Молчунья• 27 мая в 16:31

Як би ви жили в селі?

Як ви жили в селі, чим займалися? Мені зараз 35 років, переїхали в село, є своя земля, будинок, подвір я. Тому питаю для натхнення, можливо хтось би дав пораду якусь.
Хотілось щось заробляти, але такиз зараз тяжкий час. Незважаючи на це, всеодно потрібно працювати, заробляти кошти на життя і не тільки. Щоб ви порадили? Можливість працювати в місті така собі, бо так зарплата мала і крім продавця майже немає нічого. Тому буду вдячна любій пораді.
Тішуся неперетішуся• 27 мая в 16:32
Никак..не хофу..привыкла в городе

тогдалия• 27 мая в 16:32
Ну то логічно, що свині, кури, корова або коза для молока. Сир робити. Огород. Поратися й поратися
ШобВам_КакНам• 27 мая в 16:32
А смысл переезжать в село, если там нет возможности заработать?
Мой завтрак• 27 мая в 16:33
Живемо в селі , але такому рафінованому :))- котеджне містечко - не заробила би з роботи в городі , тільки за освітою
So_so• 27 мая в 16:34
Вы одна живёте?
На_оба_рот• 27 мая в 16:34
Полуницю на продаж, курей щоб яйцями торгувати, зелень, корову, кролей, гусей, індиков і т.д .Як ще можна в селі зробити, коли немає робочих місць.
Я б із села в місто їздала б кожно дня, хоть продавчинею, аби тільки не поратися біля худоби зранку до вечора
Гірчинка• 27 мая в 16:34
Як це- хотілось би заробляти, але такий зараз важкий час. Потрібно заробляти….
автор Молчунья • 27 мая в 16:35
Ответ длятогдалия
Та ні, кому воно потрібне. Он сусіди мають і вже не хочуть. Кури то таке, простіше. З городу хіба що полуницю посадити, все інше того не варте
Ищу Аленя• 27 мая в 16:35
Жила в дитинстві, ніколи більше на таке погоджуся

тогдалия• 27 мая в 16:36
Ответ дляМолчунья
То як збираєтесь заробляти?) Так само, як і в квартирі. Тоді не має значення село чи ні
автор Молчунья • 27 мая в 16:37
Ответ дляSo_so
Вы одна живёте?
Ні, є чоловік та син. Син іде на навчання в цьому році.
Весёлая морковка• 27 мая в 16:38
я бы работала удаленно. разве что ягоды и фрукты бы хотела продавать в сезон, есть к этому тяга))
автор Молчунья • 27 мая в 16:38
Ответ дляГірчинка
Так, в мене є робота, тільки онлай. Поки заробляю)
Весёлая морковка• 27 мая в 16:38
Ответ дляМолчунья
а зачем вообще переехали в село?
автор Молчунья • 27 мая в 16:40
Ответ дляВесёлая морковка
також працюю віддалено, і також хочу посадити ягоди - гарний заробіток всезон, але тяжкий.
автор Молчунья • 27 мая в 16:40
Ответ дляВесёлая морковка
а зачем вообще переехали в село?
Так вийшло в наш час.
Гірчинка• 27 мая в 16:41
Ответ дляМолчунья
А є часи коли не потрібно заробляти чи про що ви?
So_so• 27 мая в 16:41
Ответ дляМолчунья
Работа на земле тяжёлый труд. У сестры моей теплица, если у Вас уже есть работа, взвесьте, стоит ли оно того.
Весёлая морковка• 27 мая в 16:42
Ответ дляМолчунья
смородину сажайте, самый простой куст с минимумом усилий) клубника например не стоит усилий, голубика очень нежная в уходе

Простецкая• 27 мая в 16:42
Рассада, инкубатор, коптильня, интернет заказы и т.д.
На_оба_рот• 27 мая в 16:42
Ответ дляМолчунья
Це може різну модну зелень- шпінат, салат, рукулу.Цілий рік купують.Тільки якийсь теплички треба опалювальні, т.б теж витрати.
В так малину, смородину, агрус, ожину т.б. кущові
автор Молчунья • 27 мая в 16:42
Ответ дляГірчинка
Ну сьогодні є робота, а завтра не може бути. Я про це. Заробляти потрібно постійно, гроші з неба не падають.
Простецкая• 27 мая в 16:43
Ответ дляМолчунья
Ягоды это либо клубника на агроволокне либо лохина
Туфли в чешуе• 27 мая в 16:43
Ответ дляМолчунья
А кормити курей чим будете?
Гірчинка• 27 мая в 16:43
Ответ дляМолчунья
А, ви прям кеп очевидність.
автор Молчунья • 27 мая в 16:44
Ответ дляТуфли в чешуе
А кормити курей чим будете?
Здаємо в оренду пай землі, дають зерном або коштами)
автор Молчунья • 27 мая в 16:46
Ответ дляНа_оба_рот
Для мене це ближче стосовно зелені. Думаю на осінь біля будинку посадити полуницю. Знайома має 25сотих полуниці і в минулі 2 роки заробила за кожен сезон 100 тис грн і це при тому що здавала оптом у цьому ж селі.
автор Молчунья • 27 мая в 16:47
Ответ дляПростецкая
Лохина потребуюспеціальної землі, в нас точно не буде. Ягода так.
Простецкая• 27 мая в 16:48
Ответ дляМолчунья
Бахча еще, если взять в аренду землю. Это на будущее
автор Молчунья • 27 мая в 16:48
Ответ дляГірчинка
А, ви прям кеп очевидність.
Та ні, просто бачу до чого все йде. Та і постійно робити на когось не хочеться.