Та не реву я• 31 мая в 23:00

На що ви витрачаєте гроші без жалю?

Стало цікаво. У кожного є свої слабкості ,хтось любить подорожі, хтось одяг, хтось дорогу косметику. А на що вам зовсім не шкода витрачати гроші, навіть якщо це не найнеобхідніша покупка?
Проработник• 31 мая в 23:01
Концерты любимых групп.

Борець за гаманець• 31 мая в 23:02
На ребенка и все что с ним связано.
Больше в меня нет трат, в котрых я не сомневаюсь
Без комплексів• 31 мая в 23:03
На водку
ГрайливаКиця• 31 мая в 23:04
На навчання дітей, якісні продукти, одяг, авто, подорожі
Мені взагалі для себе нічого не жалко
Купи слона• 31 мая в 23:06
На концерты
Я тут Живу• 31 мая в 23:08
На їжу.
Organic• 31 мая в 23:09
Для ребенка все покупаю и ничего не жалею. Не знаю почему мои родители были другие

Не зви чайна• 31 мая в 23:09
Ответ дляБез комплексів
На водку
А я на вино
Мороженная курица• 31 мая в 23:09
На животных и помощь животным
Мрії у вирії• 31 мая в 23:10
На айфон, на ребенка, на ее гимнастику
Ніколи не збрешу• 31 мая в 23:17
На себя
РокерША• 31 мая в 23:17
На все для своих квартир и теперь для дома.
Обстановщица• 31 мая в 23:18
На ботокс
На кофе
На то что захотелось в определенный момент
В рот не ложи• 31 мая в 23:20
Ответ дляМрії у вирії
На айфон, на ребенка, на ее гимнастику
О, сестра) На дочкину гимнастику уходит половина моих доходов
Щира українка• 31 мая в 23:21
На всі свої забаганки. Я в себе одна
Непозбувна Бентега• 31 мая в 23:23
На все
...аяприкольная• 31 мая в 23:23
на каву в кафешках чи з собою
ще косметика, парфуми і книжки. але тут періодично себе обмежую
Мадам Подлинник• 31 мая в 23:25
Ни на что не жалею. Было бы жалко на всякую хрень, но хрень я не покупаю.
Винник• 31 мая в 23:29
На собаку. Коли вона в нас з´явилась спустила всі гроші відкладені на моє лікування на неї.

Заюшка_хозяюшка• 31 мая в 23:43
Подорожі
Однозначно• 31 мая в 23:52
Ні на що. Дітей і тварин не маю. Гроші доводиться рахувати і витрачати дуже ощадливо, щоб не лишитися жити бомжем під мостом. Єдине, на чому не можу економити, це на оренді. Доводиться регулярно відстьогувати 20к грн
Инстагра_мерша• 31 мая в 23:57
На все что для себя и ребенка не жаль
Заюшка_хозяюшка• 31 мая в 23:58
Ответ дляОднозначно
Чому так багато?
Регина2027• 31 мая в 23:59
Ответ дляИнстагра_мерша
На все что для себя и ребенка не жаль
Ого 20 тис. оренда. Це у вас напевно крута квартира. Чи зараз дешевше у Києві не знімеш?
Инстагра_мерша• 01 июня в 00:01
Ответ дляРегина2027
Я живу не в Украине, вы меня с кем-то перепутали. На съеме не жила ни разу в жизни
Однозначно• 01 июня в 00:09
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Чому так багато?
Бо така оренда в Києві…
Однозначно• 01 июня в 00:11
Ответ дляРегина2027
Ні, не крута. Середня. Ціна така, бо двушка. Це не на мене одну) В однушці не помістимось…
Заюшка_хозяюшка• 01 июня в 07:27
Ответ дляОднозначно
Бо така оренда в Києві…
Яка квартира, на скільки чоловік? Здаю квартиру в Києві, тому і питаю.
ТрамвайGirl• 01 июня в 08:23
Еда
Злюсь до кипіння• 01 июня в 12:10
У мене це догляд за собою. Не обов´язково щось дуже дороге, але на хороші засоби для шкіри та волосся грошей не шкода. Коли добре виглядаєш завжди життя стає яскравішим. Тому періодично оновлюю догляд https://profistyle.in.ua/ua і пробую нові засоби