Белоснежко• 03 июня в 14:46
Хто вже 1 і 2 червня писав НМТ з ваших дітей?
Які результати? поки тих що питала- тенденція жахлива. складні питання з математики і історії, розраховані не на годину і не на шкільну програму.
Федорино Горе• 03 июня в 15:24
Ответ дляПопихтю та й годі
у вас все не такие...
я уже заметила
Ну, так, я не в команді ´´учора було легше´´, ´´погані умови´´, ´´юристам шкільна математика не треба´´ тощо
Белоснежко
• 03 июня в 15:24
Ответ дляПопихтю та й годі
а что будет?
2 обов´язкових (мова і історія) і 3 на вибір.
Федорино Горе• 03 июня в 15:24
Ответ дляБелоснежко
ну,держава вже занизила .з наст року математика не здається в обов´язкових.
Це поки лише чиясь дурна ідея.
Дай Боже, не приймуть.
Попихтю та й годі• 03 июня в 15:25
Ответ дляФедорино Горе
отчасти они в чем то правы
с другой стороны и дети учится не хотят, в большинстве своем
Примарочка• 03 июня в 15:25
Ответ дляБелоснежко
додаткова липнева сесія. учора над головами дітей в КИєві збивали шахеди. що можна написати?це є підставою для скасування рез-в. сьогодні київ.центр оцінювання брали штурмом. я думала,їх там роздеруть. все є. Просто треба вимагати. хто подав заяви- всім погодили
Так результати тут не при чому. Це всім взагалі відмінили здачу і відправили на додаткову сесію, без жодних апеляцій.
Белоснежко
• 03 июня в 15:25
Ответ дляФедорино Горе
Це поки лише чиясь дурна ідея.
Дай Боже, не приймуть.
приймуть. навіть не сумнівайтеся. я в таких колах, що це буде 500%.
Федорино Горе• 03 июня в 15:25
Ответ дляПопихтю та й годі
отчасти они в чем то правы
І кожного року один і той самий плач ´´учора було легше´´
Белоснежко
• 03 июня в 15:26
Ответ дляПримарочка
при тому що київ напередодні страшно обстрілювався.діти всю ніч не спали.гатили цирконами і балістикою. це є причиною.і тривога під час здачі. я кажу про киян
Белоснежко
• 03 июня в 15:28
Ответ дляСеменівни сусідка
От і ваше тикало як-небудь. Ми вас дуже розуміємо, що ви витрачалися на репетиторів, хотіли найвищі бали, але дитинка має те, на що заслуговує
я не витрачалась.я не мама.
Примарочка• 03 июня в 15:28
Ответ дляБелоснежко
Так, обстріл є причиною для додаткової сесії. Але ви написали, що подають апеляції на результати і що через це відправили на перездачу.
Життє Бентежне• 03 июня в 15:29
Ответ дляПопельшка
В сенсі? Якщо у дитини є знання, то вона і без варіантів відповідей знає відповідь
Текст: Чоловік увійшов до кімнати, повісив мокрий плащ на вішалку, важко зітхнув і, не вмикаючи світло, мовчки сів у крісло біля вікна
Питання: Який настрій був у людини, коли він увійшов до кімнати?
Варіанти відповідей:
а) він сумував
б) він був втомленим
в) він був пригніченим
Варіанти відповідей:
а) він сумував
б) він був втомленим
в) він був пригніченим
Белоснежко
• 03 июня в 15:29
Ответ дляПримарочка
апеляція на результати через обстріл.і тривогу
Примарочка• 03 июня в 15:30
Ответ дляБелоснежко
Такого нема законодавчо. Апеляція можлива лише через технічні питання під час здачі.
Белоснежко
• 03 июня в 15:30
Ответ дляПримарочка
є. ви багато чого не знаєте. не пишіть дурні. Є. Дозволили. і підтвердили.подати треба протягом 3 днів.
Примарочка• 03 июня в 15:32
Ответ дляБелоснежко
То не пишіть дурні, а просто почитайте нормативку з цього питання, самостійно.
