Сметчица• 08 июня в 01:51
Вічна шана і слава козакам і воїнам усіх поколінь
У далекому 1918 році волинянин Матвій Данилюк юнкером стримував російську нaвaлy під Крутами. Він пройшов крізь той запеклий бiй, вижив, пережив радянські peпpeciї, Другу свiтовy і ховав український прапор зашитим у подушці. Матвій став єдиним учасником бoю під Крутами, який дожив до відновлення Незалежності України у 1991 році. Він відійшов у вічність у 1994-му, проживши 103 роки.
А рівно за двадцять років після його смерті, у 2014-му, історія зробила cтpaшнe й водночас героїчне коло. Його правнук Володимир Іщук (боєць роти особливого призначення «Світязь» на псевдо «Кущ») без вагань пішов добровольцем захищати Україну від того самого вopoгa.
У серпні 2014 року під час зaпeклиx бoїв за Іловайськ Володимир отримав важкі пopaнeння і зaгuнyв, до останнього подиху тримаючи оборону. Пocмepтнo нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Прадід боронив УНР під Крутами у 18 років.
Правнук вiддaв жuття за сучасну Україну під Іловайськом.
Ворог той самий.
Ціль та сама.
Це не просто збіг. Це кpoв, яка не зраджує, і воля, яку не зламати крізь століття.
Поки ми пам´ятаємо такі родові історії, pосія ніколи нас не переможе.
А рівно за двадцять років після його смерті, у 2014-му, історія зробила cтpaшнe й водночас героїчне коло. Його правнук Володимир Іщук (боєць роти особливого призначення «Світязь» на псевдо «Кущ») без вагань пішов добровольцем захищати Україну від того самого вopoгa.
У серпні 2014 року під час зaпeклиx бoїв за Іловайськ Володимир отримав важкі пopaнeння і зaгuнyв, до останнього подиху тримаючи оборону. Пocмepтнo нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Прадід боронив УНР під Крутами у 18 років.
Правнук вiддaв жuття за сучасну Україну під Іловайськом.
Ворог той самий.
Ціль та сама.
Це не просто збіг. Це кpoв, яка не зраджує, і воля, яку не зламати крізь століття.
Поки ми пам´ятаємо такі родові історії, pосія ніколи нас не переможе.
11
3
1
Купи слона• 08 июня в 06:31
Если выпала честь родиться в Украине мужчиной, то рано или поздно придется умирать как герой. Причем идейные вдохновители 1918 года, и остальные претенденты на пантеон, дожили до благополучной старости
4
3
Попихтю та й годі• 08 июня в 07:20
Ответ дляКупи слона
Если выпала честь родиться в Украине мужчиной, то рано или поздно придется умирать как герой. Причем идейные вдохновители 1918 года, и остальные претенденты на пантеон, дожили до благополучной старости
Ну, кому-то же надо книжки писать потом героические...
1
1
Вкуси мене• 08 июня в 08:29
Как они достали с героизацией смерти.
Абсолютно пофиг будет та Украина или нет.
Какой флаг важен только тем, кто пилит государственные деньги. А продавщице пофиг под каким флагом батонами торговать и программисту пофиг какую банковскую систему обслуживать. Лишь бы живыми и здоровыми.
Абсолютно пофиг будет та Украина или нет.
Какой флаг важен только тем, кто пилит государственные деньги. А продавщице пофиг под каким флагом батонами торговать и программисту пофиг какую банковскую систему обслуживать. Лишь бы живыми и здоровыми.
2
2
1
автор
Сметчица
• 08 июня в 10:19
Ответ дляВкуси мене
Как они достали с героизацией смерти.
Абсолютно пофиг будет та Украина или нет.
Какой флаг важен только тем, кто пилит государственные деньги. А продавщице пофиг под каким флагом батонами торговать и программисту пофиг какую банковскую систему обслуживать. Лишь бы живыми и здоровыми.
Абсолютно пофиг будет та Украина или нет.
Какой флаг важен только тем, кто пилит государственные деньги. А продавщице пофиг под каким флагом батонами торговать и программисту пофиг какую банковскую систему обслуживать. Лишь бы живыми и здоровыми.
Чапайте на болота. Вам же все рівно. Ні Батьківщини, ні прапора.
Какаяразніца.
Какаяразніца.
2
Вкуси мене• 08 июня в 11:10
Ответ дляСметчица
Чапайте на болота. Вам же все рівно. Ні Батьківщини, ні прапора.
Какаяразніца.
Какаяразніца.
Сами чапайте в окоп всей семьей. Мы даже помолчим 1 минуту в вашу честь. Вам будет приятно.
1
автор
Сметчица
• 08 июня в 11:15
Ответ дляВкуси мене
Сами чапайте в окоп всей семьей. Мы даже помолчим 1 минуту в вашу честь. Вам будет приятно.
Мій чоловік захищає українців.
А в тилу глузують запроданці, такі як Ви.
А в тилу глузують запроданці, такі як Ви.
1
Вкуси мене• 08 июня в 11:18
Ответ дляСметчица
Мій чоловік захищає українців.
А в тилу глузують запроданці, такі як Ви.
А в тилу глузують запроданці, такі як Ви.
Разрешаю меня не защищать. А то какое-то принуждение к счастью.
