Бешене сарі• 27 мая в 11:00
Адвокат - контакты
Кто-то может рекомендовать адвоката, который занимается военными делами? Нужно не отпетлять или что-то в таком духе, нужно выбить место в тылу, т.к. есть все для этого причины, но хотят снова на ноль отправлять...
Буду признательна за рекомендации и контакты, если есть, кто может помочь военному.
Бешене сарі
• 27 мая в 13:06
Ответ дляKaterionOK
Напишіть мені в особисті - дам контакт колеги
пишу
Трусиковед• 21 июня в 22:29
Ответ дляKaterionOK
Вітаю. Чи можете і мені надати контакти вашого колеги? Ситуація: Чоловік 1972 року народження, має статус обмежено придатного. Придатний саме в тилу, а не в піхоті та десантно- штурмових військах. Можливо, раніше був виключений з військового обліку. Наразі проходить навчання у підрозділі. Є підозра, що його можуть відправити на «нуль».
Шукаємо досвідченого адвоката, який спеціалізується на питаннях мобілізації та військового права і зможе оперативно надати допомогу та захистити інтереси у разі загострення ситуації. Будемо дуже вдячні за допомогу
KaterionOK• 30 июня в 11:39
Ответ дляТрусиковед
Перепрошую, давно не заходила. Якщо питання актуальне - пишіть в особисті - дам контакт