Бабайко• 21 мая в 12:28

Посоветуйте хорошую частную школу где детей реально учат думать а не зубрить?

Киев
Мати драконів• 21 мая в 13:35
Ответ дляМию вікна у мороз
За реформою Нуш передбачено профільні старші класи,це через рік.
Профільні,ти все ще не обираєш собі предмети сам.

Все до блиску• 21 мая в 13:40
Ответ дляSo_so
А как иначе?
Інакше як бажає автор і як думає частина батьків: зубрити не треба, треба розуміти. А насправді треба і зубрити, і розуміти
ПешитеБесАшипок• 21 мая в 13:59
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
якщо не таємниця яка варість навчання?
Зараз не знаю. Мої ходили з 2014 по 2021й. Було 550€/міс за одного без обідів і кружків
Смішнючка• 21 мая в 14:58
Базис
Смішнючка• 21 мая в 15:00
Ответ дляНі за холодну воду
Как можно «научить думать»?
Очень легко. Классный учитель по геометрии, и олимпиадой математики, даже по физике очень хорошо прокачивать мозг. И спустя год моя дочь уже учит своего репетитора 😅
Смішнючка• 21 мая в 15:14
Ответ дляПешитеБесАшипок
Lycée français Anne de Kiev
А укр програми зовсім не було? Вступали у Франції?
Смішнючка• 21 мая в 15:21
Ответ дляМию вікна у мороз
Профільні є і зараз. Інформаційних технологій/ фізмат/мови

Смішнючка• 21 мая в 15:21
Автор, ще згадала. Глобус на Троєщині
Ні за холодну воду• 21 мая в 15:29
Ответ дляСмішнючка
Если человек не умеет думать, то мозг не покачать. Можно натаскать, научить, но тугодум по жизни будет тугодумом.
Смішнючка• 21 мая в 15:31
Ответ дляНі за холодну воду
Это единичные случаи.
ПешитеБесАшипок• 21 мая в 21:03
Ответ дляСмішнючка
Спочатку була українська, а потім її обмежили суттєво і діти мають пару уроків на тиждень. Але я давно вже не спілкувалася з батьками які зараз в Україні. Вступали так. Вони продовжили навчання одразу, проблем не було жодних бо і програма, і поведінка в класі, і спілкування з однокласниками було ок. І мені багато що перекладали у свої 10 років багато що
Смішнючка• 21 мая в 21:55
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну це гарний варіант, якщо розглядати саме Францію для подальшого вступу. Але мені бвльш імпонує все ж таки подвійна програма типу британської школи, щоб був план Б для вступу в Україні.
ПешитеБесАшипок• 22 мая в 11:19
Ответ дляСмішнючка
Ті хто хотіли залишитися в Україні потім переходили в державну школу на Ярослава Мудрого. Британська дорожа в 5 раз на кожну дитину. Ми стільки бабла не мали)
Смішнючка• 22 мая в 11:21
Ответ дляПешитеБесАшипок
А як їх брали в держ, якщо вони всі роки не проходили державну програму?
І в нас не в британській 😅 але дуже хотілося б 😅
ПешитеБесАшипок• 22 мая в 11:23
Ответ дляСмішнючка
Ну читати і писати українською діти всі вміють. Потроху вони там шось проходили, але школа на Яр. Валу рейтинги має найкращої у французькій мові завдяки дітям з нашого ліцею. Вони їздять на олімпіади, а школа їх підтягує з укр програми. Бартер)))
Смішнючка• 22 мая в 11:30
Ответ дляПешитеБесАшипок
Тоді зрозуміло )