Самохвалова• Изменено 31 мая в 21:22
Насчёт ночи
Кто что думает насчёт ночи и обстрелов? У меня труха в телеге пишет якобы точно будет. У вас как?
Мамкиня доця• 31 мая в 22:16
Ответ дляВанна Тазиковна
Тю,путин заявил,что на Троицу не будет обстрелов.Зря старались.
Так Трійця закінчується через півтори години
Сонечко• 31 мая в 22:24
Ответ дляЩаслива Я
Він це і в п´ятницю казав. І ви теж, до речі)
Та вже 3 чи 4 день поспіль пишуть про імовірність масованої атаки і йдуть в метро ночувати. В чистому вигляді моральне та фізичне виснажування українців через залякування
Сонечко• 31 мая в 22:26
Ответ дляТоптунша
Мы обсуждаем образы на лето и тут вы со своими обстрелами, обсуждения ничего не изменят, к сожалению. Пока не вижу в группах предупреждений об обстрелах
Правильно! Я теж вважаю що від обговорення моди на це літо більше користі. І приємно, й естетично, і настрій піднімає
А я кумедна• 31 мая в 23:03
Ответ дляКвартираЧья
Дніпро всю добу було під атакою бпла. Перемир´я таке перемир´я путіна ...
Вероятно, имелся в виду обстрел Киева как возмездие.
А я кумедна• 31 мая в 23:04
Ответ дляМамкиня доця
Да, но подготовка начинается заранее. Обычно Ерадар не ошибается (понятно, что им сливают инфу).
Володарка мрій• 31 мая в 23:10
Ответ дляСметчица
А навіщо ви в них заходите?
Створювати в війну такі теми норм. А от заходити в теми, які не подобаються - дивно
Бо автор питання задала. Я написала, що думаю. Що не ясно?
13чудоСВЕТА• 31 мая в 23:12
Станом на 23.10 масованих пусків БПЛА немає.
Вильотів авіації наразі немає.
Сподіваємось масованої атаки сьогодні не буде.
Спостерігаємо
Вильотів авіації наразі немає.
Спостерігаємо
Инфотуфелька• 31 мая в 23:14
Ответ дляМамкиня доця
Трійця ще й понеділок. Пам´ятаєте, вихідним був....
Щаслива Я• 31 мая в 23:16
Овва, автор вже з роботи повернулася, тепер обстріл у неї це розваги і дозвілля
Мамкиня доця• 31 мая в 23:19
Ответ дляИнфотуфелька
Вихідний в понеділок був, коли будь-яке свято випадало на неділю. Трійці й Пасхи це теж стосується.
Инфотуфелька• 31 мая в 23:24
Ответ дляМамкиня доця
Понеділок одразу після Трійці — це День Святого Духа (або Духів день). У церковному календарі це свято є логічним продовженням Трійці, під час якого вшановують третю іпостась Трійці — Святого Духа
Сметчица• 31 мая в 23:31
Ответ дляВолодарка мрій
Автор задала питання, на нього ви не відповіли, лише написали своє фе щодо теми.
Зверху є фільтр, де можна обрати розділи, які вам цікаві, і не звертати уваги на розділи нецікаві вам
Як в анекдоті ’ Тупий серіал. П´ятий сезон дивлюсь в все одно тупий’
Щаслива Я• 01 июня в 10:26
Ну шо, ваша труха в телеге знову обісралася, слава Богу?))
Будете ще її читати і сюди постити?))
Розваги у вас ще ті
Будете ще її читати і сюди постити?))
Розваги у вас ще ті
Зупка_цем• 02 июня в 00:14
Ответ дляА я кумедна
Читайте Ерадар, а не Труху. Вообще писали, что Пу объявлял перемирие на Троицу, кроме фронта. Так что хз.
а что на эту ночь ерадар написал? ((