Усатая полосатая• 31 мая в 09:16

Что вы поняли о своих родителях только когда сами стали родителями?

Тирамісу на терасі• 31 мая в 10:14
что у меня на самом деле нет к ним никаких претензий- дали что могли . нормальные родители.и это при том.что я дала своим детям больше и все равно у них сейчас есть претензии ко мне)),подожду пока и мои позрослеют)

Бентливуман• 31 мая в 10:15
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вам поковыряться хочется в чужих вавках?
А ви навіщо ковиряєтесь? Я спілкуюсь, на відміну від вас. Це форум. Чи треба було у вас спитати?
Allein74999• 31 мая в 10:21
Я считала, что люди в 40 ( в том числе мои подители)всесильные и всемогущие, способные решить любые вопросы и пройти через любые трудности. Что существуют счастливые браки, без ссор и проблем.
Мое виденье мира разбилось вдребезги.
О воспитании детей, то вообще отдельная тема. Тут я всегда знала, что так быть не должно, поэтому для меня ничего нового.
Додекаэдр• 31 мая в 10:21
Я поняла свою маму, когда мой сын стал подростком.
Я поняла, что сделала ошибку, свою жизнь посвятив сыну. Весь мой мир вращался вокруг него.
Мама же моя к детям относилась прохладно. Первый раз в санаторий меня отправили в 4 года. И потом, каждый год, минимум два месяца в году я проводила в санаториях/лагерях. У мамы была возможность меня куда то пристраивать. Летом подкидывала меня далёким родственникам в села навещая раз в месяц.
Она жила свою лучшую жизнь. И я ее очень любила, радуясь редким дням рядом с ней.
А своему 15-летнему сыну я уже надоела......
Нічний дожор• 31 мая в 10:25
Ответ дляВеликий сатирик
Те, що вони все пропустили в моєму дитинстві, коли віддали мене на виховання бабусі і переїхали до нас лише в мої 12 років.
Как в принципі і те, що вони не зрозуміли, що пропустили.
я часто зустрічаю такі історії. А що їх спонукало до такого вчинку? Робота за кордоном, вартові робота? У мене є знайома дівчина, то мама її поїхала закордон в її 14 років, вона з братом залишились з татом. То у неї така образа на маму! Не дивлячись на те, що мама висилала гроші, одяг, та інші речі.
Нічний дожор• 31 мая в 10:32
Ответ дляТа не реву я
Багато всього.
Пив і п´яним всіх строїв, бив, маму бив.
Забороняв вдома сміятись, взагалі ніколи.
Не дозволяв мити голову шампунем, лише господарським милом, чистити зуби не дозволяв. Прокладки були під забороною, мама мені втиху купувала. Вдома тряпочки висіли, хоча гроші були. Митись можна було раз на тиждень (жили в квартирі з ванною і душем).
У мене навіть свої гроші були - я заробляла років з 10 собі втиху від тата.
Прибирання - окрема тема. Років з 6-7 щотижневе прибирання включало миття дверей (до верха яких я не діставала навіть на стільці), вікон, ніжок стільців, столів, середини ребристих батарей і т.п. Це перевірялось білою тканиною і якщо на ній був пил - стояла на гречці пів години.
Вм´ятини на колінах були до дорослого віку. Ліжко повинно бути заправленим так, щоб відскакував тенісний м´яч.
За оцінку 4 (по 5-бальній) мене карав.
Подивитись мульт ви або фільм потрібно було заслужити. Сидіти без діла вдома було не можна при ньому, потрібно було щось робити - або уроки, або по дому.
Світло вдома можна було вмикати лише коли на вулиці темно, в похмуру погоду або ввечері коли смеркалось не можна. З садочка у мене поганий зір.

