Бритоножка• 31 мая в 21:51

Ваши студенты приехали на каникулы из заграницы?

Как вы решили поступить с вашими студентами ? Разрешили парням 18-22 приехать домой на лето или не стали рисковать?
Результат:
вже голосів: 15
11 (73.33%) Сидит заграницей
4 (26.67%) Приехал
Перша на селі• 31 мая в 21:54
Приїде і на Великдень приїжджав.
Сестри син постійно їздить туди сюди

Акукарача• 31 мая в 21:56
Не уезжали. В Украине учаться
И_В_офигительных_штанах• 31 мая в 21:56
Не приїздить, бо працює. Та і якось довіри немає до нашої влади. Через пару тижнів скажуть, що з 18 призивають і все в наш час, коли є інтернет, можна з рідними спілкуватись без проблем.
Коли мовчу- приємна жінка• 31 мая в 22:02
Так ще сесія, яке приїхали?
автор Бритоножка • 31 мая в 22:03
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так ще сесія, яке приїхали?
Ну после сессии, у всех по разному
Злива інформації• 31 мая в 22:16
Дозволила приїхати на вихідні вперше за два роки - був просто щасливий! Одногрупики його зі Львову, то через вихідні додому постійной їздять.
автор Бритоножка • 31 мая в 22:17
Ответ дляЗлива інформації
Только на выходные? И обратно уехал?
Злива інформації• 31 мая в 22:19
Ответ дляБритоножка
Только на выходные? И обратно уехал?
Так, бо до сесії потрібно готуватися. Погодили, що у липні ще трохи приїде, дуже сумує за домом.
автор Бритоножка • 31 мая в 22:29
Ответ дляЗлива інформації
А скільки йому років? Кордон без проблем проходив?

Г@Л@В@ломка• 31 мая в 22:37
Ні.
Залишилось працювати і оплатити собі наступний рік навчання.
АгатаХристя• 31 мая в 22:38
Моему недавно 23 исполнилось. Так что, нет.
Злива інформації• 31 мая в 23:28
Ответ дляБритоножка
20-ть років , так, кордон без проблем, тільки резерв перевіряли, все нормально, паспорти у чоловіків збирають, потім роздають (щоб не хвилювався), у жінок одразу сканують по місцю, їхав потягом.
Чорнобаївка• 01 июня в 09:35
Приїде після сесії в червні. Але ненадовго, так як хоче на літо шукати підробіток
автор Бритоножка • 01 июня в 09:45
Ответ дляЗлива інформації
Дякую, хвилюємось