Angel-d923• вчера в 22:25

купить справку о прививках ребенку для школы

здравствуйте!)
помогите,пожалуйста,г.Харьков,срочно нужно в школу для поступления в 1 класс,справка о прививках 063-0! (у нас нет прививок,согласно возрасту,соответственно,педиатр нашей поликлиники не может выписать допуск и категорична).в школе тоже сказали,без прививок и справки от врача РЕБЕНОК НЕ СЧИТАЕТСЯ ЗАЧИСЛЕННЫМ,хотя документы уже поданы и классы набраны! перешерстила весь инет,есть несколько сайтов,которые типа делают справки и отсылают новой почтой,но меня берут сомнения,насколько это прокатит...нужно ПРОВЕРЕННОЕ место,где точно оформят все как положено,чтоб в школе не было вопросов! ХАРЬКОВ!!! пожалуйста,помогите!! С Уважением)
автор Angel-d923 • вчера в 22:40
Ответ дляМолода і нерозважлива
Та це було 9 років тому. Я вже не пам´ятаю. Просто отак як і ви з інтернета купили. І, доречи, якихось вакцин в нас вже не було внесено, то ходимо отримувати 086 у приватну клініку, державна не видає.
они и 086 запрлняют,вроде

Грамотний хвіст• вчера в 22:40
Так а зачем вам в школу офлайн? Оформляйте семейное или онлайн и учитесь без справок
Тихомандражная• вчера в 22:43
Ответ дляAngel-d923
а можно этот сайт?если что,могу почту скинуть,туда напишете,пожалуйста)
Якщо ваша педіатр принципова - відправить на аналіз крові на антитіла. І....правильно, вас відправлять на повторне щеплення. Це ж дурня, жити у Харкові, а довідку дати з нових санжар чи Миколаєва. Ну палєвно, палєвно. Беріть дитину і ходіть в свій кабінет щеплень. Максимум - не погодяться. Але це малоймовірно.
Молчунья• вчера в 22:42
Ну якщо не вакцинуєте дитину,то поводьте себе чесно
Тихомандражная• вчера в 22:42
Ответ дляДевальвация
Для безпеки дитини зробіть хоч 1 КПК і 1 комплексну поліомієліт,столбняк і тд. Тож вже була вспишка поліомієліту,дифтерії. Невже не страшно?
В Україні нема жодного випадку живого поліомієліту вже понад 50 років, всі випадки - вакциноасоційовані, тобто є результатом щеплення. Не страшно щепитися?
іронічна антитеза• вчера в 22:43
Ответ дляГрамотний хвіст
Та потім ще десь може вилізти, придумають обмеження. Краще отак послідовно все зробити, поки не зробили онлайнкартки обов´язковими і т.д. і потім не мати проблем.
іронічна антитеза• вчера в 22:46
Ответ дляТихомандражная
Вони випишуть автору будьяким великим містом. В них тих печаток на всі випадки життя. Може взагалі на кольоровому принтері друкують )

Тихомандражная• вчера в 22:51
Ответ дляіронічна антитеза
Ок, уявімо, що у автора поліклініка 1 м.Харкрва. Їй пртшлють яку довідку? Що щеплення зроблені де і хто видав таку довідку? Ця ж поліклініка? Смішно. Інша поліклініка? Так її ж педіатр знає. А далі треба робити інші щеплення. А якщо перевірку захочуть зробити, бо явне ж палєво? Навіщо так підставлятися? Якщо можна раз на пару місяців приходити з дитиною, виходити з записом у картку і у всіх журналах? Люба перевірка підтвердить правдивість щеплень і автор не матиме проблем.
автор Angel-d923 • вчера в 22:57
Ответ дляАнонімус
Я в прошлом году брала справку от педиатра частной клиники, она просто вписала туда ’вакцинований згідно віку’, и школа может требовать только саму справку 086 о том, что ребенок может посещать детский коллектив. Форма 063 в школу не предоставляется.
Но у моего ребенка есть паспорт вакцинации, если что
а сейчас и 063 и 086
автор Angel-d923 • вчера в 22:58
Ответ дляМолода і нерозважлива
Купіть на сайті. Ми так теж купували. Вже три школи змінили, довідки нарікань не викликають.
спасибо)
іронічна антитеза• вчера в 22:58
Ответ дляТихомандражная
Автор бере карту по всім щепленнням, які зроблені в приватній клініці , плюс довідку від педіатра. Міняє педіатра ( якщо він її запамєятав, якщо ні, точерез рік він вже і сам випише довідку без питань) далі, вже купуватиме по одному.
Анонімус• вчера в 23:01
Ответ дляAngel-d923
а сейчас и 063 и 086
Нет. Это выдумки директоров школ
Тихомандражная• вчера в 23:03
Ответ дляіронічна антитеза
Педіатр, що веде дитину 6 років, точно її знає. Шлях у цю поліклініку буде закритий. Другий момент. Достатньо одного дзвінка у приватну, де ’щепилася’ дитина і автор має великі проблеми. Оскільки намалювати довідку і внести дані в базу - це геть різні речі. Через інтернет вам просто намалюють довідку, і вся відповідальність на вас. Я б на таке ні за що не підписалася б.
-Ань-• вчера в 23:05
В школі взагалі не повинні знати є у дитини щеплення чи нема. Для зарахування в 1 клас постібна тільки заява батьків.
Наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПОРЯДОК зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18?fbcli...
-Ань-• вчера в 23:07
Ответ дляAngel-d923
они так и пишут..но меня смущает момент с печатями,и что работают по всем городам
Ви маєте право взяти медичну довідку в будь-якому місті/селі, довідка дійсна на всій території України.
-Ань-• вчера в 23:10
Ответ дляіронічна антитеза
Я теж, але я так розумію педіатр з яким декларація дитини передає дані в школу.
Ви взагалі не розумієте, що таке медична таємниця / лікарська таємниця.
Педіатр не має права повідомляти стороннім особам.
-Ань-• вчера в 23:14
Ответ дляДевальвация
Яка ви неграмотна любителька щеплень! Вакцинаторська теорія стверджує, що треба кілька щеплень, а не 1. Навіщо ви радите те, що неефективно навіть з точки зору вакцинаторів???
-Ань-• вчера в 23:22
Ответ дляAngel-d923
спасибо)
Вам би в групу у вайбері чи телеграмі, де спілкуються однодумці. Обговорюють зміни в законодавстві і досвід батьків, як без щеплень ходити в школу.
Уже другий рік для зарахування в школу потрібна тільки заява батьків і все.
Якщо захочете йти законним шляхом (або почитати як інші люди без щеплень користуються своїми правами і не розбовкують стороннім особам свій вакцинний статус) напишіть в особисті - порекомендую групи.
автор Angel-d923 • вчера в 23:23
Ответ дляАнонімус
Нет. Это выдумки директоров школ
так или иначе,но сказали принести две довидки

