Затишне кубло• 26 мая в 10:22
Хтось з вас живе життям, яке не подобається?
Не так собі ви уявляли все це, наприклад. І доводиться терпіти щось, змиряться. А час проходе, і ви розумієте, що можливо, ваше життя ніколи не буде таким, яким ви хочете?
МедоваПаляниця• 26 мая в 10:23
Да, я
Хочу путешествовать, чилить на яхте, а приходится ходить на работу и варить борщ
Там-тарарам• 26 мая в 10:24
многие желают себе лучшей жизни
единицы - счастливы с того что имеют
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 мая в 10:29
я бы еще хотела быть 20-летней блондинкой модельной внешности , 175 см, а время проходит
Малая еще та• 26 мая в 10:32
Не представляю как можно жить ту свою жизнь одну таким образом, чтоб она не нравилась
осень харашо• 26 мая в 10:32
Ответ дляДівчина Гілмор
Удалено администрацией...
Причем тут выехавшие. Вот как раз меня бесит моя маленькая съемная квартира за кучу денег, когда дома будет есть своя большая. А если вернусь , то все равно буду снимать, так как не повезу ребенка в город который каждый день обстреливают и школы только онлайн. И да терплю и жизнь не будет прежней.
Дівчина Гілмор• 26 мая в 10:34
Ответ дляосень харашо
Слухайте, нам тоді гріх жалітися, у вас точно ситуація жесть
Несу добро людям• 26 мая в 10:35
Мріяла добудувати будинок вірніше доробити до кінця...переїхали як я таке і живемо, не хочу вкладати гроші с невідомість. Хочеться продати і виїхати
Але попри все, дякую за те що маю і намагаюсь радіти простим речам
Несу добро людям• 26 мая в 10:36
Ответ дляосень харашо
Скільки таких зламаних життів(((
осень харашо• 26 мая в 10:39
Ответ дляДівчина Гілмор
У меня не жесть если сравнивать с теми кто остался в Харькове, но жесть с теми кто в Ужгороде или Тернополе, любом маленьком городке на западе Украины. Живут в своих домах , попыт на услуги из-за беженцев вырос, сдают даже там, где до войны те квартиры и хаты сто лет не нужны были. У меня кума во Львове двушку снимает за 600 евро плюс коммуналка. Все познает в сравнении
ШаленаГруша• 26 мая в 10:42
Я рано 2 детей родила, и наверное я не довольна своей жизнью. Но и другой не представляю, в другом варианте жизни тоже была бы недовольна.
Не знаю что я хочу. Мне 23 , хрен знает что дальше делать.
Дети хоть ’ пинают под зад’ и я шевелюсь. А так гнила бы
Пульт от линолеума• 26 мая в 10:46
Ну понятно что мне нравится не все, но раз я не меняю, значит я согласна так жить. Чтобы поменять надо ж напрягаться, менять, страшно, а вдруг будет хуже, есть что терять, плохо не все, есть много хорошего, если поменять - то все это пропадет, и хз что будет еще. Вспомнилась картинка про муравейник😁
Маурита• 26 мая в 10:56
А что, бывает что все нравится?)))))
Постоянно находятся причины быть недовольным
Голубка миру• 26 мая в 10:57
оце ’живу не своїм житттям’ зводиться до ідеї того, що є якийсь блок-травма-затик-зажим, який не дав можливість досягнути бажаного. Тому треба цей блок-травма-затик-зажим прибрати і одразу всі бажання виповняться.
Ідея про те, що бажання виповняються через систематичну наполегливу роботу крок за кроком вганяє людей в депресію))
Це з мого професійного досвіду)
Тому хочете жити кращим життям - створіть його.
Це з мого професійного досвіду)
Затишне кубло
• 26 мая в 10:58
Ответ дляДівчина Гілмор
Удалено администрацией...
Виїхавші? Серйозно? Ви на таро розкинули, чи вам Хрустальний шар підказав? Досить уже гадити іншим! Ви дістали! Пишіть хоча б під анонімом, щоб не можна було одразу сказати: а, це ота, прибацана на всю голову
Затишне кубло
• 26 мая в 11:04
Ответ дляГолубка миру
Це з мого професійного досвіду)
Як мені створити життя без кацапів і без втраченого дому в окупації (в якому я навіть не встигла пожити) не підкажете? Як створити життя без необхідності віддавати 20000 за оренду в Києві і потерпати від обстрілів, не підкажете?
Голубка миру• 26 мая в 11:05
Ответ дляЗатишне кубло
підкажу - будувати своє життя відповідно до обставин, змінючи те, що ви можете змінити і приймаючи те, що виправити не можна.
В минулу атаку по Києву прилетіло в мій дім, і перші мої думки після шоку були ’ну чому саме в мій дім’. Я це виправити вже не можу, прийняти це складно, але іншого виходу немає. Від того, що я буду страждати нічого не зміниться, тому треба діяти в межах того, що я можу. Фокусувати зусилля на тому, що має сенс і я можу - поки це не мега-амбітна ціль закрити кредит)
Є речі, які прийняти в рази складніше, але по суті ’механіка’ процесу прийняття така сама.
Дівчина Гілмор• 26 мая в 11:09
Ответ дляЗатишне кубло
Удалено администрацией...