Сколько_мне_лет?• 25 мая в 07:47

Батько. Тут я хочу щоб подивилися на ситуацію зі сторони

Батько від мене все життя відмовлявся. Спілкуватися почав зі мною коли почалася війна , я йому посилки відправляла. В госпіталь їздила, він мені кидав на каву 2000 грн на місяць. Ну це його рішення. Але він мою матір бив. Собакою називав. До війни, якщо щось допомогти я його просила - давала або гроші , або всякі торби. Це взагалі капець. Але він рідко приїздив до мене. Він пив. І приймав котики іноді. З матір´ю розійшлися 10 років назад. І з того моменту він припинив спілкування. В госпіталі він лікував мультитуберкульоз і вирізали туберкульому.
Так от , приїхавши зі служби (він був останні 5 місяців перед госпіталізацією) піхотою. Він запив рівно 7 місяців. Мені зробили дві операції. Плюс я в протоколі ЕКЗ.
І от, 20 травня мені звонить його "подруга" і каже що йому погано. Я приїхала. Він жовтий. Не ходить. Викликала швидку, вони відмовили через те, що в нього інтоксикація. Він сам відмовлявся від госпіталізації. Я попросила жінку цю за кошти приходить до нього 2 рази на день. Плюс брат живе в селі з ним. Поїхала зробила йому декларацію, поговорила з сімейним лікарем. Поговорила знову з батьком, його вмовили. Найняла машину - відвезли в ЦРЛ. Там було куча проблем. Я взяла з собою маму, бо його ж потрібно піднімати, а я зараз не можу. В нього виявили віл. На ноги він через алкоголь не встане. Печінка велика. Підшлункова також. Гемоглобін 80. Білок дуже низький. Відправили нас на Дніпро. Чекали швидку більше 10 годин в ЦРЛ. Поїхали. Тільки він туди попав, почав марить. Вчора я знову їздила до нього, купила по списку , вийшло майже 14 тисяч. Він мене через раз впізнає. Він у важкому стані. Плюс йому потрібно переливання крові. Це його повернуть в ЦРЛ.
І от я відчуваю зараз жахливий тягар. Він заробив собі інфекцію через яку на даний момент вмирає. Скільки раз я його просила,пропонувала в лікарню.... І от до чого дійшло. Він присмерті.
Вдома, між мною і чоловіком почалися суперечки. Чоловік на війні. Я в протоколі. Але на моїх плечах зараз людина, для якої я була завжди нагуляна, завжди не така. І людина, яка вибрала сама потонути в своєму лайні.... Я не знаю що мені з ним робить. Я стою на роздоріжжі . Від нервів в мене безсоння з 20 числа, позиви кожен раз 🤮, не можу їсти.
ЧупакабраЗеБест• 25 мая в 07:50
шо рбыть шо робыть.
уже досматирвайте автор до конца. он недалек.
это лично мое мнение, я ег оникому не навязываю.

