня в 10:43
Нет
Лучше просто деньги
Невісточка ж• сегодня в 10:43
Моя донька завжди має якісь бажання на дн Одяг і взуття -це наче не подарунок.
Принаймні я це так розумію.
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Нет
Лучше просто деньги
Що вона з ними буде робити? Я в неї відбираю всі надаровані гроші і купую валюту.
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляНевісточка ж
Принаймні я це так розумію.
Коли була мала і менша теж мала купу бажань, а це вже пару років ні на Миколая /НР, ні на ДН не має ніяких бажань.

Радикальная• 2 часа назад
Если ваша дочь очень хочет эти кроссовки, то дарите. У нас одежда и обувь не считаются подарком, но если б моя дочь хотела какие-то супер дорогие кросовки и только их, я б подарила.
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляБезникаяЯ
Олігархиці як ті тигриці заробляння грошей, взяла і не відпустить, тримає до останньої краплі 😂
Сумчатая кошка• 2 часа назад
на 13 років сину дарували кросівки, бо теж казав, нічого не хоче - ревів годину! Що взуття - то не подарунок! Через тиждень як взув - так до зими і не знімав їх. Короче, на 16 років ось теж подарували кросівки, але ще купу всього купили також. Був задоволений
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
🧐😳 от це поворот. Мамка не ликом щита, валютчиця.
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляРадикальная
Не супер дорогі, не просила, щоб прямо, але побачила в внтернеті, то сказала, що класні, що хотіла б такі.
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
депресія. Поїдь з нею в кафе, кінотеатр. Нащо їй той шмоточний хлам?
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
А в який час живемо, можливо завтра треба буде всім тікати, а гривня обесцінюється.
Радикальная• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
Тогда покупайте, и я ещё б что-то поискала, как дополнение к кроссовкам...
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
Зато президент у нас найцінніший у світі. Благословив народ Бог, з неба благодать святого духа зійшла на Україну. Слава богу церков багато, усі моляться. Весь світ молиться!!
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
Вона якраз буде в таборі. Повернеться через 8 днів після ДН. Хочу вдома кімнату прикрасити, подарунки різні, і знайшла кафе, були там з сином і чоловіком таємно, то хочу зробити сюрприз завезти її туди, а там хрещена, можливо бабуся/дідусь зможуть під´їхали.
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляРадикальная
Так і хочу - вона хоче халат махровий певних параметрів, якщо знайду такий, то і його куплю, але це більш побутова штука, і ще різні дівчачі штучки куплю.
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
То купіть їй кросівки, чого ж ви перед табором не купили???

Ксерокопия ночи• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
Так это ребенка деньги
Чумачечая_• 2 часа назад
Для мене не норм. Кросівки - це база яку мають придбати батьки. Виключення ,якщо в дитини є взуття, але ці кросівки дуже подобаються і хочеться
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
До ДН не хочу дарувати, в неї аж 30 червня ДН, ще час є. Їй вони там не треба будуть, вона їх в хлам уб´є.
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Так это ребенка деньги
Так їй і відкладаю, так же і синові.
Ксерокопия ночи• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
Жесть, бедный ребёнок
Ксерокопия ночи• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
Так їй і відкладаю, так же і синові.
А они вас просили об этом? Это же их подарок. Вам тоже подруги дарят деньги,а муж забирает и покупает доллары?
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляЧумачечая_
В неї зараз 5 пар кросівок+ шльопки, крокси, сандалі, ці будуть більш на осінь і вони прикольні.
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
Яка ви економна мама)) беріть в секонді і не будете так зубами скреготати. Якщо нога дуже швидко росте, то можливо там ще й нові знайдете і дуже якісні.
Ксерокопия ночи• 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
Тримбулька• 2 часа назад
У моей скоро др, 16 лет. Один из подарков кроссовки за 7 тыщ. Понятно, что кроссы не единственные в гардеробе.
Еще есть пижама, духи, браслетик, зипка.
автор Бутерброд и я • 2 часа назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Жесть, бедный ребёнок
Чому це? Здивували Ваші висновки.