Лівий Локіть• 04 июня в 23:48

Що робите з волоссям якщо воно тонке і до вечора вже виглядає погано?

Анонімус• 04 июня в 23:52
Кожен день мити волосся, підібрати шампуні й засоби для догляду, зробити правильну стрижку.

Настасья Пицун• 04 июня в 23:55
Кератин
Оябунчик• 04 июня в 23:58
Підібрала сухий шампунь, нарешті. Використовую, коли зникає гарний вигляд волосся. Але у мене це під кінець другого дня після миття.
Файна_зупка• 05 июня в 00:20
Я мою каждый день такие волосы. Но только кожу головы намыливаю шампунем. Бальзам или кондиционер наношу после такого мытья на длину. А раз в неделю мою полностью и длину в том числе. Потом наношу маску
В течении дня стараюсь волосы руками не сильно трогать
Я така бойова• 05 июня в 00:22
К вечеру хвостик собираю)
Скляна миша• 05 июня в 00:28
Ответ дляНастасья Пицун
Кератин
Самый худший совет. У нее после кератина будет две сопли на голове. Кератин для тех у кого пышные или вьющиеся волосы
Рожки-да-ножки• 05 июня в 00:34
Страждаю. Мию щоранку.
Поки добіжу до роботи, вже як соплі тіліпаються. Таке відчуття, що вони набираються вологістю і кучкуються в пасми. А виглядає це як не мита голова
Рожки-да-ножки• 05 июня в 00:38
Це моє волосся після миття голови через 2 години перебування на вулиці((((
Біда
Криниця щастя• 05 июня в 00:55
Каждый день мою и длина чуть ниже плечей. Чем длиннее тем хуже это все выглядит.

Протру пилюку• 05 июня в 01:30
Раджу сухий шампунь
У мене на другий деньволосся вже потребує освіжитися. А на третій, якщо не мию, то роблю якусь зачіску типу крабик хвіст чи пучок
Коплю на груди• 05 июня в 08:40
Ответ дляРожки-да-ножки
Біда
Какие вы несмывашки наносите?
Рожки-да-ножки• 05 июня в 09:26
Ответ дляКоплю на груди
Какие вы несмывашки наносите?
Ніякі