Белоснежко• 03 июня в 14:46
Хто вже 1 і 2 червня писав НМТ з ваших дітей?
Які результати? поки тих що питала- тенденція жахлива. складні питання з математики і історії, розраховані не на годину і не на шкільну програму.
ШобВам_КакНам• 03 июня в 15:01
Ответ дляРаз одела не бу
Вы из родкома во Львове, который не хотел чтоб девочка со сма танцевала вальс?
Эти дети пережили ковид-, войну, в Киеве что творится, сколько ночей они не спят, ментальных проблем среди подростков стало больше. Тревожно депрессивное расстройство- такое же состояние, как перелом или другая болезнь. И не Вам судить кому учится, кому нет. У детей были планы, они готовились годы, и сейчас они понимают, что по математике не набирают баллы, им надо это пережить. Мой муж вчера попал в мелкое ДТП без пострадавших- его трясет до сих пор,а это дети.
Ті, хто ’готовились годы’ здають на високі бали.
Не мені судити, вони самі нормально в вузах вчитися не зможуть
Попельшка• 03 июня в 15:02
Ответ дляБелоснежко
вчилися ідеально. ліцей. олімпіади. репетитори.впахували. але...
Ну от результати дівчинки вчорашні.
Скажений гудзик• 03 июня в 15:02
Ответ дляБелоснежко
у тих дітей,хто провалив нмт , табель 11 і 12. додаткові знання. причому там дійсно впахували.
В моєї теж 10 та 11 в табелі. Але за такий рівень 10 років тому у старшого було б 6 чи 7. Розумієте?
Анонім Перший• 03 июня в 15:03
Ответ дляСкажений гудзик
Прикольно. Син закінчив школу у 2020 і мені здається ми по 3-4 дні чекали після кожного іспиту
Так він тоді ще складав ЗНО, результати приходили пізніше. А результати НМТ видно одразу після завершення тесту
Белоснежко
• 03 июня в 15:03
Ответ дляЗамороженная селедка
Боже, співчуваю випускникам, такі нерви...
Моя дитина в 8 класі, я в кінці року забрала її зошит з контрольними з математики, бо дуже погані оцінки, при чому я бачу, що в цілому дитина шарить і Дз робить без проблем. Коротше, ті контрольні взагалі не по програмі і об´єм такий, що за 40 хв зробити нереально.
По темі, Автор, бачила в ФБ допис від репетитора Математичка, вона дуже обурена, що останні завдання високої складності, набагато складніші від попередніх
саме так. минулорічні тести моя знайома канд фіз-мату робила за 15-20 хв. учорашній за 40. з математики.
Скажений гудзик• 03 июня в 15:04
Ответ дляАнонім Перший
Так. Це був «ковідний» випуск, але це було ще ЗНО
Примарочка• 03 июня в 15:04
Ответ дляСкажений гудзик
Так що ви пропонуєте? Знижувати планку, занижати вимоги та спрощувати програму? Ну ок. Тільки потім не жалійтеся, що лікарі не лікують, архітектори не проектують, а юристи законів не знають
Я б хотіла, аби держава більш якісно підходила до організації процесу здачі з реальним урахуванням ситуації, та щоб повернули можливість апеляції саме результатів.
размахер• 03 июня в 15:04
Ответ дляБелоснежко
ні. з історії учора були фото документів ,написані старослов´янською мовою. хто це може знати. ???
Син сказав, що математика була найважча.
Історія якраз нормально.
Белоснежко
• 03 июня в 15:04
Ответ дляразмахер
Історія якраз нормально.
які бали загальному у сина?
размахер• 03 июня в 15:05
Ответ дляБелоснежко
просто цікавлять цифри. на сьогодні я опитала 15 осіб. серед них ліцеїсти. вище 165.нема.
Хммм???
А я вчора страшенно засумутилася, бо в сина 170
Федорино Горе• 03 июня в 15:05
Ответ дляБелоснежко
діти впахували,вчили як прокляті.пробні тести на 200-190 за 30-40 хв.Призери олімпіад. а тут 130.як ви вважаєте??? це дурна дитина?
Реальні результати завжди нижчі , ніж пробні.
І вчора, і сьогодні, і завтра були, є і будуть діти, які написали на 200 і на 100.
І завжди буде плач мам, що ´´вчора було легше´´ ...
Щодо дітей, які ´´хотіли труїтись´´ - це відповідальність батьків, які свої комплекси перфекционізма переклали на дітей, і переконали їх в тому, що НМТ - головна подія їхнього життя. Ні. Це просто іспит.
Половина ВНЗ зараз з недобором. Конкурс в рази менше, ніж до повномасштабної. Хто захоче вчитись, буде вчитись.
размахер• 03 июня в 15:05
Ответ дляБелоснежко
які бали загальному у сина?
170 в загальному.
Математика найгірше.
Найкраще англійська, як не дивно.
Математика найгірше.
Найкраще англійська, як не дивно.
Белоснежко
• 03 июня в 15:07
Ответ дляразмахер
170 в загальному.
Математика найгірше.
Найкраще англійська, як не дивно.
Математика найгірше.
Найкраще англійська, як не дивно.
це мало. для бюджету в гарний універ -мало. але якщо діти поздають так як я вже бачу за ці дні-то прохідні бали дуже знизяться.
