Накладні мюслі• 30 мая в 09:43

Жінка викликала поліцію через підлітків, які слухали дитячу пісню росі

Мешканка Харкова Ірина Водомерова викликала поліцію до місцевого парку Перемоги, де підлітки слухали пісню російською мовою.

Про це вона сама повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Водомерова почула пісню під час занять фізкультурою та вирішила розібратися, хто наважився програвати російськомовний контент у громадському місці.

"Ми з Вартою вже закінчували стрибати в полях на околиці парку, коли я почула російську пісню "Барбарики" (популярний російський дитячий мультиплікаційний проект і музичний гурт, створені в 2007 році - Ред. ), яка дуже голосно звучала десь на алеї. Я покликала Варту та пішла на звук. Біля фонтану зібралася велика компанія підлітків. Я підійшла і спитала, чия це колонка. Відгукнувся один із хлопців, і я попросила його вимкнути музику. Потім я запитала, чи він знає, що у нас заборонено прослуховування російських пісень, тим більше в громадських місцях. У відповідь почула, що це не російська пісня, а взагалі мультик, і вони просто веселяться і нічого поганого нікому не роблять", - розповіла жінка.

Тоді вона вирішила викликати поліцію. Поки та їхала, деякі діти з компанії підтримали жінку і почали доводити, що вона має рацію. Інші, за словами Водомерової, схвилювалися, що поліція оштрафує батьків, тому вирішили швидше піти.

"Хлопець - власник колонки - не вгавав і намагався мені довести, що в мультфільмах немає нічого поганого. Поряд з ним стояв його друг і намагався вивести мене на емоції, кажучи: "А ви самі така правильна, не слухаєте і не дивіться російський контент? І розмовляєте, напевно, лише українською? Чи, може, ви до нас просто причепилися, бо своїх дітей не можете виховати як треба?" Коли я сказала, що свого сина я вже давно виховала і він зараз на фронті, хлопець чомусь одразу погас і більше не ставив мені запитань", - написала Водомерова.

Заспокоїти жінку намагався й охоронець. У цей час прибула поліція, і один із правоохоронців заявив, що "сумнівається у своїй авторитетності для підлітків".

"Знаєте, що вразило найбільше? У парку було повно людей! На всіх лавах сиділи люди. Охоронець був поруч. І ніхто не зробив дітям зауваження. Ніхто", - обурилася харків´янка.
Тундиринда• 30 мая в 09:59
Ответ дляЯ Вас не боюся
Бущина дядько
То може варто в прикордонному місті яке потерпає від російської агресії не слухати російське ?
Ну колись весь світ потерпав від німецької агресії. А зараз знання німецької мови, мови ворогів всього світу, дає великі плюси

Я Вас не боюся• 30 мая в 09:59
Ответ дляФенте Фря
Гражданочка решила хайпануть на языковой теме.
Хайп ловить троль за фублі і їй підмахують
Прибираю щодня• 30 мая в 09:59
Ответ дляФенте Фря
Не гражданочка,а кастрюлька
Наодинцi• 30 мая в 10:00
И какой смысл этой простыни?
Я Вас не боюся• 30 мая в 10:00
Ответ дляТундиринда
Вдале порівняння
Росія визнала провину , платитиме репарації ?
НетЕщеНаверное• 30 мая в 10:01
Ответ дляПрибираю щодня
Это Украина, детка.Здесь всё перевёрнуто с ног на голову.Ублюдков делают героями и перезахороняют их с почестями на пантеоне славы,а для героев,отдавших жизнь за Украину,лицемерная минута молчания.
Ой как болотами завоняло.
автор Накладні мюслі • 30 мая в 10:01
Ответ дляТундиринда
Про тафели вообще молчу
Тундиринда• 30 мая в 10:01
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вдале порівняння
Кто знает, что произойдет за то время, пока эти дети вырастут. Со времен второй мировой тоже не так много прошло, чтобы все подчистую забыть
Прибираю щодня• 30 мая в 10:02
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ой как болотами завоняло.
То уезжайте оттуда,а то ещё затянет.Болото это опасно.Сочувствую.

