Мир Мир Мир!• 27 мая в 22:30

Як вам мій колір волосся? Фото

Майстер пропонує пофарбувати щоб воно було плотніше, не таке мʼяке як зараз є
А я вагаюсь..
Результат:
вже голосів: 109
69 (63.3%) залишити природне волосся
40 (36.7%) фарбувати
Фея_3уровень• 27 мая в 22:31
Не псуйте таке гарне волосся.
Після фарбування це буде мочалка.

Налитое яблочко• 27 мая в 22:33
А навіщо фарбувати вам?
У вас є сивина? Чи ціль тільки змінити відтінок по бажанню майстра?
СМСница• 27 мая в 22:33
Нет никакого окрашивания, которое было бы красивее натурального цвкта
автор Мир Мир Мир! • 27 мая в 22:34
Ответ дляСМСница
Дякую дівчата
Просто майстер каже щоб обʼєм був
Воно в мене як пцз
Налитое яблочко• 27 мая в 22:34
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую дівчата
Просто майстер каже щоб обʼєм був
Воно в мене як пцз
Краще змініть майстра.
В цього здається піджимає термін використання фарби і всім впарює
СМСница• 27 мая в 22:35
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую дівчата
Просто майстер каже щоб обʼєм був
Воно в мене як пцз
Используйте средства для объема
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 мая в 22:35
Цвет вообще не нравится, блеска нет, шото жиденькое. Вот все, кто тут советует не красить, объясните, что красивого в этих волосах?
Клин_Кляйн• 27 мая в 22:36
Я не фарбувала волосся,поки не зʼявилась сивина, тобто до 45 років.
Авторе, це такий гемор з цим фарбуванням, кожні 4 тижні, а то й 3 потрібно як мінімум корені фарбувати. Я вже мовчу про фінансову складову. Якщо гарна фарба і в салоні, то це не дешево. А поганою фарбою взагалі нема сенсу у вашому випадку
СМСница• 27 мая в 22:36
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Добавить блеск без окрашивания - это вообще не проблема

Клин_Кляйн• 27 мая в 22:37
Ответ дляНалитое яблочко
А навіщо фарбувати вам?
Ціль майстра регулярно заробляти додаткові гроші, а не лише за стрижку
Налитое яблочко• 27 мая в 22:37
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Краще зробити доглядові процедури для свого кольору
Ласую колобками• 27 мая в 22:37
Вы молодая, седины нет, желания поэкспериментировать нет, зачем красить?
Клин_Кляйн• 27 мая в 22:38
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Питання в тому, що після фарбування воно краще не стане. Може одразу після першого разу, після 33 проф засобів в салоні - так, буде гарно. Але через рік регулярного фарбування ефект буде протилежний 💯
Налитое яблочко• 27 мая в 22:39
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну отож
Це ж не разове фарбування. Воно гарно буде тільки перший раз. А потім доведеться ще й рятувати волосся після кількох фарбувань. Це стане гарним заробітком майстра)
Ласую колобками• 27 мая в 22:40
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А краска, особенно после какого-то осветлителя, прямо сделает густыми и блестящими? Наоборот
КАПСЛОЧНИЦА• 27 мая в 22:40
Ответ дляКлин_Кляйн
Пофарбувати, пересушити, потім відновлювати... так і робиться постійний заробіток, замість одної стрижки
Шаманю второпях• 27 мая в 22:40
Ответ дляСМСница
А мне наоборот, редко когда нравится натуральный
Ворую вкусняшки• 27 мая в 22:40
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую дівчата
Просто майстер каже щоб обʼєм був
Воно в мене як пцз
Спробуйте тенгі морі часник і куркума. Волосся стає щільнішим і з´явиться об´єм. Є в саше, не треба зразу банку.
Снежнакомка• 27 мая в 22:40
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Густішим і кращим воно не стане після фарбування. Тільки сухішим і ламким.

Цирк на дроті• 27 мая в 22:43
Мышиный цвет,если вы ещё не краситесь,вообще атас. Но советчицы любят нюды,обувь Тамарис, спортивочки, Экко итд: все бежевенькое и бледное, ничего яркого,так шо посоветуют не краситься
Цирк на дроті• 27 мая в 22:44
Ответ дляЛасую колобками
Потому что цвет волос никакой
Ласую колобками• 27 мая в 22:46
Ответ дляЦирк на дроті
Потому что цвет волос никакой
Вопрос стоит не в цвете, а в качестве волос. Мастер убеждает, якобы после покраски волосы станут лучше. Ну так это не так
Карамелька• 27 мая в 22:49
Ніяк, сірий та ніякий
Фарбуйте однозначно. Буде яскравіше і гарніше виглядати
Багато хто пише - зіпсувати і т.д. Хороша фарба і все ок.
Карамелька• 27 мая в 22:50
Ответ дляЛасую колобками
Чому?
Ласую колобками• 27 мая в 22:51
Ответ дляКарамелька
Чому?
Краска с каких-то пор стала уходовой процедурой?
Сонечко• 27 мая в 22:52
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую дівчата
Просто майстер каже щоб обʼєм був
Воно в мене як пцз
Брешет
КучМала• 27 мая в 22:52
Потонувати тоником. Я такий з gpt чатом вибрала.

​Redken Shades EQ: Легенда среди колористов. Она не осветляет натуральный пигмент, а лишь тонирует. 10% седины превратятся в естественные «блики», как будто ты только что из отпуска. Волосы после неё выглядят более плотными и живыми.
КучМала• 27 мая в 22:53
Красити волосся любою краскою - це сушити ще більше волосся. Воно вам потрібно?
Трейдер кріпти• 27 мая в 22:55
Ответ дляНалитое яблочко
Краще змініть майстра.
просто хоче шоб авторка ходила частіше на фарбування при відростанні коренів і/або вимиванні/вигоранні кольору. це ж постійний клієнт. а потім і відновлення після фарбування можна впарити бо «ну у вас же фарбоване волосся».

щільності волоссю можна надати іншими методами. краще за ті гроші, шо вартує фарбування, купити гарну маску для волосся
вкрации• 27 мая в 22:58
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А после покраски они превратятся в шикарную гриву? 🥹
Это что-то новенькое. Сделай волосы гуще с помощью окрашивания!