Звоночек• 08 июня в 13:40

Планую переїзд у Київ

Вітаю! Питання до киян) Плануємо переїзд до Київа. Будемо шукати житло скоріш за всього у Голосіївському районі ( повʼязано з роботою) або десь поряд. Дуже хотілось би орендувати приватний будинок, щоб бути автономними) Можливо підкажете проблемні міста стосовно води, електрики чи поряд якісь підприємства. Коротше, де точно не дивитись житло.
Є авто тому з логістикою норм, але треба поряд дитячі садочки, лікарня, магазини.
Меломанка Маланка• 08 июня в 13:43
Вы хотите арендовать дом в голосеевском районе? Есть от 5000$ в месяц? Тогда эти вопросы должен задавать ваш личный ассистент

Без образів• 08 июня в 13:43
Там больше всего прилетает. Уверены что хотите там жить?
вкрации• 08 июня в 13:43
Оренда будинків у Голосіівському районі 3500-5500$. Повірте, проблем мінімум там.
А шо сталося?• 08 июня в 13:44
Автор, правильно ’Києва’. По локациям точно не в районе Лукьяновки, а так как повезет.
вкрации• 08 июня в 13:45
Ответ дляБез образів
Де саме в Голосіївському найбільше прилітає?
Живу в Республіці
Перекус беру завжди• 08 июня в 13:46
Ответ длявкрации
Живу в Республіці
К вам год назад и прилетело
Без образів• 08 июня в 13:46
Ответ длявкрации
Живу в Республіці
Вы точно в Киеве? Иначе таких глупых вопросов не задавали бы
So_so• 08 июня в 13:48
Один из самых страдающих районов, может Вам поискать квартиру в доме с хорошим бомбоубежищем, много где стоят генераторы сейчас.
вкрации• 08 июня в 13:55
Ответ дляПерекус беру завжди
К вам год назад и прилетело
«Найбільше» де?
Тиждень назад теж прилетіло.
Але в порівнянні з Лукʼянівкою

тогдалия• 08 июня в 13:55
там поруч аеропорт Жуляни, куди постійно летить.
Якщо бюджет необмежений, враховуючи, що ви готові орендувати приватний будинок, то поруч Печерськ, там варіантів для оренди також достатньо. Але і летить сюди також.
Дівка в намисті• 08 июня в 13:58
Ответ длявкрации
Живу в Республіці
В Республику как раз на днях прилетело, в торец дома.
Дівка в намисті• 08 июня в 13:59
Ответ дляПерекус беру завжди
К вам год назад и прилетело
тогда машины пострадали и окна покорежило. сейчас дрон в квартиру влетел, благо не взорвался, просто стену пробил.
Мама Карло• 08 июня в 14:09
Ответ длявкрации
Живу в Республіці
В сентябре у вас прилет был
Перекус беру завжди• 08 июня в 14:37
Ответ длявкрации
«Найбільше» де?
Тиждень назад теж прилетіло.
Але в порівнянні з Лукʼянівкою
В жк республика прилетело 31 июля
Вы не помните?
Перекус беру завжди• 08 июня в 14:37
Ответ длятогдалия
Совки ещё есть с частным сектором
вкрации• 08 июня в 14:42
Ответ дляПерекус беру завжди
В жк республика прилетело 31 июля
Вы не помните?
Нік «без образів» у пості 2 написала, що «там найбільше прилітає».
Дуже дивно вважати, що у Голосіівському районі найбільше прилітає
Мати драконів• 08 июня в 14:53
Приватний будинок в Києві це лакшері... Автор точно розуміє рівень столичних цін????
Вчителька з мікрорайону• 08 июня в 15:03
Частный сектор на Отрадном ещё есть
Мао_Мяо• 08 июня в 15:04
Навпроти парка авеню через дорогу вглиб є приватні будинки, ціни на оренду не знаю, але школи і садочки поряд є.

Фіфачка• 08 июня в 15:31
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Частный сектор на Отрадном ещё есть
там такие домины,что не уверена,что автор потянет.