Харчовий тріль• 31 мая в 12:51
Я тільки на 2 місяці вагітності, але вже знаю
Що буде кесарево за бажанням без показів і годувати дитину буде лише молочними сумішами.
Залізний кіготь• 31 мая в 12:55
Ответ дляНай хоч раз
Специально зашла сказать, что всем по фиг
Ну що ж ви тролика так з першої секунди поклали на лопатки...
Неначасі• 31 мая в 12:55
И после этого поста кто-то будет утверждать, что беременность не влияет на умственные способности будущей матери?
Харчовий тріль
• 31 мая в 12:55
Ответ дляТа не реву я
А чого будете кесаритись? Які причини?
По желанию.
Сіґеле-міґеле• 31 мая в 12:55
Ответ дляНай хоч раз
А я зашла сказать, что если только 2 месяца беременности, а башка уже плохо фурычит, то дальше будет ещё хуже и мы всей советчицей будем с нетерпением ждать когда она наконец-то розродится и у неё банально не будет времени тут что-то писать.
Пані з калабані• 31 мая в 12:55
Ответ дляНеначасі
А кто когда такое утверждал
Їжак в панчохах• 31 мая в 13:02
Ответ дляХарчовий тріль
По желанию.
Грудне годування це так зручно і корисно…
Ви просто не уявляєте нічне годування сумішшю - а так поклала поряд, сама спиш, дитина поїла, відвернулася і спить.
Будь-де, і будь-коли - їжа з вами.
Плюс не треба нічого підбирати, немає закрепів, алергій …
Дитина це не іграшка, вам треба зрозуміти це !
Будь-де, і будь-коли - їжа з вами.
Їжак в панчохах• 31 мая в 13:04
Ответ дляВсе і одразу
На сур маму денег не хватило?
І на цілодобову няню, аби взагалі не напружуватися через якусь там дитину …
Коржик• 31 мая в 13:04
Ответ дляЇжак в панчохах
Будь-де, і будь-коли - їжа з вами.
Чем оно так полезно? Смеси это тоже удобно. Сделал смесь поставил возле себя и все. ГВ удобнее только если много путешествовать
Їжак в панчохах• 31 мая в 13:06
Ответ дляКоржик
Імунітет, завжди тепле і свіже !
Суміш треба ще приготувати, простерелізувати баночки, підібрати соску …
жижифреймут• 31 мая в 13:06
Ответ дляЇжак в панчохах
Будь-де, і будь-коли - їжа з вами.
У блогерів бачила, що зараз є автоматичні машинки для приготування суміші, по принципу кавомашини. Там завжди засипана суміш, завжди є вода, виставляєш просто кількість мл і температуру і вона робить готову пляшечку. Тому зараз годування сумішшю теж дуже проста процедура.
Їжак в панчохах• 31 мая в 13:08
Ответ дляжижифреймут
Вночі до неї ще треба встати … поки дитина плаче …
Кажу вам, як мама яка кормила сумішшю - краще натурального молока нічого немає !
Але якщо є у когось запасні діти, то хоть відразу кавою з круасаном)
Ждушечка• 31 мая в 13:11
Ответ дляжижифреймут
О, я такое видела для животных, тоже удобно
Яйцеголовая• 31 мая в 13:22
Ответ дляЇжак в панчохах
Будь-де, і будь-коли - їжа з вами.
А денег сколько надо на питание...
Яйцеголовая• 31 мая в 13:22
Ответ дляжижифреймут
Без света огонь