Скажений гудзик• 03 июня в 15:08
Ответ дляПримарочка
Не буде такого. Держава не буде занижувати стандарти та рівень знань. Це шлях в нікуди. Як якісно організувати державі навчальний процес? От вам приклад. Моя навчалась в 2 зміну, зранку в них було щодня онлайн 1-2 уроки. Вчитель підключається, вмикає камеру, викладає та питає. Тобто з боку школи всі умови доя навчання є. Але! З 27 дітей підключається стабільно 19-20 і лише половина з них реально присутня на уроці, інші просто підключені. Тобто 2/3 учнів регулярно прогулюють уроки. Як держава має вплинути на це?
Покорительная• 03 июня в 15:08
Ответ дляСкажений гудзик
Питання не в складності завдань, а в рівні знань підчас війни. То дистанційка, то в укритті замість уроків сидять. Це неминуче відбивається на рівні знань. В мене молодша дитина зараз 6 клас закінчила. Я чесно кажучі у відчаї. В неї нижче 9 в табелі немає, переважно 10 та 11, але я бачу, що це не те, це занижені вимоги. Вони дуже поверхнево вчаться
Точні науки мають вивчатися по нарастаючій, тобто починаючи вчити фізику у сьомому класі, ти у дев´ятому маєш те все пам´ятати, ті всі основи і формули, бо інакше не розв´яжеш задачу. Донька закінчила дев´ятий клас і те, що вчили в сьомому багато чого не пам´ятає, а в табелі нижче 10 немає. Теж вважаю, що вимоги низькі
Федорино Горе• 03 июня в 15:08
Ответ дляСкажений гудзик
«Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики»
Вони і раніше не всі мали. Син закінчив такий ліцей і в них 185 балів був середній показник в класі
Син в мат ліцеї. Є у них переможець всесвітньої (!) олімпіади з математики, у нього семестрова 9.
Оцінка і тести - дуже суб´єктивна річ, залежить від багатьох факторів на конкретний момент
Примарочка• 03 июня в 15:09
Ответ дляразмахер
Хммм???
За часи нмт середній бал 170 вже дещо вище середнього.
Хоча рахувати все одно треба не середній, а за формулою з урахуванням вагових коефіцієнтів.
Кринжова баба• 03 июня в 15:09
Однокласниця сина здавала вчора, сказала що математика і історія прості, укрмова дуже складні завдання. Фізмат ліцей
Примарочка• 03 июня в 15:09
Ответ дляБелоснежко
Зараз це не мало
Федорино Горе• 03 июня в 15:10
Ответ дляСкажений гудзик
Умови у всіх дітей в Україні однакові. Але одні пишуть на 200, інші на 120, треті і прохідний бал набрати не можуть
Белоснежко
• 03 июня в 15:10
Ответ дляФедорино Горе
я не мама. я якраз ..не буду писати,але мене дуже цікавлять результати. бо тенденція погана. з того що я побачила за 2 дні- це анріел.
Федорино Горе• 03 июня в 15:11
Ответ дляБелоснежко
Я знаю, як ´´малюються´´ табелі. І знаю школи, де вам виставлять 12 з усіх предметів. Це взагалі ні про що
Белоснежко
• 03 июня в 15:11
Ответ дляПримарочка
Зараз це не мало
дивялчись куди ви вступаєте. повторюсь, для гарного універу мало.
Примарочка• 03 июня в 15:13
Ответ дляСкажений гудзик
Я про зниження знань нічого і не писала. Писала саме про організацію процесу здачі - виключно в укриттях, аби не переривати процес, якісна техніка, загальне оперативне перенесення нмт для певної місцевості, якщо обстріл, без зайвої бюрократії...
Белоснежко
• 03 июня в 15:13
Ответ дляПримарочка
Що там буде, то невідомо. Але цього року вже нема
вже є. вже подали і є.
Скажений гудзик• 03 июня в 15:13
Ответ дляФедорино Горе
Правильно. Залежить від регіону, від школи, від батьків. В Ужгороді та Львові сирен майже немає, а в Харкові, Дніпрі та Запоріжжі вони по 5 разів на день по годині і довше. Є школи, де всі діти повністю очно в школі в 1 зміну. А є школи, де 2 зміни і частина уроків онлайн. Є батьки, які контролюють чи вчиться дитина, а є такі, що перекладають відповідальність на школу. Тому і результати різні
размахер• 03 июня в 15:13
Ответ дляБелоснежко
Дякую, я знаю, що мало.
Питання в чому?
Примарочка• 03 июня в 15:14
Ответ дляФедорино Горе
Умови дуже різні
Федорино Горе• 03 июня в 15:14
Ответ дляБелоснежко
Погана тенденція - це виправдовувати низькі результати ´´умовами´´ і вимагати знизити вимоги.
Життє Бентежне• 03 июня в 15:15
Ответ дляПопельшка
Так треба було не на пробні тести орієнтуватися, а вчитися усі шкільні роки
Шкільна програма не відповідає завданням. Завдання з англійської складене таким чином, що людина із знаннями на B2 не набирає 200 балів. Бо там загадки треба розгадувати. Питання, відповіді на які немає у тексті