Околовита• 25 мая в 07:52
А які є варіанти що з ним робити?
автор Сколько_мне_лет? • 25 мая в 07:53
Ответ дляОколовита
А які є варіанти що з ним робити?
Просто я впевнена в тому що якщо він живим повернеться до себе додому, якщо більш менш буде свідомість. Він вип´є....
Околовита• 25 мая в 07:54
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви хочете його до себе додому забрати?
Мию вікна у мороз• 25 мая в 07:54
Когда Вы в протоколе экз, ничего больше не должно существовать. Я подобрала уличного котика, больного, несчастного, не смогла пройти мимо, он заразил меня инфекцией. Я прервала протокол (стимуляцию на ветер, я начала пить сильные антибиотики и эти яйцеклетки уже нельзя было использовать).
Через пол года после окончания лечения пошла в новый протокол, взяла на работе отпуск 3 недели (у нас дают только по 2, но я сказала, что буду делать операцию), гуляла по набережной, читала книгу там, расслабилась, думала о хорошем, после переноса полежала день только, а потом занималась всем мне приятным), всё получилось.
автор Сколько_мне_лет? • 25 мая в 07:55
Ответ дляОколовита
Ви хочете його до себе додому забрати?
Скоріше за все, ні. В мене дома він не буде. Він буде у себе, де я буду платить його брату за те що той буде приходить до нього.
Бабайко• 25 мая в 07:55
Автор, я так рохуміє, є ще брат? Нехай допомагає. Якщо є кошти, то домовтесь з медсестрияками або доглядальницю найміть і максимально делегуйте все це. Це, якщо ви не готові його кинути. Хто зна, як би я діяла.... мабуть все ж таки додивилась за ним ( не особисто) ... але поговорила б в лікарні про безкоштовні препарати.
12 галюцинаций• 25 мая в 07:56
Думать в первую очередь о себе и о будущем ребенке, беречь себя, успокоиться, не принимать эту ситуацию близко к сердцу.
Для отца делать только необходимый минимум. И то, потому, что вы совестливая, иначе совесть вас потом замучает.
Бабайко• 25 мая в 07:57
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так може брат Вам заплатить? Чого ви повинні платити?

автор Сколько_мне_лет? • 25 мая в 07:58
Ответ дляМию вікна у мороз
От тому я стою на роздоріжжі. В мене сьогодні починаються кд. Я так хвилююся, що все зірвалось. 17 травня зробили перенос . (Тут моя тема була сьогодні). І в мене паніка. Завтра хгл тільки здавать. Я так довго йшла до цього... А тепер на мені батько який боліє всім букетом, і я для нього ніхто по факту була.
Околовита• 25 мая в 07:59
Ответ дляСколько_мне_лет?
Платити брату... А безкоштовно брат уже не прийде?
Ви якась занадто добра. Я доглядала свого часу і бабусю і маму, знаю що це таке. Це дуже сильно не просто, навіть при вашому варіанті коли він буде у себе жити.
Але тут велике питання нахіба воно вам. Якщо вам в результаті навіть нічого в спадок не лишається, то велике питання до цього всього. Бо якщо розглядати доглядати ’по совісті’, то ви для нього все життя були не потрібні
Мию вікна у мороз• 25 мая в 08:01
Ответ дляСколько_мне_лет?
Пусть мама и брат заботятся, если хотят. Вы можете посильно участвовать финансово, посильно, я подчеркиваю.
Оградите себя от всего, восстановитесь морально и физически, лето как раз подходит и потом идите во второй протокол. Остались эмбрионы в крио у Вас?
автор Сколько_мне_лет? • 25 мая в 08:01
Ответ дляБабайко
Брат (мого батька) погодився доглядати саме за гроші. Він у важкому стані, і я розумію що влітку його не стане.
В мого батька є син ще . Але він кинув жінку ту вагітною . І одразу моя матір завагітніла. Ми з тим його сином знайшли одне одного і тому році.
Околовита• 25 мая в 08:02
Ответ дляМию вікна у мороз
А навіщо це мамі взагалі?
Він її бив і ображав, а вона має бігти доглядати тепер?
автор Сколько_мне_лет? • 25 мая в 08:02
Ответ дляМию вікна у мороз
Зробили генетику, я чекаю результат. 2 мені підсадили одразу, 2 відправили на генетику , ще двоє не дозріли...
автор Сколько_мне_лет? • 25 мая в 08:04
Ответ дляОколовита
А навіщо це мамі взагалі?
Вона не хоче за ним доглядати і то логічно. Він її вбивав просто. А вона сиділа біля нього. І то, вона погодилася їхати зі мною, піднімала його. Мила ноги йому там. Бо шкодувала мене. Але вчора вона сказала, що не може піднімати його, в неї руки болять.
Поліцейський патруль• 25 мая в 08:05
Ответ дляСколько_мне_лет?
А брат без оплаты не придет?
Я ещё понимаю помогать на продукты и лекарства.
Околовита• 25 мая в 08:06
Ответ дляСколько_мне_лет?
У батька є якесь майно?
Платити за догляд це великі витрати. Ліки, продукти, доглядальнику
Мию вікна у мороз• 25 мая в 08:07
Ответ дляСколько_мне_лет?
У меня получилось 11 эмбрионов, из них нормальная генетика оказалась только у 5. Перенесли из этих 5 два, один прижился и родился. Но у меня и возраст 37 был. Чем старше, тем больше эмбрионов с мутациями, это у всех так.
Перед следующей попыткой берегите себя, поставьте на первое место.
Из полезного, если не делали, делайте до переноса диагностическую гистероскопию, со мной девочка лечилась, у неё два пролета было с отличным эмбрионами, поменяла врача, пришла к моему, так мы с ней познакомились, сделал ей гистеру до переноса и пришло, что в эндометрии какое-то микровоспаление, на УЗИ это не видно, с первого переноса после лечения двойня.

