Вітаю, дівчата мені потрібна порада бо я вже у відчаю:( зробила татуаж в салоні років 9 тому, ісходнік на фото під номером 1, брови були дуже темні, майстер увіряла що фарба зійде через місяць і вони стануть світліші, але фарба не зійшла не через місяць не через 6 місяців і через пів року я почала видаляти татуаж лазером. Видаляла лазером більше 15 разів, а то і більше 20, вже не пам’ятаю, пробувала різні лазери, потім мені сказали що вже лазером немає сенсу і треба чистити ремувером, почала видаляти ремувером, теж не пам’ятаю скільки процедур ремувера було але точно більше 15, видаляла різними ремувером у різних майстрів. Наразі результат на фото під номером 6. Хотіла додати більше фото але сторінка не дозволяє.
Фото 1 до видалення.
Фото 2 це вже десь 5 лазерів.
Фото 5 це 2 роки тому, тут вже і лазери і ремувери (комбінували)
А фото 6 це сьогодні до процедури.
У мене таке враження що на сьогоднішній момент у мене брови на рівні як і були 2 роки тому, ніяких здвигів хоча наразі я кожного місяця роблю ремувер і місяць тому робила лазер… скажіть будь ласка, чи є шанс ще їх висвітлити чи це вже фініш?
Фото 1 до видалення.
Фото 2 це вже десь 5 лазерів.
А фото 6 це сьогодні до процедури.
Ответ дляsamataka
Ви страдаєте фігнею
нормальні брови - заспокойтеся вже
Вони сині:( може фото не передає але вони реально сині і перекривати нормальні майстри поки не беруться, але я хочу зрозуміти чи є шанс зробити їх ще світлішими.
Blackwater• 28 мая в 00:11
Ответ дляmy_beauty_republic
На фото не видно что они синие.
На фото они вполне подходят вам по цвету волос. Даже темнее можно было. А то, что сейчас -вообще возникает вопрос зачем вы их удаляете ведь все равно нужно ’рисовать’ что то? Или вы хотите без бровей ходить?
Ну и удалится ли пигмент окончательно это вопрос не к мастерам татуажа, а к мастерам лазера.
Ответ дляBlackwater
На фото не видно что они синие.
Мастера татуажа занимаются удалением татуажа ремувером и лазером, лазер уже не видит мой цвет по этому остаётся только ремувер. По фото может плохо видно цвет, я завтра при дневном освещении сделаю фото и покажу, они синие.
Blackwater• 28 мая в 00:22
Ответ дляmy_beauty_republic
Ну я конечно не сталкивалась, но доя меня странно звучит что мастер татуажа и лазера это один и тот же человек. Это вообще разные места по идее. Одно дело брови рисовать или тату а другое дорогущий лазерный аппарат купить и научиться на нем работать. Зачем это делать одному человеку?
Про ремувер не слышала вообще
Ответ дляBlackwater
Про ремувер не слышала вообще
Ну тому я і питаю поради у майстрів татуажу) бо тільки вони зможуть мене проконсультувати. На рахунок лазеру і ремуверу то ці процедури робить один майстер, той хто займається татуажем.
Blackwater• 28 мая в 00:31
Ответ дляmy_beauty_republic
С чего вы взяли что это делает один мастер?
алина220687• 28 мая в 00:47
Автор я мастер , работаю около 10 лет . Я вижу сине голубой цвет и он вас не украшает естественно.
Я вам советую найти мастера кто сделает перекрытие легко , корректором . Не забивая брови а легкую тень с нейтрализацией нежелательного оттенка . В Киеве есть классный мастер , я у нее обучалась
SantaMonika• 28 мая в 00:59
Моя мастер в салоне с такими бровями давно и пытается вывести
Она платила деньги и уже куда только не ездила
Сочувствую ( оно такое страшное