Перелік можна продовжувати довго.
Який жах, співчуваю. Він глибоко травмована людина, ваший тато.
Дую на вітер• 31 мая в 10:43
Что они меня любили, как умели.
Что очень уставали, поэтому часто не было сил уделять мне внимание.
Что некоторые установки о воспитании засели глубоко в головном мозге и даже понимая, что это неправильно, мы иногда делаем подсознательно те же ошибки, что и наши родители, хотя стараемся стать лучше. Наверное, последствия советского воспитания искореняются не с одним поколением.
Зажуженная Жужжа• 31 мая в 10:52
Что мама меня совсем не любила.
Дую на вітер• 31 мая в 10:52
Ответ дляТа не реву я
Багато всього.
За оцінку 4 (по 5-бальній) мене карав.

Перелік можна продовжувати довго.
Дуже співчуваю. Не можу зрозуміти, це білка від пияцтва,чи такий характер? Може в нього якісь відхилення в психіці були? Можу здогадатись, що ви мабуть рано збігли з дому. А як мама то все терпіла? Вона так і не розлучилась?

Дую на вітер• 31 мая в 10:55
Ответ дляДодекаэдр
Знайти би десь тут золоту середину. .. Мабуть це відчуття,якщо його немає від природи,з´являється з 2-ю, 3-ю дитиною. Але в мене одна. І вона балувана.
Великий сатирик• 31 мая в 10:57
Ответ дляНічний дожор
Ну у моїх було просто: мама народила, поїхала в 6 місяців до моєї бабусі в інше місто. В рік дитини декрет закінчувався, треба було виходити на роботу. Бабуся запропонувала залишити мене у себе. Всіх це влаштувало.
У батьків була однокімнатна квартира, у бабусі -трикімнатна. Батьки спокійно працювали, не обтяжені уходом за дитиною, оціми лікарняними, садиками, школами. Бабуся мене любила. Я трохи сумувала за батьками, але не сильно. Бабуся була головною людиною в моєму житті. Образи на батьків за той час немає
Образи з мого боку були, коли батьки виявилися доволі байдужі до моїх дітей, своїх онуків. Допомоги з онуками не було, хоча ми жили в одному місті, в годині їзди на громадському транспорті. Ну то таке, подорослішала і прийняла це.
Леді_Капуста• 31 мая в 11:03
Что своих детей нужно ставить в приоритет и не говорить о них плохо чужим
Та не реву я• 31 мая в 11:37
Ответ дляНічний дожор
Він не травмований. Його батьки рятували моє дитинство разом з мамою.
Він просто з завищеною самооцінкою. Він і досі вважає себе мачо-красунчиком в свої 70 (справді звичайний сільський чоловік), мрією всіх жінок любого віку. Вважає себе таким генералом керівником.
Правда не п´є, не б´є, і знає що я можу дати відпір, тому мовчить. Розуміє, що від мене залежить.
Але мачуху мені жалко.
Та не реву я• 31 мая в 11:40
Ответ дляДую на вітер
Характер. Коли кинув пити стало краще, але загони є. Правда я навчилась давати відпор
Так, я в 16 поїхала вчитись в інше місто.

Мама не розлучилась. Досить рано померла від онко.
Терпіла, бо він був хозяйновитим, вмів все, їй реально допомагав, гроші приносив додому. Мабуть ще були причини. Але я тоді як дитина про це не думала.
Нічний дожор• 31 мая в 12:40
Ответ дляВеликий сатирик
А я взагалі не хотіла ніякої допомоги з дитиною ні від батьків, ні від свекрухи. Не хотіла вислуховувати дорікання від матері, що вона так мені допомагала, вистачило того, що дорікає що виростила і давала освіту. Та я і сама справлялась
Apassionat_a• 25 июня в 18:21
Ответ дляТирамісу на терасі
Все одно знайдеться щось
Моя мама мене змусила закінчити музичну школу, я хотіла кинути, залишалося 2 роки
Своїх дітей не змушувала - давала пробувати всі можливі гуртки. Що хотіли
І дещо тривало роки, дещо не заходило
То, подорослішавши, вони мені закинули - треба було наполягати
І хто тут розбереться, що правильно
Тирамісу на терасі• 25 июня в 19:53
Ответ дляApassionat_a
Все одно знайдеться щось
І дещо тривало роки, дещо не заходило
І хто тут розбереться, що правильно
згодна
Язикувата Хвеська• 05 июля в 14:38