Вітаю. Дуже потрібна допомога та реальні рекомендації з власного досвіду. Шукаю сильного, зубастого адвоката в Києві для військової справи.
Ситуація критична, це справа життя нашої родини. Оскаржуватимемо в Київському окружному адмінсуді (КОАС) відмову у звільненні з військової служби по догляду за мамою з інвалідністю. Справа нестандартна і складна: є я, сестра військового, з Висновком ЛКК про неможливість здійснення догляду за станом власного здоров´я. Мама лежача, я залишилася з нею сама, а мені не можна підіймати важкого.
Будь ласка, порадьте адвоката, в ідеалі, який реально вигравав подібні справи в КОАС і зумів захистити в суді висновок ЛКК родича. Не конвеєрні фірми, які просто візьмуть гроші, подадуть шаблонний позов для галочки й розведуть руками. Шукаю саме бійця, який битиметься за результат.
Якщо у вас чи ваших знайомих був успішний досвід саме з такою специфікою — поділіться, будь ласка, контактами. Буду безмежно вдячна.
Ситуація критична, це справа життя нашої родини. Оскаржуватимемо в Київському окружному адмінсуді (КОАС) відмову у звільненні з військової служби по догляду за мамою з інвалідністю. Справа нестандартна і складна: є я, сестра військового, з Висновком ЛКК про неможливість здійснення догляду за станом власного здоров´я. Мама лежача, я залишилася з нею сама, а мені не можна підіймати важкого.
Будь ласка, порадьте адвоката, в ідеалі, який реально вигравав подібні справи в КОАС і зумів захистити в суді висновок ЛКК родича. Не конвеєрні фірми, які просто візьмуть гроші, подадуть шаблонний позов для галочки й розведуть руками. Шукаю саме бійця, який битиметься за результат.
Якщо у вас чи ваших знайомих був успішний досвід саме з такою специфікою — поділіться, будь ласка, контактами. Буду безмежно вдячна.
2
1
1
1
ЗдесяЯ• 09 июня в 19:23
Ответ дляInna-19d4
Вітаю. Ні.
Лилия Стефан в инсте поищите. Она очень толковая. Не знаю возьмётся или нет, но может кого-то посоветует.
1
Непогодка• 09 июня в 19:27
Тут ніяк закон не приймуть, щоб чоловіків у яких є діти з інвалідністю, звільнили, бо їх не відпускають, а ви хочете свою справу виграти, бо вам важкого підіймати не можна?
Наймайте доглядальницю.
Наймайте доглядальницю.
10
5
Бюст Березуцкого• 09 июня в 19:31
Особисто справу не мала, але подивіться в інсте адвокат @vovakrekoten . Дуже часто викладає інфо на подібні теми
1
Новорічна пальма• 09 июня в 19:35
Кто-то же за мамой сейчас ухаживает или она лежит и ждет когда сына из армии отпустят? Да и все понимают что он реально ухаживать не будет…
Мне кажется не адвоката нужно привлекать, а внутри системы пусть брат «порешает», чтоб подписали увольнение. Это легче. А так - инвалидности у вас нет, вы рядом с мамой…
Мне кажется не адвоката нужно привлекать, а внутри системы пусть брат «порешает», чтоб подписали увольнение. Это легче. А так - инвалидности у вас нет, вы рядом с мамой…
3
Новорічна пальма• 09 июня в 19:34
Ответ дляInna-19d4
Без проблем. Оплатите її послуги?
А сейчас кто ухаживает за мамой?
Ответ дляНоворічна пальма
Кто-то же за мамой сейчас ухаживает или она лежит и ждет когда сына из армии отпустят? Да и все понимают что он реально ухаживать не будет…
Мне кажется не адвоката нужно привлекать, а внутри системы пусть брат «порешает», чтоб подписали увольнение. Это легче. А так - инвалидности у вас нет, вы рядом с мамой…
Мне кажется не адвоката нужно привлекать, а внутри системы пусть брат «порешает», чтоб подписали увольнение. Это легче. А так - инвалидности у вас нет, вы рядом с мамой…
Дякую за вашу думку.