автор Angel-d923 • вчера в 23:24
Ответ для-Ань-
в 25 году они новые постановы накатали,и теперь геморрой
автор Angel-d923 • вчера в 23:24
Ответ для-Ань-
спасибо)
автор Angel-d923 • вчера в 23:26
Ответ для-Ань-
нам в школе сказали,дети зачислены,но окончательный шаг это справки! неужели вы думаете,что я сама себе геморрой придумываю лишний?
-Ань-• вчера в 23:26
Ответ дляAngel-d923
Сказали... Я вам скинула Наказ МОН, і скріншоти - почитайте як насправді має бути.
Інакше получиться, що ви як дурочка принесли зайві медичні довідки. Але освітяни люблять батьків-дурачків. Деякі мами прикидаються дурами, щоб порадувати вчителів.
-Ань-• вчера в 23:29
Ответ дляAngel-d923
Ні! Ніякого геморою, так як у них нічого не получилось. Ось я тему створювала:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3744685
-Ань-• вчера в 23:32
Ответ дляAngel-d923
Вам придумують геморой освітяни, а ви ведетесь, тому що не володієте інформацією.
Якщо зараз 6 років, я б порадила віддавати в 1 клас в 7 років. А за цей рік підвищити свою юридичну грамотність.
-Ань-• вчера в 23:39
Школи зараз не ті, що були навіть 10 років тому. Електронні журнали і щоденники, АІКОМ, рамки на вході, поліцейський. Згоди на обробку персональних даних. Шкільні психологи, які нав´язують свої послуги. Експериментальні навчальні програми, експерименти над дітьми. Сирі підвали в якості найпростішого укриття (не бомбосховище) куди зганяють дітей під час повітряної тривоги. Вчителі, обколоті експериментальними ковідними вакцинами.
Анонімус• вчера в 23:41
Ответ дляAngel-d923
Кто - они?
-Ань-• вчера в 23:54
Ответ дляАнонімус
Кто - они?
Вороги українського народу.
-Ань-• вчера в 23:56
Ответ дляДевальвация
101 мільйон доларів - компенсація за ускладнення від вакцини КПК:
https://www.mctlaw.com/blog/news/101-million-dolla...

