Inna-19d4• 09 июня в 19:17

Потрібен адвокат для оскарження відмови у звільненні по догляду.

Вітаю. Дуже потрібна допомога та реальні рекомендації з власного досвіду. Шукаю сильного, зубастого адвоката в Києві для військової справи.

Ситуація критична, це справа життя нашої родини. Оскаржуватимемо в Київському окружному адмінсуді (КОАС) відмову у звільненні з військової служби по догляду за мамою з інвалідністю. Справа нестандартна і складна: є я, сестра військового, з Висновком ЛКК про неможливість здійснення догляду за станом власного здоров´я. Мама лежача, я залишилася з нею сама, а мені не можна підіймати важкого.

Будь ласка, порадьте адвоката, в ідеалі, який реально вигравав подібні справи в КОАС і зумів захистити в суді висновок ЛКК родича. Не конвеєрні фірми, які просто візьмуть гроші, подадуть шаблонний позов для галочки й розведуть руками. Шукаю саме бійця, який битиметься за результат.

Якщо у вас чи ваших знайомих був успішний досвід саме з такою специфікою — поділіться, будь ласка, контактами. Буду безмежно вдячна.
А ось і я• 09 июня в 19:20
У вас є інвалідність?

автор Inna-19d4 • 09 июня в 19:22
Ответ дляА ось і я
У вас є інвалідність?
Вітаю. Ні.
ЗдесяЯ• 09 июня в 19:23
Ответ дляInna-19d4
Вітаю. Ні.
Лилия Стефан в инсте поищите. Она очень толковая. Не знаю возьмётся или нет, но может кого-то посоветует.
Непогодка• 09 июня в 19:27
Тут ніяк закон не приймуть, щоб чоловіків у яких є діти з інвалідністю, звільнили, бо їх не відпускають, а ви хочете свою справу виграти, бо вам важкого підіймати не можна?
Наймайте доглядальницю.
размахер• 09 июня в 19:30
Який у вас діагноз?
Бюст Березуцкого• 09 июня в 19:31
Особисто справу не мала, але подивіться в інсте адвокат @vovakrekoten . Дуже часто викладає інфо на подібні теми
автор Inna-19d4 • 09 июня в 19:32
Ответ дляЗдесяЯ
Ок, дякую
Новорічна пальма• 09 июня в 19:35
Кто-то же за мамой сейчас ухаживает или она лежит и ждет когда сына из армии отпустят? Да и все понимают что он реально ухаживать не будет…
Мне кажется не адвоката нужно привлекать, а внутри системы пусть брат «порешает», чтоб подписали увольнение. Это легче. А так - инвалидности у вас нет, вы рядом с мамой…
автор Inna-19d4 • 09 июня в 19:33
Ответ дляНепогодка
Наймайте доглядальницю.
Без проблем. Оплатите її послуги?

Новорічна пальма• 09 июня в 19:34
Ответ дляInna-19d4
Без проблем. Оплатите її послуги?
А сейчас кто ухаживает за мамой?
автор Inna-19d4 • 09 июня в 19:34
Ответ дляразмахер
Який у вас діагноз?
Вибачте, що питанням на питання, але з якою метою цікавитесь?
автор Inna-19d4 • 09 июня в 19:34
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую вам, подивлюсь.
автор Inna-19d4 • 09 июня в 19:35
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую за вашу думку.
Непогодка• 09 июня в 19:36
Ответ дляInna-19d4
Без проблем. Оплатите її послуги?
Я вам пишу, що справа провальна. Як би вам не було образливо
автор Inna-19d4 • 09 июня в 19:37
Ответ дляНепогодка
Дякую за вашу думку.
ГороховаЯ• 09 июня в 19:40
из точно зубастых посоветую этих трёх:
Елена Кухаренко (есть инста), Одесса, или сами возьмутся, или кого посоветуют.
Дар,я Тарасенко, Киев (в тг или фб)
Полина Марченко, Киев (инста). но тут цен не сложат..