Щас ухожу• 03 июня в 15:33
ми в прошлом году не сдали, завалила математику, в этом году боится что опять не напишет(
у нас с класса из за того что не сдали ,уехали дети заграницу, неужели на платное обучение нельзя брать детей
в вузах уже в шоке
Белоснежко
• 03 июня в 15:34
Ответ дляПримарочка
навіщо мені читати,коли я сьогодні була присутня в київському центрі оцінювання? я думала,що ту установу рознесуть. усі,хто подав апеляцію на результати учорашнього нмт,всі мають липневу сесію. Мало що там написано. Це кінцевий результат.
Анонім Перший• 03 июня в 15:34
Ответ дляЖиттє Бентежне
Варіанти відповідей:
а) він сумував
б) він був втомленим
в) він був пригніченим
Варіанти відповідей:
а) він сумував
б) він був втомленим
в) він був пригніченим
Абсолютно так - тупі нелогічні питання. А ще часто буває дві правильні відповіді згідно з текстом, і що типу «чуєчкою» вибирати? Брєд повний
Белоснежко
• 03 июня в 15:36
Ответ дляАнонім Перший
саме таке було на англ.мові. 2 ідент варіанти
Аленький носочек• 03 июня в 15:36
Ответ дляБелоснежко
у тих дітей,хто провалив нмт , табель 11 і 12. додаткові знання. причому там дійсно впахували.
Племінниця писала сьогодні,все в районі 140,математика ще менше,два роки ходила до репетиторів,і точно що дівчинка старалась,готувалась.
Попельшка• 03 июня в 15:37
Ответ дляЖиттє Бентежне
Варіанти відповідей:
а) він сумував
б) він був втомленим
в) він був пригніченим
Варіанти відповідей:
а) він сумував
б) він був втомленим
в) він був пригніченим
Це англійська? Можна оригінал тексту?
Примарочка• 03 июня в 15:37
Ответ дляБелоснежко
Липневу сесію може і мають, але причиною такого ну не вказана незадоволеність отриманим результатом, а обстріл.
Белоснежко
• 03 июня в 15:37
Ответ дляАленький носочек
ось такі рез-ти в більшості. є діти,які з репет з 7 класу по усіх предметах. + самост.навчання. 140 балів.
Белоснежко
• 03 июня в 15:38
Ответ дляПримарочка
причина - нічний обстріл і тривога під час здачі. діти злякалися.
Федорино Горе• 03 июня в 15:38
Ответ дляБелоснежко
В країні, де не вистачає інженерів, де розвиток технологічний галузей дорівнює виживаню - це зрада і шлях в нікуди. Вже зараз хімію і фізику здають 1% школярів. Ще і мвтематику буде знати 1%
Аленький носочек• 03 июня в 15:38
Ответ дляБелоснежко
Завтра аж цікаво ,мій син буде здавати,який і дня не готувався,пробне здали з племінницею практично однаково.
всемВсёИмного• 03 июня в 15:39
Ответ дляБелоснежко
діти впахували,вчили як прокляті.пробні тести на 200-190 за 30-40 хв.Призери олімпіад. а тут 130.як ви вважаєте??? це дурна дитина?
Психологічно не врівноважена дитина.
В мене син здавав в минулому році. Результат нам не потрібен був, оскільки він вже вступив за кордон. Здавав - тому що я настояла, без підготовки. Щось в останній тиждень позаймався, тому що вчителька сказала що за 200 балів дають 5 тис грн. Здав на 194, 191, 184, 174.
Дитина взагалі не переймалася.
Життє Бентежне• 03 июня в 15:39
Ответ дляПопельшка
Це англійська? Можна оригінал тексту?
За 25 рік підійде?
Шотуткоїться?• 03 июня в 15:40
Сьогодні здавала дитина, виходила з залу одразу ставили бали...всі прохідні тобто за 100
Белоснежко
• 03 июня в 15:40
Ответ дляШотуткоїться?
за 100 це ніщо.пшик