Встидаюся запитать• 07 июня в 20:58

Майорка 7 днів чи Аліканте на 14 днів? Море. Який варіант вибрати?

Бюджет обмежений
Або 7 днів там або 14 там
Дівчина заглядєніє• 07 июня в 21:00
14, если природа и условия нормальные. Приятного отдыха!

Їжак в панчохах• 07 июня в 21:02
С детьми только 14 не меньше,
Їжак в панчохах• 07 июня в 21:03
Автор расскажите Аликанте дикарём поедете?
автор Встидаюся запитать • 07 июня в 21:08
Ответ дляДівчина заглядєніє
Просто в інсті начиталась як красно на майорці
В мене вже була думка з аліканте туди полетіти на 3 дні
Але не знаю чи варто з дітьми рипатись
Локшина на вухах• 07 июня в 21:11
автор Встидаюся запитать • 07 июня в 21:13
Ответ дляЇжак в панчохах
Квартира 2 тижні 100000 грн 14 днів
На майорці 200000 грн 14 днів
Чупа-чупс• 07 июня в 21:35
Конечно майорка лучше. Аликанте ни о чем. Но если хотите подольше, тогда аликанте.
Їжак в панчохах• 07 июня в 21:56
Ответ дляВстидаюся запитать
Квартира 2 тижні 100000 грн 14 днів
На майорці 200000 грн 14 днів
В каком месяце?
автор Встидаюся запитать • 07 июня в 22:20
Ответ дляЇжак в панчохах
В каком месяце?
Серпень

Турагенція Tourdream• 07 июня в 22:38
Автор, Майорка дуже різна. Треба порівнювати конкретне місце, де Ви плануєте зупинитися.
Аліканте - це місто, з усіма витікаючими. Тобто, відпочинок буде урбаністичний. У серпні буде пік відпочиваючих звичайно.
Якщо на два тижні плануєте, то краще якусь програму собі складіть, щоб не сидіти на одному місті. Наприклад, поїздити на різні пляжі, хоча б по лінії, де трем (місцева електричка) ходить.
Життє Бентежне• 08 июня в 00:17
Ответ дляТурагенція Tourdream
Порадьте, де на узбережжі материкової Іспанії поменше урбаністики, яке иісце розглядати? Люблю гори близько до берега та малолюдні пляжі. Таке існує там?
Турагенція Tourdream• 08 июня в 10:42
Ответ дляЖиттє Бентежне
Можливо розглянути містечка ближче до Жирони, наприклад Тосса-де-Мар
Чи узбережжя, ближче до Португалії, від Малаги, Коста дель Соль
Життє Бентежне• 08 июня в 10:45
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за пораду! А в Тоссі коли оксамитовий сезон?
Цукрові вишні• 08 июня в 11:47
Автор а почему именно Аликанте? Хотя с другой стороны, почему бы и нет) там в целом не плохо), только будет очень жарко... но я бы 2 недели в Испании на одном месте не сидела бы, если только дети маленькие. 2 недели можно на 2-3места поделить. Ну и да, за Майорку бы при равных условиях проживания не переплачивала бы.
Турагенція Tourdream• 08 июня в 14:36
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вересень зазвичай. Хоча бувало тепло ще й першу декаду жовтня.