Ашолюдискажуть• 28 мая в 08:03

Наметовий табір для підлітка, недалеко від Києва,області.

Вітаю! 12 років дівчинка, треба наметовий табір . В інеті багато не актуальної інформації((
Щоб від Києва максимум 2 години їзди.
Може знаєте актуальні табори саме на це літо?
Svitlo_• 28 мая в 11:13
Ответ дляМаргарита и Мастер
Подобалося вашій? Бо в моєї зараз такий вік, що музикалку то кидає, то ні, а Пласт, то прям віддушина для неї, не ліниться щосуботи рано вставати, хоча сплюха, щоб на сходини іти, відповідно і хтось з батьків встає рано, щоб завезти.
Подобалось спочатку. А потім ні. Рік я спонукала, потім поговорили - вона сказала причину - і я більше не спонукала.

Маргарита и Мастер• 28 мая в 11:15
Ответ дляSvitlo_
Зрозуміло, моїй поки подобається, а далі - як буде.
Даха-сваха• 28 мая в 12:06
Ответ дляОндатрова шуба
Ви така дивна. Думаєте а Києві в багатоповерхівці і в наметі в лісі під Києвом суттєво різний рівень безпеки?
Якщо людина живе в Києві, вона вже приймає певні ризики.
В області частіше збивають
Ондатрова шуба• 28 мая в 12:08
Ответ дляДаха-сваха
В області частіше збивають
Область більша за територією, відповідно частота попадань на км² в рази менша.
Відповів всім• 28 мая в 12:33
Ответ дляSvitlo_
Куди якщо не секрет?
Хрінники
Svitlo_• 28 мая в 12:45
Ответ дляВідповів всім
Хрінники
А. То там Рівненська далеко і Хмельницька далеко.
Відповів всім• 28 мая в 12:54
Ответ дляSvitlo_
Переплутала, там маленька ГЕС, але було тривожно, бо ще як туди їхали якраз вибухнуло виробництво на Житомирщині, буквально пощастило раніше на 30 хв. проїхати.
ПробілНеПрацює• 28 мая в 22:32
Ответ дляОндатрова шуба
Кожен сам за себе несе відповідальність, а не організатор.
Так само кожен сам за себе несе відповідальність під час пікніка у парку чи звичайної прогулянки.
За дитину відповідають дорослі. Під час пікніка, якщо ви не знали - батьки. На час перебування у садку/школі, таборі чи будь яких інших закладах подібного типу - відповідальність делегується представникам закладу. Не несе дитина відповідальність ’сам за себе’.
Ондатрова шуба• 28 мая в 22:34
Ответ дляПробілНеПрацює
В пості йшла мова про походи з наметами родиною.

ПробілНеПрацює• 28 мая в 22:37
Ответ дляОндатрова шуба
Тим більше.
Svitlo_• 29 мая в 09:05