Телепузик• 03 июня в 01:02
Онліфанс чи..
На вашу думку,що гірше в моральному плані і для подальшого психічного стану?
Коли дівчина працює на онліфансі ,показує свої статеві органи,їй платять за це гроші,при цьому фізично ні з ким контакту не має
Чи якщо дівчина працює у сфері еротичного масажу (дрочильня),грубо кажучи мастурбує чоловікам ,але інтим послуг не надає,і отримує за це гроші
Про пряме надання інтимних послуг(проституція,ескорт)не питаю,тема не про це
Та й взагалі,якщо на сайті є дівчата що працювали в перших двух сферах, поділіться своїм досвідом будь ласка.
Научительница• 03 июня в 01:58
Ответ дляНесемо світло разом
Что такое ЗД?
Ви ще маленька таке знати
Гарбузик• 03 июня в 02:01
Ответ дляНаучительница
Да і переписуватись, можна навіть зустрітися, нічого поганого в цьому не бачу. За таке взагалі дохєра платять, можна навіть насцати на нього за що платять ще більше.
Наприклад ЗД коштував приблизно 15 тис грн коли долар був по 8
де знайти бажаючих... отак раз попісяла й можна місяць не працювати
Телепузик
• 03 июня в 02:03
Ответ дляГарбузик
Треба спитати в дівчини що то був за сайт,де вона працювала госпожою)
Советчица Года• 03 июня в 02:06
Ответ дляТелепузик
В місяць в середньому скільки виходило?
Десять лет назад тыщ 10
Телепузик
• 03 июня в 02:08
Ответ дляСоветчица Года
Десять лет назад тыщ 10
А ну на сьогоднішній курс..десь середня зарплатня виходить
Дона Ко Ко• 03 июня в 02:09
Ответ дляГарбузик
а як покакати то й рік можна не працювати. я б тільки те й робила що їла та ср.ла
Научительница• 03 июня в 02:10
Ответ дляГарбузик
На профільних сайтах бдсмщиків, тоді це були в основному пітєрскі, москвічі
Научительница• 03 июня в 02:11
Ответ дляТелепузик
Це рашистський сайт був, зараз це все недоречно як і оплати від них. Це було з 2009 по 2013 роки
Научительница• 03 июня в 02:12
Ответ дляДона Ко Ко
За срала платять значно більше. До речі на це великий попит в Німеччині і там це офіційна робота і є пенсія
Телепузик
• 03 июня в 02:15
Ответ дляНаучительница
Як називається ця професія?
Телепузик
• 03 июня в 02:15
Ответ дляНаучительница
Цікаво,в Україні такі є
Дона Ко Ко• 03 июня в 02:20
Ответ дляТелепузик
Як називається ця професія?
по нашому мабуть копрофілогиня чи якось так
Телепузик
• 03 июня в 02:21
Ответ дляДона Ко Ко
Ахаха))
Дона Ко Ко• 03 июня в 02:21
Ответ дляНаучительница
скільки хворих на планеті...
Дякую_аж_підскакую• 03 июня в 02:35
Ответ дляАнонімус
Странно что в никто не фукает
Сама в шоке, сайт дрочильщиц какой-то, а как тема про иностранных женихов так все такие правильные, шо до свадьбы ни-ни :))))
Научительница• 03 июня в 02:39
Ответ дляТелепузик
Як називається ця професія?
Ахаха, не думаю що вона якось називається
Научительница• 03 июня в 02:40
Ответ дляТелепузик
Цікаво,в Україні такі є
Москалів прям дофіга і вони мають бабки
Телепузик
• 03 июня в 02:40
Ответ дляНаучительница
Москалів прям дофіга і вони мають бабки
Та не москалі є
А сайти
Научительница• 03 июня в 02:41
Ответ дляТелепузик
Та не москалі є
А сайти
А, я не знаю, відійшла давно від бізнесу
Це до речі не так просто як ви собі думаєте
Сиренькая• 03 июня в 06:28
Ответ дляЧорт і Шо
У вас только такие варианты трудоустройства?
Узкая сфера так сказать
широкими возможностями. Можно вообще проституткой в дрочильне работать и трансляцию вести.. Комбо
Сиренькая• 03 июня в 06:36
Ответ дляНаучительница
Блин мне до Германии 20 минут ехать. На кого конкретно срать где они водятся эти гурманы ? Я готова прям щас
Сиренькая• 03 июня в 06:37
Ответ дляДона Ко Ко
Звучит солидно
Пишу вірші, дорого• 03 июня в 07:04
це також надання інтимних послуг
нічого нормального в цьому немає
Швабристка• 03 июня в 07:31
Ответ дляВкаблучках
на онлике не просто показывают грудь или пску, а делают разные задания, например какой то жирный скуф из Штатов задонатил тебе 20 долл с условием, что ты должна засунуть баклажан себе туда и ты идешь и делаешь, снимая все крупным планом
Хочешь снимаешь хочешь не снимаешь. Что за бред что кому-то обязана? И вебкам модель тоже никому не обязана. Максимум оштрафуют на мелочь если она из собственного тип меню, который сама же и придумала, не покажет за соответствующий тип. И то, это если мембер сам нажалуется в тех поддержку и докажет это. Это как раз девочка по вызову что-то там должна. А модель нажала одну кнопку на ноутбуке и пошли все в сад. Все исчезли .
Мушля з Криму• 03 июня в 07:34
Ответ дляСоветчица Года
Лучше дрочить, так как это не фиксируется на видео, а интернет все помнит. Я это делала, не долго, но никак на меня не влияло морально. Воспринимала это как осмотр у уролога) А доктором была я😏
А не страшно, что клиент может резко захотеть большего?
Швабристка• 03 июня в 07:37
Ответ дляМушля з Криму
Во первых не клиент, а зритель, мембер. Он полностью виртуален. И захотеть он может что угодно, но исключительно виртуально. Хоть резко, хоть постепенно. Модель решает, что ей делать, а что не делать. Принудить ее к чему-то даже чисто технически невозможно. Это если о веб моделинге.