Летала_НаМетле• 01 июня в 07:13
Бомбосховище Біла Церква
Вітаю. Підкажіть, будь ласка , чи є сховище на території залізничного вокзалу ? Чи працює воно в комендантську годину? У переліку сховищ бачила, що є в будівлі Укрпошти. Але ми не місцеві і не були в Білій Церкві. Поїзд прибуває в 1.00 вночі. Ми зустрічаємо сина. НА рахунок тривоги хочу знати всі варіанти. Буду вдячна за відповідь .
Попа как у Кардашьян• 01 июня в 07:53
То підіть до сховища і все дізнайтеся, і нема значення місцева ви чи ні, ви на місці у БЦ, ніхто з форуму цього за вас не зробить. ´Розваги - Непізнане´ - це не та тема, куди зайдуть жителі Білої Церкви, щоб вас проконсультувати
Апофиозная• 01 июня в 08:40
Ответ дляУпругая попка
Прибуває в 1:00 ночі в білу церкву? :))
І що дивного? Як мінімум 4-5 потягів вночі прибувають у Білу Церкву
ГЛЮкоза• 01 июня в 09:09
Ответ дляАпофиозная
Так, ми на початку травня їздили, потяг в 00-48 у бц
Летала_НаМетле
• 01 июня в 09:15
Ответ дляУпругая попка
Прибуває в 1:00 ночі в білу церкву? :))
Так
Летала_НаМетле
• 01 июня в 09:15
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ще треба знати, куди йти. І так, ми туди прибуваємо біля 12 ночі
Летала_НаМетле
• 01 июня в 09:34
Ответ дляАпофиозная
Укрпошта закрита вночі якщо що
Звичайно, що зачинена. Але ж наказ був, щоб сховища не закривали на замок і завжди був доступ. Якщо це офіційно облаштоване укриття, то воно часто має окремий вхід і має бути доступне. Тому я і запитую у місцевих
Апофиозная• 01 июня в 10:22
Ответ дляЛетала_НаМетле
Забудьте, все зачинено