Вчителька з мікрорайону• сегодня в 14:12
Кто отказался от карьеры ради семьи и потом пожалел, как с этим живёте?
Кишмишная Мая• сегодня в 14:47
Ответ дляНеваляшкина
Майже відмовилася, но Бог послав урок, що у мене спали рожеві окуляри і встигла не наломати дров.
Хоча пройшло уже 5 років на той час і було досить нелегко стати в строй свого напрямку (я фінансист).
Тому зараз всім не байдужим мені людям, які хочуть бути домогосподаркам раджу цього не робити.
Не потрібно упахуватися 24/7, но хоча б частково потрібно бути в темі як спеціаліст
Согласна с вами
Упругая попка• сегодня в 14:49
Ответ дляРоздратована шкіра
Это не я пишу.
Неваляшкина• сегодня в 14:53
Ответ дляУпругая попка
Ну так останется его наследство, если женщину припрет,пойдет на работу.
блін, а замість спадку можуть залишитися борги.
мій чоловік був високодохідним підприємцем, який за рік праці в 2012 році купив будинок на 300 квадратів в Києві.
А потім необдуманий крок, а саме кредит на бізнес лишив нас і будинку і бізнесу. Досі розхльобує свої тодішні дії, тому що надіявся на процвітання бізнесу ,а в результаті спочатку спад бізнесу через майдан підкосив (працює на експорт), потім корона, зараз війна.
Тому за 13 років слава Богу, вирулив, боргів нема, но і того рівня життя, що було і близько немає.
Упругая попка• сегодня в 14:50
Ответ дляРоздратована шкіра
Сколько вам лет , сколько у вас стажа и детей? )
Роздратована шкіра• сегодня в 14:51
Ответ дляБелоснежко
Вы так пишите,как будто все уходят в декрет директорами))
Ніби бути реалізованим в професії це виключно бути директором
Ну то хай буде директором тряпки і каструлі
Белоснежко• сегодня в 14:56
Ответ дляРоздратована шкіра
Реализованным в профессии можно быть от вахтёра до городского судьи.60-70%профессий без карьерного роста и с весьма средней зарплатой.А продавцом можно и в 60 пойти.У всех прямо ’карьера’,столько пафоса мама дорогая.О,подтянулись с зарплатой в 20 тысяч и протиранием штанов на одном месте по 15 лет)))Карьеристы
Упругая попка• сегодня в 14:54
Ответ дляНеваляшкина
Ну, на данный момент же нет долгов? Квартира есть?
Упругая попка• сегодня в 14:57
Ответ дляНеваляшкина
У меня есть пример: бабушка и ее лучшая подруга. Бабушка на нервной работе всю жизнь:начальник отдела кадров, подруга не работала вообще. Бабушка на работе днями,подруга на пляже или на прогулке. Угадайте, кто умер раньше и у кого было больше проблем со спиной, зрением итд? Подруга сдаёт две комнаты квартирантам и получает пол пенсии мужа,скупала золото понемногу и все чудесно...
Неваляшкина• сегодня в 14:57
Ответ дляУпругая попка
Борги закрив лише спустя 8 років.
Будинок продали через 3 роки після кредитування, не вивезли його утримання і проценти за кредит.
Спочатку 2 роки орендували квартиру, потім взяли в іпотеку.
Зараз живемо середньо, звичайна квартира в спальньому районі лівого берега (а тоді жили на печерську), у кожного бюджетне авто ( у чоловіка фольц джета, у мене нісан мікра), єдине що не економимо на харчуванні і навчанні дітей.
Упругая попка• сегодня в 14:58
Ответ дляНеваляшкина
Борги закрив лише спустя 8 років.
А Вы работаете?
Неваляшкина• сегодня в 14:59
Ответ дляУпругая попка
А Вы работаете?
так.
коли стала жопа, що чоловіку не хватало коштів закрити щомісячні суми по кредиту, я вийшла на роботу і більше і думки не було не працювати.
Упругая попка• сегодня в 15:01
Ответ дляНеваляшкина
так.
Ну вот,вам пришлось. Так сложились обстоятельства. Когда приспичит,все найдут работу.
Неваляшкина• сегодня в 15:04
Ответ дляУпругая попка
одна справа в 55 років працювати условно старшим фінансистом (уже не кажу про фін директора), а інша продавцем.
заробітна плата і рівень фізичного навантаження суттєво різний буде.
я працюю фін директором, но не великої структури і зазвичай в 16.00 я уже вдома. потрібно вибирати адекватну роботу.
Чарівне зіллячко• сегодня в 15:39
Ответ дляБелоснежко
От якби не декрет то стали б ними...а так)))
Белоснежко• сегодня в 15:40
Ответ дляЧарівне зіллячко
Вообще не факт
Чарівне зіллячко• сегодня в 15:44
Ответ дляБелоснежко
Вообще не факт
Ой не треба знецінювати порадниць))
Белоснежко• сегодня в 15:46
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ой не треба знецінювати порадниць))
Ой,не надо думать,что все могут выбиться на высокие,хорошие должности.90% трудящихся просто хорошие исполнители.Ну,если им хочется так думать,то за ради Бога))
Чарівне зіллячко• сегодня в 15:47
Ответ дляБелоснежко
Ви якось живете без почуття гумору)))
Роздратована шкіра• сегодня в 16:14
Ответ дляБелоснежко
Буває
Роздратована шкіра• сегодня в 16:16
Знов прибігли директорки каструль і переконують що вони виграли це життя
Викачую яйцями• сегодня в 16:27
Ответ дляЗамурмишка
Прочитала ’кот отказался от карьеры...’
Думаю, нифига себе...
коти на такі жертви не підуть
Роздратована шкіра• сегодня в 16:48
Ответ дляБелоснежко
Как в бочку перднула
Тепер ясно чому тільки миття унітазу і каструлі вам світять - щ таким словниковим запасом на нормальні роботи не беріть