Я Вас не боюся• 30 мая в 10:02
Ответ дляНакладні мюслі
Про тафели вообще молчу
Лапті поправ
КоКоКоКоКоКо...• 30 мая в 10:03
Так если они шамана слушали ´ я узкий’ все правильно сделала
НетЕщеНаверное• 30 мая в 10:03
Ответ дляПрибираю щодня
Так вас уже затянуло, только макушка торчит. НевилIковно
КоКоКоКоКоКо...• 30 мая в 10:04
Ответ дляТундиринда
Вы воевали с немцами?
Они враги были для того поколения. А мы получили от русских нож в спину
Я Вас не боюся• 30 мая в 10:04
Цікаво за російське топлять малороски , какая разніца чи ті , кому ще дроном хату не розвалило ?
КоКоКоКоКоКо...• 30 мая в 10:05
Ответ дляНаодинцi
И какой смысл этой простыни?
Автор, дайте этой даме контакты СМИ откуда новость, пусть там задаст вопрос
Я Вас не боюся• 30 мая в 10:05
Ответ дляТундиринда
Що ви забули ?
Може і не знали які країни Польщу розділили в 1939 ? Бідний радянський союз зовсім не агресор , тільки німці
Тундиринда• 30 мая в 10:06
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вы воевали с немцами?
О, а я ж и говорю, очень быстро находятся оправдания СЕБЕ
ЗдесяЯ• 30 мая в 10:06
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Как это вообще в СМИ попало
Я Вас не боюся• 30 мая в 10:06
Ответ дляТундиринда
Союз агресор ?
Чи тільки німці агресори ?

Тундиринда• 30 мая в 10:07
Ответ дляЯ Вас не боюся
Що ви забули ?
О, бачте, то выходить шо і ваші баби з дідами агрессори, як частина ссср. Всі замазані
Я Вас не боюся• 30 мая в 10:08
Ответ дляТундиринда
А вам не виходить ?
І плани совка вам невідомі ?
Жена брата Админа• 30 мая в 10:08
Ответ дляПрибираю щодня
Да ладно!За это стоял майдан!
Майдан стояв за Євроінтеграцію, а не за заборону російської мови.

Ви самі російською пишете чомусь...
Жена брата Админа• 30 мая в 10:10
Ответ дляТундиринда
Німецьку під час війни вчили в школах, щоб розуміти ворога. Бо вважали що знання їх мови то пріоритет в боротьбі проти нього.
Розповідали дідусі і бабусі. Вони всі вчили німецьку
Прибираю щодня• 30 мая в 10:13
Ответ дляЯ Вас не боюся
Що ви забули ?
Польша тоже Чехословакию делила с Германией
Наодинцi• 30 мая в 10:13
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А здесь местные рашистки все равно оправдали бы
Оля_с_киркою• 30 мая в 10:16
Ответ дляПрибираю щодня
Російська мова вбиває!Російські пісні катують! Українська корупція свята!
З першими двома ця жінка і бореться !
Це не значить, що вона згода з третім, і не буде боротися при нагоді !

І так, Харків і Схід потерпають від ракет і дронів рашиськоі підарасії, а дітей затягує до тих відосиків від раша блогерів …
Це сумно, бо вони не усвідомлюють, що таким чином сприяють тим обстрілам …

Поліція, сподіваюся, проведе бесіду з батьками, а ті з дітьми.

Навкруги купа людей, які пережили і переживають горе, яке несе рашка, як ви це не розумієте ?
І ми всі, і кожна дитина в Україні під загрозою через рашистів, тому людей і обурює чути ізик поряд …
Оля_с_киркою• 30 мая в 10:19
Ответ дляНакладні мюслі
Дело Фарион живет и процветает
Ну, хоть знайте, що Фаріон казала по Харків !
Жертва пропаганди
https://youtube.com/shorts/pp-CbIbBeag?si=kjAuA4tT...
автор Накладні мюслі • 30 мая в 10:20
Ответ дляОля_с_киркою
Жертва пропаганди
Ницой що казала?
Все питаю зарання• 30 мая в 10:21
Ответ дляФенте Фря
Причем тут язык. Одни на фронте погибают, а другие живут как ни в чем не бывало и употребляют российский контент, ашотакова.
Самоучка• 30 мая в 10:21
Ответ дляПрибираю щодня
Да ладно!За это стоял майдан!
За 250 грн в сутки, или за свои промытые мозги, или за свою наивность, что тут люди что-то решают и будет якобы жить лучше..но на деле, мы видим к чему это привело, ничего хорошего!