Пасти Ла• 31 мая в 22:57

Почему в маг Синсей нет магнитов на одежде, или прочих штук, которые не дадут ее

Не дадут ее спереть
ПАЦАНКА О• 31 мая в 22:58
Кому треба те лахміття

автор Пасти Ла • 31 мая в 23:02
Ответ дляПАЦАНКА О
Кому треба те лахміття
Дочка работала в Хумане там перли все что можно
А тут вообще нет ничего , странно
ПАЦАНКА О• 31 мая в 23:03
Ответ дляПасти Ла
А тут вообще нет ничего , странно
Ну в Хумані є дійсно якісний одяг
автор Пасти Ла • 31 мая в 23:03
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну в Хумані є дійсно якісний одяг
Ну а в Синсее он новый
ПАЦАНКА О• 31 мая в 23:04
Ответ дляПасти Ла
Ну а в Синсее он новый
В Хумані теж є новий
В сінсей одноразовий
Ангел-предохранитель• 31 мая в 23:05
Ответ дляПАЦАНКА О
Кому треба те лахміття
Та повірте, є такі пройдохи-злидні, що їм таке за щастя. До речі подруга постійно там купує джинси і вони доволі гарної якості. Мені лекала взагалі не підходять, а вона висока і «прямокутник», то каже що знайшла свої лекала саме в Сінсей. Їй дійсно в них гарно
Я там взагалі вкрай рідко щось купую, переважно для побуту типу прихваток, йоршик для унітазу, вази, декор тематичний.
Ангел-предохранитель• 31 мая в 23:06
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну в Хумані є дійсно якісний одяг
Вживаний? Краще вже більш прості ТМ але нове
ПАЦАНКА О• 31 мая в 23:07
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я бачила ті ’хвалені’ джинси, тканина дешева.
ПАЦАНКА О• 31 мая в 23:07
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вам краще, комусь ні

Ангел-предохранитель• 31 мая в 23:07
Ответ дляПАЦАНКА О
Напевно там різні є. Ті, що носить подруга доволі цупкі
ПАЦАНКА О• 31 мая в 23:08
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну вигляд в них дешевий, простий.
Будьте так ласкаві• 31 мая в 23:15
Ответ дляПасти Ла
Ну а в Синсее он новый
И все равно нах никому не сдался
Бегущаяпо• 31 мая в 23:19
Може пора усвідомити людям, нарешті, що просто не треба пИздити? Не важливо, що то : речі, гроші….
Знову Я• 01 июня в 01:01
Разве сами ворота не будут пищать, если что-то вынести? Я думала, что они запрограммированы, как и в супермаркетах
В танке• 01 июня в 11:50
Для тих, хто називає лахміттям. Для мене одяг з сінсею це єдиний фінансово доступний варіант нового одягу. Більше того, тільки там можу знайти речі розміру xxl, в які поміщаюся. Не у всі речі, в окремі оверсайз моделі. Куртки, футболки, сорочки з сінсею ношу.
В секонді складно щось знайти, там можна тижнями і місяцями шукати потрібну річ потрібного розміру.
автор Пасти Ла • 03 июня в 00:47
Ответ дляЗнову Я
Пищать на что??? На футболку просто?