Бабуся мороз• 25 мая в 23:46

Економія на обеліску

Я шокована встановленим пам´ятником Софії Мельник Федак.
Ну чесно, ну що це за шпиндик, це така повага?
Вона співзасновниця Пласту у Відні, членкиня правління Союзу Українок, громадська діячка і зрештою перша леді ОУН.
Вона допомагала чоловіку, друкувала його тексти (опісля своєї роботи і домогосподарства.
Вона була заслана в табір разом з Андрієм Мельником.
Завдяки пам´яті пані Софії, історики фіксували та відтворювали різні важливі моменти.
Невже ця людина не заслужила на те, щоб на могилі поставили кам´яний хрест?!
Локшина на вухах• 26 мая в 00:00
Вперше чую. Мабуть її вклад відповідає розміру пам´ятника

вАлнуюся сильнА• 26 мая в 00:07
Привыкли ’по багатому ’ как новые русские)
Фрикаделька• 26 мая в 00:09
ОУН створили в Відні. Цікаво, що створять наші націоналісти в Берліні? Вони там теж дуже патрійотичні
Локшина на вухах• 26 мая в 00:11
Ответ дляФрикаделька
А головною членкинею буде Борисфенка? Чи вона спроможна лише на вишиванки?
Горня капучіно• 26 мая в 00:20
В Європі ніхто не ставить пам´ятники для випендрьожу, ставлять надгробок такого типу і не вище першої висоти в багатьох лежить оформлений камінь
Леди Г• 26 мая в 00:20
так и во всём мире в любой области знаний и умений (((((

Женщина, жена, соратница обесценена, хотя покопаться так без нее и не было ни подвигов, ни мыслей, ни идей, а часто это и было то, что создавала она.
Красивая женщина кстати была.
Гола з конопель• 26 мая в 00:21
Ответ дляЛокшина на вухах
Жизнь прожить, а на памятнике «жена того-то». Данедайбох
Тушьмушьнюшь• 26 мая в 00:26
А треба мовзолей чи що?
Капітанша• 26 мая в 00:44
Зачем вообще это сделали?

автор Бабуся мороз • 26 мая в 20:17
Ответ дляЛокшина на вухах
Вище про її вклад в українську державу прочитати не подужали? Чи прочитане не зрозуміли?
Локшина на вухах• 26 мая в 20:43
Ответ дляБабуся мороз
Прочитала. Її вклад -пластуни? Яких днем з вогнем не знайти? Чи те, що вона членкиня? Прізвище цієї членкині більшість українців ніколи не чули