from Ukraine• 31 мая в 14:37
Чи підходять ці босоніжки під цю сукню?
Якщо ні, то який колір тут потрібен? Дякую
Зробіть вибір:
вже голосів:
Підходять
Не підходять
ніколи такого не було• 31 мая в 15:23
Ответ дляПерша на селі
Ваш подолог несповна розуму и с полным отсутствием такта..
У неї золоті руки, величезний досвід, прекрасні рекомендації і почуття гумору, яке мені імпонує.
from Ukraine
• 31 мая в 15:24
Ответ дляТочу ляси
Красивая фигура, молодая женщина, кто Вам сказал, что Вам идет черный или коричневый? Где красивые летние цвета в одежде?
Смотрю на подростков, ужас, все в черном, жуть какая-то...
Вы то куда? Зачем такой цвет?
Ну я ж не показала весь свій гардероб) Можливо це єдина чорна сукня в гардеробі
Коник-стрибунець• 31 мая в 15:34
Ответ дляСіточка
Не могу помочь автору. Но предложила бы надеть что-то с рукавчиком
Собі допоможіть не давати непроханих порад
Срочнокпсихологу• 31 мая в 15:34
Я би змінила пояс. Додала аксесуарів на руки. І не брала би чорну сумку. Будь-яка сюди буде норм, окрім чорної.
Патріотка з дивану• 31 мая в 15:57
У вас вони більше під літній брючний костюм, щось лляне чи бавовняне. А під це плаття як на мене (але звичайно то тільки мій погляд) краще ось щось таке:
Сіточка• 31 мая в 16:04
Ответ дляКоник-стрибунець
Автор, вы не устали там с двух аккаунтов строчить?
Метелики на душі• 31 мая в 16:43
Ответ дляfrom Ukraine
Ось і я не можу зрозуміти чи підходить саме колір. Окремо плаття, окремо босоніжки мені дуже подобаються, але разом сумніваюсь…
А если ответят , что не подходят, что делать будете?
Побежите срочно другие босоножки покупать ?
Коник-стрибунець• 31 мая в 18:36
Ответ дляСіточка
Ви ж ’не устали’ недолугі коментарі писати
Сіточка• 31 мая в 19:42
Ответ дляКоник-стрибунець
Не спрашивайте мнение, если не готовы услышать те, которые противоречат вашему или задевают вашу тонкую душевную организацию. Платье и босоножки- отстой
Коник-стрибунець• 31 мая в 19:59
Ответ дляСіточка
Та упасибоже, щоб я тут когось про щось запитувала
Місцеві ’ експерти’ з недолугими коментарями- ’остой’