автор Сколько_мне_лет? • 25 мая в 08:07
Ответ дляПоліцейський патруль
А брат без оплаты не придет?
Ні. Він спочатку відмовився. Хоча все переходить йому. Але коли я сказала що ще є батькових близько 3 к долларів. (Які він мені скидував на збереження) , то він одразу вчора погодився. Він не знав що ще є ці кошти. Він думав що тільки будинок залишився від батька.
Мию вікна у мороз• 25 мая в 08:08
Ответ дляОколовита
А навіщо це мамі взагалі?
Я ж написала - если хотят.
Поліцейський патруль• 25 мая в 08:08
Ответ дляСколько_мне_лет?
Автор... Человек сам принимает решение пить и сдохнуть.
Отстаньте. Живите свою жизнь.
Он прекрасно это делал.
К чему это всё? Нет бонусов за подобные деяния. Тем более против воли.
Или Вы возомнили, что помогая этому отбросу вам ребенка высшие силы подарят?)) хрен там плавал.
Поліцейський патруль• 25 мая в 08:08
Ответ дляОколовита
А навіщо це мамі взагалі?
Та они обе мазохистки походу.
Околовита• 25 мая в 08:08
Ответ дляСколько_мне_лет?
Якщо будинок залишається брату, то брат і має доглядати.
Автор, я б на вашому місці думала за себе в цій ситуації.
Я така бойова• 25 мая в 08:09
Ответ дляСколько_мне_лет?
Батько писав заповіт на брата, чи чому будинок не дітям?
автор Сколько_мне_лет? • 25 мая в 08:10
Ответ дляПоліцейський патруль
Отстаньте. Живите свою жизнь.
Он прекрасно это делал.
Ні, я цього не подумала що мені вищі сили подарують. Перше я подумала що в мене нічого не вийде, якщо я на це погоджуся.
Я така бойова• 25 мая в 08:10
Автор, отец хоть умоляет Вас о прощении, осознает как хреново вел себя всю жизнь? Он в курсе, что брат не хочет помогать?
Поліцейський патруль• 25 мая в 08:11
Ответ дляСколько_мне_лет?
Значит отстранитесь. Деньги дали брату и адьес. Вы и так много сдедали.
Это его крест он заслужил за свои деяния. Не играйте в бога, плохо закончится.
Поліцейський патруль• 25 мая в 08:11
Ответ дляЯ така бойова
Хахаха
Бабайко• 25 мая в 08:13
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дуже зручно...
Один знає яке чмо його брат і вимагає з дитини, яка йому була не потрібна все життя, гроші...
Інша обрала таке чмо, народила від нього, не вберегла дитину, яка це все бачила і зараз переклала відповідальність за цей вибір на цю дитину...
Знаєте, автор, мені вас шкода. Мабуть взагалі не потрібно його Вам бачити. Ваша задача - делегувати все максимально і думати тільки про своє життя. Якщо в нього є майно, поки живий, нехай пише на вас заповіт, щоб ви хоч якось собі покрили витрати. І так, це тягар.