Самоучка• 31 мая в 21:23

Ситуація на стадіоні.

Сиділи з подругою на балконі і наблюдали ситуацію, коли група дітей 12 років + грали в футбол. На майданчик прийшла мама з дитиною на біговелі і дитиною в колясці. Дитина на біговелі постійно заїжджала на поле, переїжджала його, заважала грати дітям. Мама реакції 0!
В один момент мʼяч влетів в голову дитини так, що дитина злетіла з біговелу і від удару впала обличчям в на асфальтне покриття навколо стадіону. Діти перелякались, але тікати не стали, всі підійшли до дитини. Мати теж підбігла, замість того, щоб заспокоювати дитину, почала шарпати хлопців. Через хвилини 3 прибіг тато одного з хлопців і попросив її йти туди, де дітям її буде безпечно і щоб вона руками не чіпала хлопців.
І вона не пішла, а далі продовжила ходити по стадіону!!!! А дитина її продовжувала їздити на біговелі і знову заважати.
Що повинно статися, щоб такі мами себе почали поводити як мами, а не як бидло?
Котогосподиня• 31 мая в 21:25
Менталитет

Замріяна• 31 мая в 21:25
Классика) когда ее ребенок подрастет, будет гонять тех, кто на беговеле)
автор Самоучка • 31 мая в 21:26
Ответ дляЗамріяна
Але я не розумію логіки
Ти бачиш, що це небезпечно
Навіщо продовжувати цю рулетку
Замріяна• 31 мая в 21:27
Ответ дляСамоучка
Але я не розумію логіки
Ти бачиш, що це небезпечно
Навіщо продовжувати цю рулетку
Что вам сказать , гормоны видимо
Зяблик протестант• 31 мая в 21:27
Природний відбір
ЯкаКраля• 31 мая в 21:28
На полезного инвалида надеялась. Небось расстроилась, что её ребёнок практически не пострадал.
всемВсёИмного• 31 мая в 21:30
Мяч ударив в голову, дитя впало обличчям в асфальт , а потім встало і продовжило кататись
Мотористка• 31 мая в 21:30
Это ж украинцы
Ноль воспитания.,упертость дурная
ЯкаКраля• 31 мая в 21:31
Ответ длявсемВсёИмного
Просто не впервой ему так падать. Ну и явно не сильно ударили.

автор Самоучка • 31 мая в 21:31
Ответ длявсемВсёИмного
Ні, плакало сиділо на асфальті поки мамка шарпала хлопців і дерлася на них
А потім так, заспокоївся і продовжив їздити
Дитині роки 3-4
всемВсёИмного• 31 мая в 21:32
Ответ дляЯкаКраля
Просто у автора фантазії не вистачило. Дурню якусь настрочила
автор Самоучка • 31 мая в 21:33
Ответ дляЯкаКраля
Від удару він злетів з біговелу.
Дитині такого віку багато й не потрібно, щоб впасти
автор Самоучка • 31 мая в 21:34
Ответ дляЯкаКраля
Але це ж голова
Ручки-Крючки• 31 мая в 21:35
Ответ дляЗамріяна
100%

До сих пор помню себя, когда старшему ребёнку было около года, а мимо туда-сюда бегал очень активный мальчик лет 5 )) я думала ’о какой ужасный ребенок’. Спустя несколько лет такой же живчик родился ) карма, блин
Ручки-Крючки• 31 мая в 21:35
Ответ дляСамоучка
Але я не розумію логіки
Ти бачиш, що це небезпечно
Навіщо продовжувати цю рулетку
Мозгов нет
ЯкаКраля• 31 мая в 21:36
Ответ дляСамоучка
Але це ж голова
И что? Мать не обратила внимание на голову? Ну и ребёнок не обратил. Явно привычный.
Білочкой назви• 31 мая в 21:37
Звичайна ситуація. Таких мам на кожному стадіоні вистачає.
Дружная семейка• 31 мая в 21:57
Оно вам надо? В другой раз загремит ребенок с сотрясением, то может мать поумнеет.