Накладні мюслі• 30 мая в 09:43
Жінка викликала поліцію через підлітків, які слухали дитячу пісню росі
Мешканка Харкова Ірина Водомерова викликала поліцію до місцевого парку Перемоги, де підлітки слухали пісню російською мовою.
Про це вона сама повідомила на своїй сторінці у Facebook.
Водомерова почула пісню під час занять фізкультурою та вирішила розібратися, хто наважився програвати російськомовний контент у громадському місці.
"Ми з Вартою вже закінчували стрибати в полях на околиці парку, коли я почула російську пісню "Барбарики" (популярний російський дитячий мультиплікаційний проект і музичний гурт, створені в 2007 році - Ред. ), яка дуже голосно звучала десь на алеї. Я покликала Варту та пішла на звук. Біля фонтану зібралася велика компанія підлітків. Я підійшла і спитала, чия це колонка. Відгукнувся один із хлопців, і я попросила його вимкнути музику. Потім я запитала, чи він знає, що у нас заборонено прослуховування російських пісень, тим більше в громадських місцях. У відповідь почула, що це не російська пісня, а взагалі мультик, і вони просто веселяться і нічого поганого нікому не роблять", - розповіла жінка.
Тоді вона вирішила викликати поліцію. Поки та їхала, деякі діти з компанії підтримали жінку і почали доводити, що вона має рацію. Інші, за словами Водомерової, схвилювалися, що поліція оштрафує батьків, тому вирішили швидше піти.
"Хлопець - власник колонки - не вгавав і намагався мені довести, що в мультфільмах немає нічого поганого. Поряд з ним стояв його друг і намагався вивести мене на емоції, кажучи: "А ви самі така правильна, не слухаєте і не дивіться російський контент? І розмовляєте, напевно, лише українською? Чи, може, ви до нас просто причепилися, бо своїх дітей не можете виховати як треба?" Коли я сказала, що свого сина я вже давно виховала і він зараз на фронті, хлопець чомусь одразу погас і більше не ставив мені запитань", - написала Водомерова.
Заспокоїти жінку намагався й охоронець. У цей час прибула поліція, і один із правоохоронців заявив, що "сумнівається у своїй авторитетності для підлітків".
"Знаєте, що вразило найбільше? У парку було повно людей! На всіх лавах сиділи люди. Охоронець був поруч. І ніхто не зробив дітям зауваження. Ніхто", - обурилася харків´янка.
Оля_с_киркою• 30 мая в 13:53
Ответ дляЖиттє Бентежне
Удалено администрацией...
А син без ніг по якій причині може залишитися ?
Бо рашисти прийшли на його землю ?
Парасюха• 30 мая в 14:09
Саме смішніше в цій історії те що та гн*да має російське прізвище -- Водомерова. Чому та ск*тиняка не почне з себе і не змінить своє прізвище на українське.
Накладні мюслі
• 30 мая в 14:10
Ответ дляПарасюха
Водомерова-Фаріон-Ніцой
Тракторні війська• 30 мая в 14:43
Ответ дляКо ко Шарік
Борьба с ветряными мельницами.
Ці вітряні ´мельницы´ обстрілюють кожен день, як вам таке? Чи ви в Європі дупу грієте?
Тракторні війська• 30 мая в 14:44
Ответ дляЗдесяЯ
Идиотка, поспорила бы она с толпой байкеров.
Ви зараз показали насправді, хто тут ідіотка
Ко ко Шарік• 30 мая в 14:44
Ответ дляТракторні війська
У меня на Троещине холодно, жопа мерзнет. Не верю в эффективность ´воспитания´ подростков от посторонних.
Тракторні війська• 30 мая в 14:45
Ответ дляСтолічна штучка
Дура
Сміливо так про себе на загал
Тракторні війська• 30 мая в 14:47
Ответ дляНе худа ні разу
Хворе на голову старе
То лікуйся, не до всіх приходить старість з розумом
Тракторні війська• 30 мая в 14:50
Ответ дляПарасюха
Змішались люди і коні у вашій голові
Тракторні війська• 30 мая в 14:50
Ответ дляКо ко Шарік
То виховуйте самі своїх дітей, але вам видно байдуже
Ко ко Шарік• 30 мая в 14:53
Ответ дляТракторні війська
Вам конечно много что видно. Мои дети в средней школе - украиноязычных в классе аж штуки 4 включая моих, не слущающих русише музик еще меньше. Ну объясняю, рассказываю. А что толку если моих 2, а остальных 28?
Но вам же просто посраться, а не вокруг посмотреть.
В рот не ложи• 30 мая в 15:36
Ответ дляЯ Вас не боюся
І супер
Як батьки не донесли
Удалено администрацией...
В рот не ложи• 30 мая в 15:37
Ответ дляНакладні мюслі
Ей лучше к ВСУ приобщиться на самых тяжелых участках
Удалено администрацией...
Душка-свекрушка)))• 30 мая в 16:22
Ответ дляМамина квіточка
Тема про руснявую музыку в общ местах . Я не хочу её слушать, почему кто то имеет право заливать в мои уши в парке своё музло ? Дома слушай и не навязывай в общ местах .
Мне никогда не нравились зарубежные песни за редким исключением. Ругаться с теми , кто их слушает? Бред.
І взагалі ви така категорична, в чому пишете руснявою мовою? Якісь однобічні стандарти.
ЗдесяЯ• 30 мая в 16:29
Ответ дляТракторні війська
Вы что ли?
Тракторні війська• 30 мая в 16:47
Ответ дляКо ко Шарік
Ага, ваші діти як раз україномовні при матері російськомовній
казочки свої для когось іншого прибережіть