Зубожиння• 25 мая в 23:15

40 мільярдів гривень з оборони в резервний фонд ебачків

Ну що, готові? Нові хроніки цього нескінченного кварталу. Після вчорашнього обстрілу Зеленський зі слугами хочуть забрати з оборони 40 мільярдів гривень і направити їх… Куди би ви подумали? В резервний фонд, з якого фінансуються всі кешбеки, скрінінги, пітчинги і єБаки! Відповідний проект змін до бюджету схвалив профільний Комітет ВР. Ніщо не зупиняє їх розбазарювати гроші на піар-прожекти Зеленського за бюджетний кошт! В такий час забирати гроші з оборони?! Ось вам як відрізняються їхні справи від слів у пафосних відосах. Ось як вони дбають про захист держави - вирізати сорок мільярдів гривень з оборони при тому, що ця, найважливіша сфера, і так недофінансована на 50%! Відверта поміч ворогу!

Володимир Арьев депутат ЄС
Телячі ніжноСті• 25 мая в 23:20
Что мы должны или можем сделать ?

Радикальная• 25 мая в 23:23
меня тоже тошнит от е ........аков.
еліт• 25 мая в 23:26
Для зеленского самое главное его рейтинг, непробиваемый,
автор Зубожиння • 25 мая в 23:30
Поки військові заявляють про катастрофічний дефіцит ракет та засобів ППО, влада намагається перекинути мільярди на свої популістські програми. Що насправді відбувається за кулісами Верховної Ради та чому нас корупція «вбиває зсередини».Це допомога ворогу.
Апофиозная• 25 мая в 23:32
Думаете здесь не трудятся эти Иуды за наш счёт?)
А толку? Поговорим и пойдем дальше) а они будут нас дальше грабить.
Терпелы безхребетные.
Кракадэ• 25 мая в 23:33
Так ремонти будиночків в Козині самі себе не зроблять
Мішечок щастя• 25 мая в 23:34
Ответ дляТелячі ніжноСті
Что мы должны или можем сделать ?
Долго на опе ровно сидеть будете? Я в шоке просто. Сколько можно хавать это зелёное дерьмо???
Пишу_граммотно!• 25 мая в 23:34
Шото таке Ебаки?
Кракадэ• 25 мая в 23:34
Ответ дляТелячі ніжноСті
Что мы должны или можем сделать ?
Скинуться

Кракадэ• 25 мая в 23:37
Ответ дляПишу_граммотно!
Шото таке Ебаки?
’єБак’ від Зеленського: ’кешбек’ на пальне профінансують всі українці
Пишу_граммотно!• 25 мая в 23:37
Ответ дляКракадэ
Наебак от квартала?
Скромняшка• 25 мая в 23:50
Сколько они еще будут над нами издеваться?! И все им с рук сходит.Безнаказанность и вседозволенность рулит.Большинство украинцев все устраивает.
Пэрисхилтонша• 25 мая в 23:53
Володимир Арьев депутат ЄС, знатный мудак. Ему верить , себя не уважать .
Пэрисхилтонша• 26 мая в 00:00
Ответ дляМішечок щастя
’сидеть будете’ прям с саміх болот к нам пожаловали?
Приезжайте, покажете мастер класс))
Мішечок щастя• 26 мая в 00:09
Ответ дляПэрисхилтонша
Приезжайте, покажете мастер класс))
А вы с земарафона? Каждый украинец который считает зеленую власть мразью москаль?
Не їм після шостої• 26 мая в 00:39
Ответ дляМішечок щастя
А ви вже встали?
Скромняшка• 26 мая в 02:09
Після чергового російського обстрілу влада вирішила забрати 40 мільярдів гривень з оборони й перекинути їх у резервний фонд. Саме той, з якого фінансуються всі їхні кешбеки, пітчинги, скрінінги та інші піар-забавки.
І це вже підтримав профільний комітет Верховної Ради України! Ось вам справжня ціна пафосних заяв про “турботу” за державу! (с)
Пэрисхилтонша• 26 мая в 10:22
Ответ дляМішечок щастя
Поинтересуйтесь самим Арьевым , прежде чем постить его высеры.
Мішечок щастя• 26 мая в 13:10
Ответ дляПэрисхилтонша
Вам платят за это вы и интересуйтесь

Пишу, не читаю• 26 мая в 14:14
Ответ дляТелячі ніжноСті
Что мы должны или можем сделать ?
Вы- ничего? Боты из еровпы, потужности набирайтесь
Пишу, не читаю• 26 мая в 14:23
Ответ дляПишу_граммотно!
Шото таке Ебаки?
Е бак
еБак» (народное название — «єБачок») — это неофициальное прозвище государственной программы топливного кэшбэка в Украине, которая является частью расширенной инициативы «Национальный кэшбэк».
В тредсе все предельно ясно и понятно народ обсуждает, тут клоака потужности, на подтанцовках у зеленой пиздоты
Пишу, не читаю• 26 мая в 14:25
Ответ дляПишу_граммотно!
Наебак от квартала?
ебалы за сбитые дроны и ебалы для потужности, в Давосе нашептали партнеры ( убийцы) Украины
автор Зубожиння • 26 мая в 20:20
Ответ дляПэрисхилтонша
Висер це коли з оборони країни на популізм гроші вкрали? Під час війни.
Телячі ніжноСті• 26 мая в 20:36
Ответ дляМішечок щастя
Мы уже давно уехали
Пэрисхилтонша• 26 мая в 20:45
Ответ дляЗубожиння
Кто, кроме фейкомета Арьева об этом говорит ? Ещё раз, Арьев часто вкидывает НЕ правдивую информацию.