Аноним Советчик• вчера в 14:15
Щось депресняк настиг чи шо...чого досягли до 30-32?
Якось порівнюєш себе з однолітками, однокласниками чи однокурсниками і щось таке враження, що відстаю від них. Не знаю як пояснити ніби й непогано живу, але якось тривожно чи що....
Тень льва• вчера в 14:17
Я живу не для достижений, а чтоб радовать и баловать себя каждый день
Братья Капли• вчера в 14:32
У меня хорошая семья, кот, собака, обычная работа (частичная занятость). В сети не захожу уже лет 8 и не знаю, чего там достигли мои однокурсники. Какое облегчение.😌
Нехай щастить• вчера в 14:52
Автор, в 30 у меня был любимый муж, только родился сын, работа, где ждали моего возвращения после декрета, своя квартира в новострое, машина, и впереди самая лучшая и самая счастливая жизнь. А в 32 я осталась вдовой с 1,5 годовалым ребенком. Живите и радуйтесь жизни, и не сравнивайте себя ни с кем
Сиреневенькая• вчера в 14:59
Ответ дляSgreen
Перестаньте порівнювати себе з іншими. Цьому треба вчитися. У вас свій шлях, свої можливості, і свої вибори в різних площинах. Вік 30 - це початок здорового усвідомлення себе і світу. Розрив шаблонів, стереотипів. У вас мільйон шансів покращити життя.
а чи справді є мільйони шансів покращити життя?
чи взагалі є реалістична можливість дуже змінити життя
Чеширская кошечка• вчера в 15:16
В кожного своє життя і ніхто ні на кого не звертає уваги.Я до 30 мала освіту,роботу,яка мене і спасла,2-є маленьких дітей,розлучення і кредит на житло.Не легко дуже тоді було,але по молоду все в руках горіло.3 роботи,сон добре як 4 -5 год за добу.Зараз лежу,мені скоро 50,живу сама з котами,ось пропливла на марафоні за годину 2,1 км за годину,ледь ноги принесла додому.Вже видохлася,роки даються взнаки.
Сиреневенькая• вчера в 15:58
Ответ дляSgreen
Поки людина жива, можливим є багато чого
чого ж тоді так багато людей живуть в бідності, в стражданнях і страху.
просто не хочуть щось поміняти. чи недостатньо хочуть
Каляка маляка• вчера в 16:02
Ответ дляСиреневенькая
Бо програма життя видається при народженні, якщо подивитись натальні карти успішних людей, то у них запрограмованмй цей успіх і достаток, хоч вони і всім розказують як вони старались, просто попутний вітер потрібних енергій піддував.
Сиреневенькая• вчера в 16:04
Ответ дляКаляка маляка
щось типу того. але я більш говорила про якісь психологічні чи соціальні рамки. і людина в своїй ситуації і при своєму багажу досвіду просто не можу поступити по іншому
але суть та же
Каляка маляка• вчера в 16:30
Ответ дляСиреневенькая
але суть та же
так програми всередині мають великий вплив, тому в зовнішньо схожих умовах люди по різному будуть проживати своє життя
Сиреневенькая• вчера в 19:12
Ответ дляSgreen
Нічого не робити і вірити в удачу легше. Ще впливає відсутність підтримки. Але найперше - це слабкий дух, характер
ви ж можете говорити лише про своє життя.
Навіть не можна порівняти, скільки ви доклали зусиль до, наприклад, купівлі квартири, будинку чи виїзду за кордон. І скільки доклала зусиль, ну наприклад я. Чи ще хтось. Є така приказка. ви не ходили в моєму взутті і по моєму шляху
ну і з приводу вірити в удачу. Можна ще просто говорити, що мені достатньо моїх покращень. І я молодець. А можна завжди вимагати від себе більшого. І страждати, чому нічого не виходить. І це все теж ситуації, які складно порівнюються. Чи пригнули ви вище голови, чи просто пливете за течією і будинок-квартира прийшли по тій же течії