Все до блиску• вчера в 11:44
Теплиця в селі
Хочу собі теплицю, на початок невелику приблизно 4 на 12 М. Але не знаю що краще вирощувати?
Зелень перше місце ( петрушка, кріп, зелена цибуля) Чи краще розсаду? Як думаєте, на що варто звернути увагу?
Иванка Бур• вчера в 11:49
Є купа блогерів на Ютуб. Все від А до Я.
Почніть там шукати,і через добу Ютуб завалить вас посиланнями на вашу тему.
Формат форуму і коротких відповідей не дозволяють розкрити тему,дізнатись тонкощі,та ін.
Аноним_1859• вчера в 11:48
Не знаю. Ми поки що не ставимо. Знайомі вирощують помідори, здають оптовим покупцям. На ринку ви багато кропу не продасте, а в сезон ціна йому копійки.
Дело было давно• вчера в 11:49
Это ж сколько того укропа надо посадить....и всходит он долго. Помидоры, огурцы, клубника это имеет смысл
Все до блиску
• вчера в 11:50
Ответ дляАноним_1859
Також знайомі вирощують помідори, але у відкритому грунті. Здають оптом. Але стосовно зелені скоріше так, продавати весною не цілий рік.
УраганнаЯ• вчера в 11:51
Ответ дляАноним_1859
Наши не сдают оптом никому, сами в машину и на рынок возят
Так больше выторг
Аноним_1859• вчера в 11:51
Ответ дляВсе до блиску
Зелень швидко псується. Її зберегти в товарному вигляді складно.
Все до блиску
• вчера в 11:51
Ответ дляДело было давно
Полуницю хочу посадити осінню, десь до 25-30 сотих на відкритому грунті і навесні вкрити агроволокном.
Аноним_1859• вчера в 11:52
Ответ дляУраганнаЯ
Так больше выторг
Ще має значення скільки вони витрачають на дорогу. Чим далі від міста тим більше витрат
Все до блиску
• вчера в 11:52
Ответ дляАноним_1859
Ось наприклад зелену цибулю можу здати в місцеві магазини. Все інше потрібно думати
УраганнаЯ• вчера в 11:53
Ответ дляАноним_1859
В смт рынок, туда все съезжаются. Ну не знаю сколько туда ехать .. может до 15 км. Это норм
Все до блиску
• вчера в 11:53
Ответ дляGvenna
Недавно у фермера кукурудзу в теплиці полола) Пробуйте. Удачі вам.
Кукурудза має гарний дохід, але у нас немає скільки землі уже вільної.
Аноним_1859• вчера в 11:54
Ответ дляВсе до блиску
Так, якщо великі масштаби і є попит тоді варто. Але це не для мене. Я люблю дерева, яблука черешні. Яблука здавали оптом,якщо зможимо організувати зберігання можна самим продавати
Все до блиску
• вчера в 11:56
Ответ дляАноним_1859
У нас є цілий сад абрикос, то за 7 років немає нормального урожаю. То мороз, то хвороби, з ними тяжко. Яблуні давно викорчували. Черешня цього року в більшості замерзла. А в сезон нікому не потрібна. В нас бувають оптовикі і задарма її не хочуть. Як цей рік буде - не знаю.
Дама_с_коготками• вчера в 11:56
Ответ дляДело было давно
Помидоры огурцы имеют одну неприятную особенность: болеют всякой заразой и жрутся всякими вредителями.И поэтому требуют постоянных обработок,довольно дорогих по стоимости.А укроп никто не ест, кроме человека.Соответственно и затраты на его выращивание небольшие.
Сегодня я не я• вчера в 11:57
В ІГ Діана Смішна - квіти вирощує, вже дві величезні теплиці має і поля хризантеми
В основному продає через сайт
Роки два - три тому починала з маленької теплиці
В основному продає через сайт
ЗновЗдоров• вчера в 11:59
З якою метою?
Бізнес чи для себе?
Якщо бізнес, то ваш метраж ні про що або самому ’пучками’ торгувати.
Якщо доля себе, то можна всього по троху.
Раджу вивчити хвороби /шкідники, бо дуже важливо при вирощуванні в теплицях
Бізнес чи для себе?
Аноним_1859• вчера в 12:01
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Це невигідно. Хіба що до себе
Ну дивіться. Я з яблуневим своїм старим садком, окрім обробки нічого не робила. Якщо яблука будуть дорожче бананів, а такі часи вже були. Вигода очевидно але потрібно мати умови для якісного зберігання. Так і теплиця. Якщо помідори посіє екзотичні буде попит, укроп точно ні. Огірки також беруть але має бути ринок збуту. Самому стояти, з відром, ну такоє...
Бабулька• вчера в 12:09
Ответ дляВсе до блиску
В сільській місцевості кому вона потрібна, є у кожному дворі
Анонім Перший• вчера в 12:12
Була знайома, як пішла на пенсію, постійно торгувала укропом і зеленою цибулею, пучками. В неї була хатинка за містом, 25км в одну сторону, ото вона моталась на автобусах. Сину квартиру купила. Але це не один рік тяжкої праці. Взагалі агробізнес це дуже важко і залежить то від погоди, то від хвороб, то від тенденцій ринку.
Снідаю авокадо• вчера в 12:17
Ми живемо у місті приватний сектор. У нас дві теплиці 10х5м та 8х4м. Вирощуємо огірки та помідори. Як вище писали, дуже багато клопоту. Постійно потрібно за ними дивитися та бризкати, то від хвороб, то від шкідників, інакше нічого не виросте. Укроп теж посадили, але небагато. Ми виносимо все на місцевий ринок та продаємо самі.
Все до блиску
• вчера в 12:29
Ответ дляБабулька
Ну там є попит, є кілька магазинів які продають тільки свіжі овочі і фрукти і немаленькі магазини.
Бабулька• вчера в 12:30
Ответ дляВсе до блиску
І скільки там можна продати? 10 пучків цибулі?
Все до блиску
• вчера в 12:31
Ответ дляБабулька
Ні, знакома власниця і потребує постійно. Звісно в літній сезон набагато менше
Дело было давно• вчера в 14:27
Ответ дляДама_с_коготками
Ничем не обрабатывала никогда. Максимум удобрения