удачи! шанс есть всегда.
автор Inna-19d4 • 09 июня в 19:43
Ответ дляГороховаЯ
из точно зубастых посоветую этих трёх:
Дар,я Тарасенко, Киев (в тг или фб)

удачи! шанс есть всегда.
Щиро дякую!
Репетиторша• 09 июня в 19:49
Зверніться до державної безоплатної правової допомоги. Якщо мама має інвалідність, то не тількі первинну, а ще і вторинну правову допомогу отримаєте безкоштовно. Вторинка - це позови та апеляції. Там працють досвідчені спеціалісти и вони одразу скажуть чи є у вас шанс.
автор Inna-19d4 • 09 июня в 19:55
Ответ дляРепетиторша
Вітаю. Дякую, звертались. Але там, на жаль, ну, як би це помякше сказати..не дуже фахова допомога. Може, це суто нам так не пощастило.
Буде час, спробую ще раз, дякую.

размахер• 09 июня в 20:57
Ответ дляInna-19d4
Тобто немає жодного
размахер• 09 июня в 20:58
Ответ дляInna-19d4
Дякую за вашу думку.
Ви така борза лише тут чи і у лікарні?
А ось і я• 09 июня в 20:59
Ответ дляInna-19d4
Вітаю. Ні.
То у вас немає шансів. Ви розумієте? Купа грошей на адвоката в трубу((
Репетиторша• 09 июня в 21:02
Ответ дляInna-19d4
Буде час, спробую ще раз, дякую.
Зверталися та що далі було? Заяву на призначення адвоката писали? За вашою заявою якщо є документи про те, що ви маєте право на безоплатну вторинну допомогу ( ВПО, інваліди, малозабепчені тощо) вам надають адвоката, він збирає потрібні документи разом із заявником та складає позов або відзив. І все безкоштовно. Тому не шукайте отих приватних, вони дійсно можуть розвести рруками за відсутності бажаного результата. А цей від держави хоч безкоштовно.
автор Inna-19d4 • 09 июня в 22:15
Ответ дляА ось і я
Інвалідність стала можливою причиною юридичного виключення внаслідок рішення суду по подібній справі. У моєму випадку інвалідність третьої групи, скажімо, по зору, була б лише формальною підставою, на відміну від мого діагнозу. Дякую вам, я зважую ризики, але фактичний стан справ вимушує ризикувати.
ПАЦАНКА О• 09 июня в 22:22
Я б посоветовала Вам взять консультацию у Дарьи Тарасенко. Она честно скажет, возможно ли, а не будет вешать, что все порешаем.
автор Inna-19d4 • 09 июня в 22:22
Ответ дляРепетиторша
В основному он лайн. Проблема в тому, що виявилось, що я законодавство по цьому питанню знаю краще, ніж адвокати правової допомоги, а це якось не вселяє впевненості. І є нюанс: важливо не програти першу справу, тому краще відразу заходити у процес з вмотивованим адвокатом. Але я дійсно спробую звернутися оф лайн, може трапиться людина, яка дотична до цієї підстави для звільнення, дякую вам.
Пільгові документи є - убд брата. Решта медичних висновків зібрані, всі можливі комісії пройдені.
автор Inna-19d4 • 09 июня в 22:31
Ответ дляПАЦАНКА О
Дякую. Саме вона допомагала у написанні рапорту та супровідного листа, чекаємо на відмову, щоб оскаржувати. Просто хочу розглянути всі можливі варіанти, так якось спокійніше і впевненіше.
ПАЦАНКА О• 09 июня в 22:32
Ответ дляInna-19d4
Удачи Вам, пусть все получится.
автор Inna-19d4 • 09 июня в 22:38
Ответ дляПАЦАНКА О
Удачи Вам, пусть все получится.
Дякую вам щиро
Репетиторша• 09 июня в 23:12
Ответ дляInna-19d4
Консультації за телефоном це зовсім не то пальто 😀 На тому кінці трубки дійсно може юрист, який не може знати все та одразу.
Йдіть сміливо до центру надання допомоги ( їх адреси є на сайті) та пишіть заяву про приначення адвокату. Тількі призначенний адвокат буде зацікавленний у вирішенні питання, бо в них є внутрішній рейтинг, їх результативність перевіряють.
Доречі, їх призначають за їх досвідом, тобто працює той, хто має виграшні справи по конаретному питанню.