Непогодка• 09 июня в 19:36
Ответ дляInna-19d4
Без проблем. Оплатите її послуги?
Я вам пишу, що справа провальна. Як би вам не було образливо
7
3
ГороховаЯ• 09 июня в 19:40
из точно зубастых посоветую этих трёх:
Елена Кухаренко (есть инста), Одесса, или сами возьмутся, или кого посоветуют.
Дар,я Тарасенко, Киев (в тг или фб)
Полина Марченко, Киев (инста). но тут цен не сложат..
удачи! шанс есть всегда.
Елена Кухаренко (есть инста), Одесса, или сами возьмутся, или кого посоветуют.
Дар,я Тарасенко, Киев (в тг или фб)
Полина Марченко, Киев (инста). но тут цен не сложат..
удачи! шанс есть всегда.
2
Ответ дляГороховаЯ
из точно зубастых посоветую этих трёх:
Елена Кухаренко (есть инста), Одесса, или сами возьмутся, или кого посоветуют.
Дар,я Тарасенко, Киев (в тг или фб)
Полина Марченко, Киев (инста). но тут цен не сложат..
удачи! шанс есть всегда.
Елена Кухаренко (есть инста), Одесса, или сами возьмутся, или кого посоветуют.
Дар,я Тарасенко, Киев (в тг или фб)
Полина Марченко, Киев (инста). но тут цен не сложат..
удачи! шанс есть всегда.
Щиро дякую!
Репетиторша• 09 июня в 19:49
Зверніться до державної безоплатної правової допомоги. Якщо мама має інвалідність, то не тількі первинну, а ще і вторинну правову допомогу отримаєте безкоштовно. Вторинка - це позови та апеляції. Там працють досвідчені спеціалісти и вони одразу скажуть чи є у вас шанс.
5
Ответ дляРепетиторша
Зверніться до державної безоплатної правової допомоги. Якщо мама має інвалідність, то не тількі первинну, а ще і вторинну правову допомогу отримаєте безкоштовно. Вторинка - це позови та апеляції. Там працють досвідчені спеціалісти и вони одразу скажуть чи є у вас шанс.
Вітаю. Дякую, звертались. Але там, на жаль, ну, як би це помякше сказати..не дуже фахова допомога. Може, це суто нам так не пощастило.
Буде час, спробую ще раз, дякую.
Буде час, спробую ще раз, дякую.
размахер• 09 июня в 20:57
Ответ дляInna-19d4
Вибачте, що питанням на питання, але з якою метою цікавитесь?
Тобто немає жодного
1
размахер• 09 июня в 20:58
Ответ дляInna-19d4
Дякую за вашу думку.
Ви така борза лише тут чи і у лікарні?
1
А ось і я• 09 июня в 20:59
Ответ дляInna-19d4
Вітаю. Ні.
То у вас немає шансів. Ви розумієте? Купа грошей на адвоката в трубу((
1
Репетиторша• 09 июня в 21:02
Ответ дляInna-19d4
Вітаю. Дякую, звертались. Але там, на жаль, ну, як би це помякше сказати..не дуже фахова допомога. Може, це суто нам так не пощастило.
Буде час, спробую ще раз, дякую.
Буде час, спробую ще раз, дякую.
Зверталися та що далі було? Заяву на призначення адвоката писали? За вашою заявою якщо є документи про те, що ви маєте право на безоплатну вторинну допомогу ( ВПО, інваліди, малозабепчені тощо) вам надають адвоката, він збирає потрібні документи разом із заявником та складає позов або відзив. І все безкоштовно. Тому не шукайте отих приватних, вони дійсно можуть розвести рруками за відсутності бажаного результата. А цей від держави хоч безкоштовно.