Американська юридична фірма Maglio Christopher & Toale, що має офіси в Вашингтоні, Флодірі та Сієтлі та спеціалізується на юридичній допомозі постраждалим в доказуванні казуального зв´язку між вакцинацією та каліцтвами і смертями, гордо повідомляє про свій новий абсолютний рекорд.
Після двох років юридично-медичних баталій бюрократи американських Департаментів юстиції та здоров´я здались та погодились виплатити батькам покаліченої КПК-вакцинацією дитини найбільшу за всю 30-ти річну історію існування в США Програми компенсації вакцинних ушкоджень сумму в 101 (сто один) мільйон доларів США.
За умовами підписаної посадовцями та батьками угоди 1 млн. доларів виплачується одразу на негайні медичні потреби, а решта суми буде виплачуватись щорічно і покривати необхідні тепер покаліченій дитині медичні сервіси та підтримку до кінця її життя.
Історію постраждалої наведено на сайті юристів:
’O.R. була однорічною здоровою дівчинкою, яка вже ходила і лазила.
13 лютого 2013 р. вона отримала вакцинацію від кору-паротиту-краснухи (КПК), гепатиту А, гемофільної інфекціі типу В, Превнар (пневмонія) та вітряної віспи.
В той же вечір мати помітила, що дитина стала дратівливою і гарячою.
Лікар, якому мама зателефонувала порадив дати Tylenol і Benadryl.
Лихоманка тривала кілька днів, а ввечері перед очікуваним візитом педіатра в дитини почались судороги.
Їй привезли в реанімацію.
В дитини зупинилось серце та дихання і її підключили до штучної вентиляції легенів.
Припадки та зупинка серця залишили дитину з:
- важкою травмою головного мозку,
- енцефалопатією,
- порушенням кортикального зору,
- тучною гіпотонією (низький тонус м´язів)
- та нирковою недостатностю.
Після кількох місяців лікування в шпиталі, дитину нарешті, відправили додому.
Але її інвалідність тепер вимагає спеціалізованої медичної допомоги та нагляду цілодобово на все життя.’
Також юристи уточнюють, що в позові щодо компенсації, який було задовільнено, заявлялось, що важкі побічні наслідки та результуюче каліцтво викликало саме КПК-щеплення.
Оригінал рішення ’Вакцинного суду’, Угоду про суми компенсацій і навіть детальний графік виплат можна завантажити на сайті юристів за посиланням.
Нагадаю, що в США на практиці компенсується лише незначна частина вакцинних смертей та каліцтв, коли батьки/родичі вбитого/покаліченого вакциною американця малють фінансову можливість, достатній рівень інформованості та купу сил, часу та енергії на те, щоб найнявши спеціалізованих юристів та експертів роками «оббивати пороги» бюрократичного монстра, де одні посадовці Департаменту здоров’я встановлюють, чи рекомендована другими посадовцями Департаменту здоров’я вакцина стала причиною смерті/каліцтва щепленого, та ще й мають вдачу не опинитись серед двох третин заявників, що отримали відмову.
В Україні нічого подібного програмам компенсації важких вакцинних побічок, які діють в США, Японії, Великобританії тощо, не існує і не планується.
Замість компенсацій батьками вбитих/покалічених щепленнями українських дітей, якщо вони будуть дуже наполягати, видадуть довідку за підписом Лапія чи його колег, що ’смерть/каліцтво з вакцинацією не пов´язані’ і просто ’співпали по часу’.
-Ань-• вчера в 23:57
Начало конца эпохи вакцинации:
https://www.facebook.com/amantonio37/videos/128546...

В 2017 году журналист и продюсер Дел Бигтри встретился с доктором Маркусом Зервосом, руководителем отделения инфекционных заболеваний медицинского центра Henry Ford Health.
Они беседовали о том, что не существует исследований, напрямую сравнивающих здоровье привитых и непривитых детей. Д-р Зервос будучи убежденным сторонником вакцинации, согласился провести такое исследование, чтобы подтвердить пользу прививок и заткнуть антиваксеров. Они договорились, что какие бы ни оказались результаты, исследование будет опубликовано.

Исследование было завершено в 2020 году. Дел Бигтри получил его копию, однако Зервос отказался публиковать результаты. По его словам, публикация приведет к отмене программ вакцинации во всем мире, и он не хотел брать за это ответственность. Он также прекрасно понимал, что опубликовав это исследование, он лишится своей должности.

Что же показали данные? Проанализировав 18000 детей, среди них около 2000 полностью непривитых, исследователи обнаружили:
- Привитые в 4 раза чаще болели астмой.
- У привитых в 6,6 раз чаще встречались острые и хронические ушные инфекции.
- Нарушения речи - в 4,5 раз чаще.
- Задержки развития - в 5,5 раз чаще.
- Атопические заболевания - в 3 раза чаще.
- Аутоиммунные заболевания - в 6 раз чаще.

Среди полностью непривитых детей не было зарегистрировано ни одного случая СДВГ, диабета, нарушений поведения, задержек обучения, интеллектуальных или психологических расстройств и нервных тиков. Из-за этого невозможно было даже статистически посчитать, во сколько раз вакцинация повышает риск этих заболеваний.
Среди непривитых у 17% было диагностировано какое-либо хроническое заболевание. Среди привитых хотя бы одной вакциной, хронические заболевания были у 57%.

В течение пяти лет Дел Бигтри и его адвокат Аарон Сири пытались убедить Зервоса обнародовать результаты, но тот категорически отказывался.
9 сентября 2025 сенатор Рон Джонсон провел слушания в сенатском комитете, где эти данные впервые были обнародованы.
Даже после исключения из анализа абсолютно здоровых детей, не посещавших врачей, у привитых всё равно выявлялся значительно более высокий риск хронических заболеваний.