А я женатая• вчера в 14:41

Не обовʼязково платити багато щоб гарно відпочити в інші країні?

В турагента є така думка що треба дорожчий готель бо там то то то
А якщо дохід обмежений, але хочеться побувати в іншій країні
То як бути? Дівчата напишіть сюди реальні історії хто кому вдалося відпочити не за всі гроші які вартує дорогий готель, можливо ви відпочили і в дешевому готелі
Бюджет 40000 грн з перельотом на тиждень на 1 людину
А мені пропонують в 2 рази дорожче( бо то шо за 40000 то фуфло
Гидроусилитель руля• вчера в 15:10
Ответ дляKhmelnichanka
За ці гроші на 1 особу можна зняти гарну студію в апарт - готелі і харчуватись або самостійно або й в кафе.
Ну і скромний готель теж впишеться в бюджет, а скромний - це не значить поганий.

Переліт - лише з ручною поклажею, 1 людині цілком вистачить рюкзака.
Я впевнена, що реально гарно відпочити за ці гроші.
Ну, і якщо не цілитись на Мальдіви, звісно )))))
Я тоже стараюсь так делать. Ручной клади достаточно для меня, снимаю апарт-отель, в ближайшем супермаркете покупаю что-то, чем можно перекусить вечером-утром, а так питаюсь в кафешках, там цены демократичные. Но это всё про Испанию. Как в других странах хз.

Глас_Народа• вчера в 15:12
Ответ дляГербарія сушу
З дорогою? Ні, не вийде. Тим більше, якщо бронювати не завчасно.
Теж все купую і бронюю собі сама, ціни знаю
черногрия 10 дней - прям сейчас 22 тыс база
еще на 20 там наедите дополнительно - в 42 на человека впишитесь легко
ХвостПистолетом• вчера в 15:14
Ответ дляЛіплю вареники
сколько вам обошлось в том году?
30 тисяч все включено на тиждень, готель Park Marina Hotel.
Єдиний мінус - немає свого пляжу. Але ми знайшли 15 хв від готеля дикий пляж, де турки купаються. Інколи на міський ходили
Бараболька• вчера в 15:36
Ответ дляГлас_Народа
автор, а нафига вам турагент?
греция, хорватия, чреногрия, албания - вы за бюджет в 80 тыс грн на двоих отлично отдохнете
Тепер цікаво про Хорватію за 80.000 отлічно як відпочити ?
Глас_Народа• вчера в 15:56
Ответ дляБараболька
я не розумію слова ’отлічно’ , вибачте
Усатая полосатая• вчера в 17:07
Ответ дляБараболька
Если снимать апартаменты, то и за дешевле можно там отлично отдохнуть, но есть и отели за такую стоимость
Хорватия не такая дорогая как все думают
Залізна тьотя• вчера в 17:10
Що ви очікуєте від туру?
Оце питання.
Бо я їду милуватись підводним світом червоного моря.
В мене тюленячий відпочинок.Найшла цього сезону чудову бюджетну трійку на першій лінії
На той рік теж хочу туди..
Бо нам важливо тиха бухта,живий корал,близько до моря
В ви собі підбирайте.Хоча з першого разу може не зовсім сподобатись.

Слухи-руки не распускаю• вчера в 17:45
Ответ дляЗалізна тьотя
Що ви очікуєте від туру?
Оце питання.
На той рік теж хочу туди..
Поділіться назвою чудової трійки на першій лінії
Залізна тьотя• вчера в 18:07
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Не поділюсь.
Бо міліонєрші запалюють,як завжди
Khmelnichanka• вчера в 18:11
Ответ дляЗалізна тьотя
Не поділюсь.
Бо міліонєрші запалюють,як завжди
Поділіться, будь ласка :)
Мої знайомі дуже задоволені готелями Лаяліна *3* і *4* ( в Шармі), причому трійка - сподобалась більше.