Я из-за этих патриотичных оленей вынуждена жить в разлуке с детьми и каждый день переживать за мужа. И не ракеты меня пугают, а этот концлагерь из которого не вырваться. А ваш муж участник этой бойни и поддерживает диктатуру.
Я из-за этих патриотичных оленей вынуждена жить в разлуке с детьми и каждый день переживать за мужа. И не ракеты меня пугают, а этот концлагерь из которого не вырваться. А ваш муж участник этой бойни и поддерживает диктатуру.
1
автор
Сметчица
• 08 июня в 11:20
Ответ дляВкуси мене
Разрешаю меня не защищать. А то какое-то принуждение к счастью.
Я из-за этих патриотичных оленей вынуждена жить в разлуке с детьми и каждый день переживать за мужа. И не ракеты меня пугают, а этот концлагерь из которого не вырваться. А ваш муж участник этой бойни и поддерживает диктатуру.
Я из-за этих патриотичных оленей вынуждена жить в разлуке с детьми и каждый день переживать за мужа. И не ракеты меня пугают, а этот концлагерь из которого не вырваться. А ваш муж участник этой бойни и поддерживает диктатуру.
Вам до своїх треба, бо гидко вас читати. З-за таких як Ви прийшов руський мір.
1
Вкуси мене• 08 июня в 11:21
Ответ дляСметчица
Вам до своїх треба, бо гидко вас читати. З-за таких як Ви прийшов руський мір.
Такие как я работали и детей растили, а не скакали на майданах. А вот те, кому нехрен было делать и привели войну в наш дом. Идиоты безмозглые.
1
автор
Сметчица
• 08 июня в 11:24
Ответ дляВкуси мене
Такие как я работали и детей растили, а не скакали на майданах. А вот те, кому нехрен было делать и привели войну в наш дом. Идиоты безмозглые.
Видно що в Вас могло вирости. Від осінки не буває апельсинок.
Прикро що вмирають найкращі, що би за їх спинами сміття розказувало какаяразніца. Шлунки на ніжках, типові російські понаєхи в нашому тилу.
Прикро що вмирають найкращі, що би за їх спинами сміття розказувало какаяразніца. Шлунки на ніжках, типові російські понаєхи в нашому тилу.
2
1
Вкуси мене• 08 июня в 13:39
Ответ дляСметчица
Видно що в Вас могло вирости. Від осінки не буває апельсинок.
Прикро що вмирають найкращі, що би за їх спинами сміття розказувало какаяразніца. Шлунки на ніжках, типові російські понаєхи в нашому тилу.
Прикро що вмирають найкращі, що би за їх спинами сміття розказувало какаяразніца. Шлунки на ніжках, типові російські понаєхи в нашому тилу.
Главное своих детишек не забудьте отправить к папке в окоп. У вас же правильное воспитание. Да и сами ступайте. Поднимайте там боевой дух.
1
автор
Сметчица
• 08 июня в 17:40
Ответ дляВкуси мене
Главное своих детишек не забудьте отправить к папке в окоп. У вас же правильное воспитание. Да и сами ступайте. Поднимайте там боевой дух.
Не все гівно вилили яким наповнені?
Заткнулись би.
Ви живете тільки тому, що Вас захищають в окопах чоловіки. Бо власний сцикун втік з дітками подалі від Вас.
Заткнулись би.
Ви живете тільки тому, що Вас захищають в окопах чоловіки. Бо власний сцикун втік з дітками подалі від Вас.
Вкуси мене• 08 июня в 18:44
Ответ дляСметчица
Не все гівно вилили яким наповнені?
Заткнулись би.
Ви живете тільки тому, що Вас захищають в окопах чоловіки. Бо власний сцикун втік з дітками подалі від Вас.
Заткнулись би.
Ви живете тільки тому, що Вас захищають в окопах чоловіки. Бо власний сцикун втік з дітками подалі від Вас.
Если б они туда не полезли меня защищать, то и войны бы не было. Сидел бы тут Янык и все были бы живы. А теперь разрушена страна, разорваны семьи, кладбища за горизонт и такие боевые дуры как вы радуются, что у их мужа хоть работа нашлась на 20 тис. грн. Ну и с понтом на щите катают всех желающих те же, кто их и запаковал в бус.
1
автор
Сметчица
• 08 июня в 18:49
Ответ дляВкуси мене
Если б они туда не полезли меня защищать, то и войны бы не было. Сидел бы тут Янык и все были бы живы. А теперь разрушена страна, разорваны семьи, кладбища за горизонт и такие боевые дуры как вы радуются, что у их мужа хоть работа нашлась на 20 тис. грн. Ну и с понтом на щите катают всех желающих те же, кто их и запаковал в бус.
Прикро, що захищаючи таких нікчем загинули нормальні українці.
І залишились Ви.
Це велика несправедливість.
Дура Ви сама в Вас нема Батьківщини, совісті і гідності.
І залишились Ви.
Це велика несправедливість.
Дура Ви сама в Вас нема Батьківщини, совісті і гідності.
Вкуси мене• 08 июня в 18:51
Ответ дляСметчица
Прикро, що захищаючи таких нікчем загинули нормальні українці.
І залишились Ви.
Це велика несправедливість.
Дура Ви сама в Вас нема Батьківщини, совісті і гідності.
І залишились Ви.
Це велика несправедливість.
Дура Ви сама в Вас нема Батьківщини, совісті і гідності.
Кто из нас дурак история рассудит. Вы потом сильно офигеете.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу