Мати драконів• 1 час назад

Кто бросил всё и уехал в село на год

что поняли о себе и вернулись ли?
КротоТо• 1 час назад
Моя мечта, но сама боюсь

Оновлена версія• 1 час назад
Вже три роки, нічого не кидала. Свідомо продала за тиждень житло в місті, переїхала в село. Не шкодую. Не розумію чому не зробила це раніше. Повертатись не планую.
Балаболка• 1 час назад
Ми в Карпати
Відкушу все що стирчить• 1 час назад
А де там працювати? Чи наприклад ,дітям до репетиторів ( онлайн не так результативно) чи спорт, не кажу вже за сильний ліцей.
Оновлена версія• 1 час назад
Що зрозуміла про себе? Я інтроверт, я можу бути в тиші на одинці із собою, я отримую від цього задоволення. Я люблю котів і землю. А коли сію це медитація.
Чудовий каламбур• 1 час назад
Уехали в немецкое село. Поняли, что качество жизни в нем намного лучше, чем в украинском селе.
Оновлена версія• 1 час назад
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Село не означає глуш. Авто все вирішує. Люди по столиці на роботу добираються довше ніж мені до міста їхати.

Забрала і не сказала• 1 час назад
Ответ дляЧудовий каламбур
У меня и в украинском отличное качество жизни
Чудовий каламбур• 1 час назад
Ответ дляЗабрала і не сказала
Там соседи, которые постоянно шумят. В немецком тишь да благодать.
Ниф_ниф• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Моя мечта, но сама боюсь
Не варто.
Я киянка, яка 7 місяців провела у містечку на Закарпатті.
Після великого міста дуже варто в маленькому. Важко уявити про село. Навіть якщо на авто і можна в любий час поїхати в село.
Мінталітет містян в селі дуже важко дається.
Ниф_ниф• 1 час назад
Ответ дляОновлена версія
У скільки років переїхали?
З дітьми чи без?
Оновлена версія• 1 час назад
Ответ дляНиф_ниф
У скільки років переїхали?
З дітьми чи без?
В мене дорослі діти. Поруч по вулиці молоді люди з дітками. Мама возить їх в садочок на авто. Є в селі садочок, є поруч в місті. Школи аналогічно.
Ниф_ниф• 1 час назад
Ответ дляБалаболка
Ми в Карпати
Де саме?
Ми у Сваляві 7 місяців прожили. Скука. Хоча постійно подорожували Ужгород, Синевір, гори, Квітка Полонини ( катання на конях, годування оленів).
Ниф_ниф• 1 час назад
Ответ дляЗабрала і не сказала
Яке це село?
Або хоча б яка область?
Ниф_ниф• 1 час назад
Ответ дляОновлена версія
Ключове без дітей.
З дітьми важче.
Оновлена версія• 1 час назад
Ответ дляНиф_ниф
Не варто.
Ні це ваш менталітет, особистий і це нормально. Я підписана на жінку. Вона в айті, переїхала в село щаслива. І таких зараз дедалі більше.
Що для вас скука-для мене спокій.
Вам хочеться подорожей- мені сидіти на терасі, милуватись на бузок, пити каву.
Всі люди різні.
Для мене поїздка в місто як каторга.
Оновлена версія• 1 час назад
Ответ дляНиф_ниф
Ключове без дітей.
З дітьми важче.
Ні це не ключове, взагалі.
Забрала і не сказала• 59 минут назад
Ответ дляНиф_ниф
Яке це село?
Або хоча б яка область?
Гора киевская область
КротоТо• 59 минут назад
Ответ дляНиф_ниф
Не варто.
Та я бы с окружающими не особо общалась, ну и плюс, не имею ввиду село-глубинку

Бутербродница• 47 минут назад
Мені було б норм в анлі аби умови, не люблю шум і метушню міста. Але питання де заробляти?
Балаболка• 32 минуты назад
Ответ дляНиф_ниф
Де саме?
В Івано франківській область, 5 років живемо
Балаболка• 24 минуты назад
Ответ дляНиф_ниф
Де саме?
Свалява немє село