Летала_НаМетле• 22 мая в 13:30

Вигорання і розлучення

10 років у шлюбі, дитині 5 років, маємо квартиру і авто спільні. 4 роки він в зсу, періодично бачимось, наче ще тримається шлюб. Зимою пережили майже розлучення, він ініціатор, сказав почуттів немає і тд. Я тоді пережила це дуже важко, невиспаті ночі, плани на життя, мені 35 , вже не молодуха, можна сказати змирилась. І тут він приіхав і запропонував помиритись, спробувати знову без старих обід. За ці 10 років я натерпілася від нього гівна по повній, там свекруха прибацана наглухо і він сам абьюзер інфантил. І я була в ролі жертви, довго, поки не дійшло до цього випадку. Тоді в мені наче щось зламалось. Я то вибачила і зійшлись, бо як би війна і він захисник, і батько малій потрібен, але зрозуміла що зможу і без нього. І тепер дозволяю собі те, що раніше він дозволяв собі, орати, виказувати, доказувати правоту і не тримати. Хоча ранніше тільки соплі жувала. От вчора я зрозуміла що вернулись знов до того що й було, посрались, більше не зізванювались. І думаю навіщо я трачу час на людину яка мене не поважає, для якої мої цифри на вагах важливі за моє ментальне і фізичне здоров’я, бо я набрала вагу, то він запропонував вколоти оземпік. Напевно боягузка, боюсь залишитись сама, але заміжня я тільки на словах. За ці 4 роки звикла все сама робити, залежу тільки фінансово, і то не повністю, бо в принципі моєі зп хватить на базовий мінімум. Хто розвівся, заспокойте будь ласка. Є там життя після 35?))
Жена брата Админа• 22 мая в 13:33
Можете не сомневаться даже))Есть

люблю_тортики• 22 мая в 13:36
Звісно є, а ви вважаєте, що просирати своє життя з людиною, яка вас не кохає, не поважає, не цінує краще, ніж бути одній? Тоді у мене для вас погані новини, з самооцінкою у вас біда.
І на дитину він платитиме аліменти, це його обов´язок.
Зажуженная Жужжа• 22 мая в 13:37
Ви геть притрушена. Я розвелась в 30, в 42 вийшла заміж вдруге,закордоном. Дитині 12 років. Що вас взагалі тут тримає?? якась солом´яна вдома. Нах.він вам треба? вдома нема,нічого нема,мамо його притрушене є і він прибацаний.Ви така пропаща? крива?коса? сліпа??. Розвелись і почали нове життя. в мене найбільше кавалерів було з 37до 40. але я кого-небудь не хотіла. як падати то з гарного коня. От я його і знайшла.Живу як королева.і моя дитина все має от а до я.
якби мені запропонували вколоти оземпік то він би летів і пердів. я важила 80 кг коли зустріла своє найкраще кохання. він нічого не бачив окрім мене. зараз схудла трохи до 75. та він мене на руках носить.
Простецкая• 22 мая в 13:37
Вколоть оземпик? Козлина, пусть его шаболды колят себе.
Валите от него
Без QR коду• 22 мая в 13:39
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3845886-2#a...
тоже ваше творчество
Единорог_помог• 22 мая в 13:41
Есть, но только если Вы в большом городе. Я вот в очень маленьком захолустье и не представляю где искать в случае чего.
Нагайна• 22 мая в 13:49
Мой бывший нарцисс (точнее нарциссическая травма, не расстройство).
Я боялась, что не выживу без него, никого не полюблю, сдохну в канаве, ТК львиная доля бюджета - его доход. Мне повезло, он завел любовницу и ушел... 3 месяца ада, а потом... Я стала восстанавливаться... Стала больше общаться с людьми и понимать в каком пиздеце жила и как себя не любила. Сколько терпела, понимала, закрывала глаза и тд. Прошел год, а я удивляюсь до сих пор, насколько он сломал мне психику. Но я тоже была в жертве. На днях читала свои старые дневники, Гугл фото мои фотки подкидывает... Это пиздец девочки... Хочется трухануть ту дурочку и кричать ’беги’!!!
Сейчас я одна. Похудела, вес не лезет впервые со времени как сошлась с ним. Лицо другое стало, самочувствие. Мужчины активировались. Какие-то моменты нормальные до сих пор воспринимаю с открытым ртом... Появились хобби, жизнь стала спокойнее и ярче, ушли панические атаки. А я так боялась...

Домовенок Кузя• 22 мая в 13:57
Ответ дляЗажуженная Жужжа
така бабета и сама может носить
Кумедний ґудзик• 22 мая в 13:58
Муж с вами не живет уже 4 года, вы можете и не разводясь узнать, есть ли жизнь после 35. Представьте, что вы уже в разводе
Ненька наша• 22 мая в 14:57
Взагалі не страшно, дуже класно і спокійно насамоті. Чудовий стан
БоХатая• 22 мая в 15:04
Наче ви самі не знаєте, що після 35 ще дофіга життя))) моя мама в 52 розвелася, після 23-х років «разом».
автор Летала_НаМетле • 22 мая в 15:10
Ответ дляБез QR коду
тоже ваше творчество
Ні