Ответ дляА ось і я
То у вас немає шансів. Ви розумієте? Купа грошей на адвоката в трубу((
Інвалідність стала можливою причиною юридичного виключення внаслідок рішення суду по подібній справі. У моєму випадку інвалідність третьої групи, скажімо, по зору, була б лише формальною підставою, на відміну від мого діагнозу. Дякую вам, я зважую ризики, але фактичний стан справ вимушує ризикувати.
ПАЦАНКА О• 09 июня в 22:22
Я б посоветовала Вам взять консультацию у Дарьи Тарасенко. Она честно скажет, возможно ли, а не будет вешать, что все порешаем.
Ответ дляРепетиторша
Зверталися та що далі було? Заяву на призначення адвоката писали? За вашою заявою якщо є документи про те, що ви маєте право на безоплатну вторинну допомогу ( ВПО, інваліди, малозабепчені тощо) вам надають адвоката, він збирає потрібні документи разом із заявником та складає позов або відзив. І все безкоштовно. Тому не шукайте отих приватних, вони дійсно можуть розвести рруками за відсутності бажаного результата. А цей від держави хоч безкоштовно.
В основному он лайн. Проблема в тому, що виявилось, що я законодавство по цьому питанню знаю краще, ніж адвокати правової допомоги, а це якось не вселяє впевненості. І є нюанс: важливо не програти першу справу, тому краще відразу заходити у процес з вмотивованим адвокатом. Але я дійсно спробую звернутися оф лайн, може трапиться людина, яка дотична до цієї підстави для звільнення, дякую вам.
Пільгові документи є - убд брата. Решта медичних висновків зібрані, всі можливі комісії пройдені.
Пільгові документи є - убд брата. Решта медичних висновків зібрані, всі можливі комісії пройдені.
1
Ответ дляПАЦАНКА О
Я б посоветовала Вам взять консультацию у Дарьи Тарасенко. Она честно скажет, возможно ли, а не будет вешать, что все порешаем.
Дякую. Саме вона допомагала у написанні рапорту та супровідного листа, чекаємо на відмову, щоб оскаржувати. Просто хочу розглянути всі можливі варіанти, так якось спокійніше і впевненіше.
2
ПАЦАНКА О• 09 июня в 22:32
Ответ дляInna-19d4
Дякую. Саме вона допомагала у написанні рапорту та супровідного листа, чекаємо на відмову, щоб оскаржувати. Просто хочу розглянути всі можливі варіанти, так якось спокійніше і впевненіше.
Удачи Вам, пусть все получится.
Репетиторша• 09 июня в 23:12
Ответ дляInna-19d4
В основному он лайн. Проблема в тому, що виявилось, що я законодавство по цьому питанню знаю краще, ніж адвокати правової допомоги, а це якось не вселяє впевненості. І є нюанс: важливо не програти першу справу, тому краще відразу заходити у процес з вмотивованим адвокатом. Але я дійсно спробую звернутися оф лайн, може трапиться людина, яка дотична до цієї підстави для звільнення, дякую вам.
Пільгові документи є - убд брата. Решта медичних висновків зібрані, всі можливі комісії пройдені.
Пільгові документи є - убд брата. Решта медичних висновків зібрані, всі можливі комісії пройдені.
Консультації за телефоном це зовсім не то пальто 😀 На тому кінці трубки дійсно може юрист, який не може знати все та одразу.
Йдіть сміливо до центру надання допомоги ( їх адреси є на сайті) та пишіть заяву про приначення адвокату. Тількі призначенний адвокат буде зацікавленний у вирішенні питання, бо в них є внутрішній рейтинг, їх результативність перевіряють.
Доречі, їх призначають за їх досвідом, тобто працює той, хто має виграшні справи по конаретному питанню.
Йдіть сміливо до центру надання допомоги ( їх адреси є на сайті) та пишіть заяву про приначення адвокату. Тількі призначенний адвокат буде зацікавленний у вирішенні питання, бо в них є внутрішній рейтинг, їх результативність перевіряють.
Доречі, їх призначають за їх досвідом, тобто працює той, хто має виграшні справи по конаретному питанню.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
