Треба підробіток• 23 мая в 20:13
Посольство США попереджає
Про масовану атаку.
Тож скоріше за все будуть орєшніки і онікси.
Зеленський теж про це сказав.
интайм_не_предлагать• 23 мая в 22:44
Ответ дляДу да ду да ду
А це він обстріл робитиме?
А чого він виїзжає, як знає про обстріл? Хай з нами сидить сцикло зелене
Фляшунька• 23 мая в 22:47
Українці можуть стати метисами - сумішшю українця й індуса. Це буде наш шлях. Головне, щоб люди, які до нас приїдуть, платили податки і ставали частиною нашої політичної нації, висрав таке голова офісу міграційної політики Воскобойник
❗️В найближчі роки українцям можуть заборонити виїзд за кордон, натомість повністю відкрити кордон для іноземців, — глава Офісу міграційної політики Воскобойник.
Україна понад усе. Продовжуєте. Цей експеримент має бути феєричним
Не служанка• 23 мая в 22:52
Ответ дляФляшунька
На кого рассчитан этот бред?
Танго утрьох• 23 мая в 22:55
Ответ дляЗаикальница
Свалил вроде
Говорят если его нет,то нас бомбят. Главное ,чтоб не бубочку
Ду да ду да ду• 23 мая в 22:57
Ответ дляФляшунька
Ви шо, вже накидалися від страху?)
Мати тріля• 23 мая в 23:43
Ответ дляДу да ду да ду
Ви шо, вже накидалися від страху?)
Это Воскобойник по ходу накидался, такое мелет, ни в тын, ни в ворота🤦🏽♀️
Хочу на Балі• 23 мая в 23:46
Ответ дляЙосип_молодий
А сенс? Там нікого немає.
Дивно це все.
Театр
Дивно це все.
Театр
Є.
Хочу на Балі• 24 мая в 00:04
Ответ дляМати тріля
Я наприклад вірю про заборону виїзду якщо буде демографічна срака в країні
Яжбоматусяблін• 24 мая в 00:10
Ответ дляХочу на Балі
А чем закрывание людей в стране поможет демографии? Это как-то стимулирует размножение? Наоборот, чем больше будет запретов на передвижение, тем активнее народ будет сваливать
ДелиВерка• 24 мая в 02:24
Ответ дляМати тріля
пусть свою дочку подложит под индуса.
Ширли-Мырли• 24 мая в 08:02
Ответ дляЙосип_молодий
Не все, що модно, доречно
Вы капец нудная и душная . Вас кто то заставляет ходить в пижаме ? Ну не ходите
Ширли-Мырли• 24 мая в 08:06
Ответ дляПлакалаВАвто
Так вроде же это зеле Вероника сказала что он под прикрытием Дьявола и ему нечего бояться. Потому он так нагло и ведет себя.
Не знаю кто такая Вероника , но то что верхушка Кремля верит в это все и совершает ритуальные людские жертвоприношения это очевидно . Тут смысл в том сколько людей встанут на сторону Антихриста , если отвернуться от него большинство , то ничего он сделать не сможет . Он уже теряет свою силу и стареет на глазах
Ду да ду да ду• 24 мая в 15:37
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну шо, Зеленського на Лук´янівці всі побачили? Полегшало вам?