Хтомолодець? Я!• вчера в 14:40

Що буде, якщо я до червня не оцифрую трудову?

ФруктЕщеТот• вчера в 14:42
Больше шанса не будет

Мушля з Криму• вчера в 14:43
Ничего страшного)
Робот Вертер• вчера в 14:45
Если вы работаете, отдел кадров этим занимается.
Снежнакомка• вчера в 14:50
Моя перша робота була в 2011, я так розумію що мені не потрібно оцифровувати? Це для тих хто раніше працював?
Бабка-ежика• вчера в 14:55
Ответ дляФруктЕщеТот
Больше шанса не будет
Шанса на что? Если у автора сохранятся бумажный вариант и скан, что она не может потом их принести? Вообще не понимаю что это за лимиты, тем более для тех, кому до пенсии еще лет 20-25..
Петриківна• вчера в 15:04
Автор, я. теж ще. не оцифрувала, геть забула. Кинулась читати після вашого запитання. Ось що пишуть.

’Якщо ви не встигнете оцифрувати (відсканувати та передати) трудову книжку до встановленого дедлайну, жодних штрафів чи санкцій не буде. Ваш страховий стаж не «згорить», а паперова трудова книжка й надалі залишатиметься чинним офіційним документом.Проте відсутність оцифрованої трудової створює певні незручності:Складнощі при оформленні пенсії: Дані про стаж до 2004 року не потраплять до електронної системи автоматично. Під час виходу на пенсію вам доведеться самостійно розбиратися з паперовими документами, архівами та виправляти можливі помилки.Недоступність автоматичних послуг: Неможливо скористатися послугою автоматичного призначення пенсії через портал Пенсійного фонду (ПФУ).Ви можете передати сканкопії трудової книжки до Пенсійного фонду й після червня. Зробити це можна самостійно через Портал електронних послуг ПФУ (знадобиться кваліфікований електронний підпис), звернувшись до найближчого сервісного центру або через свого роботодавця.
ШаленаГруша• вчера в 15:33
Нічого не буде.

Чарочка діда• вчера в 15:45
Можна і потім все відсканувати
Козачка• вчера в 16:15
Будет экономия для ПФ со временем )
Судиться придётся, я думаю.
Шкала Радощів• вчера в 16:47
Ответ дляРобот Вертер
Не все так просто. Стаж они могут внести не полностью, ибо отвечают только за время трудоустройства у них. Случай реальный. Приходилось самостоятельно сверяться в пфу и просить о внесении соответствующих корректив.
ПробілНеПрацює• вчера в 17:41
Ничего.Просто продлят до конца года, а потом ещё .
Робот Вертер• вчера в 17:49
Ответ дляШкала Радощів
Значит надо самостоятельно идти в пфу.
Лгин• вчера в 18:26
А у кого была проблема что налоговый номер не подтверждён в дие. Изза´этого на сайт ПФ немогу зайти. Что делать? Два года назад пользовалась дией и все ок было.
Квітка Миру• вчера в 21:16
Ответ дляРобот Вертер
Оно им надо? Работники не имеют никакого отношения к пенсии сотрудников