Самохвалова• 02 июня в 18:04
Підкажіть чи є ризик туберкульозу
Ходили з дитиною на пошту і в черзі стояв бомж, від нього був різкий неприємний запах,він декілька разів кашляв.Я старалась дитину близько не підпускати але всеодно малий бігав і періодично був на відстані метрів 100-200від нього.Підкажіть чи можна так заразитись на туберкульоз?Потім прийшла ще мама з дитиною і наші діти сиділи на лавці де сидів той чоловік після того як отримав якісь кошти.Дитна могла потім руки до рота взяти.Підкажіть чи є ризик?
Госпожа_тамагочи• 02 июня в 18:07
Ого, какая у вас площадь почтового отделения, что можно стоять на расстоянии 100-200 метров
Їжак в панчохах• 02 июня в 18:10
Ответ дляSo_so
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3831487
Мне нравится смена сюжета, а то сказ, сказ.
Вы не знали, что у людей фобии бывают?)
Госпожа_тамагочи• 02 июня в 18:13
Ответ дляКвітка Миру
Ого у вас отделения почты. 100-200 метров. Или очередяки такие?
Ага. Это считай бомж стоял на 25-50 этаже, а ребенок на первом, а автор переживает, что есть риск заразиться от него
Интересно, как на таком расстоянии автор почувствовала запах. Ведь она стояла еще дальше, если 100-200 метров это близко
Патріотка з дивану• 02 июня в 18:14
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Поштовий стадіон)