YuluaSt• 08 июня в 14:23

Жителі Києва, хелп Треба СТО

Вітаю. Підкажіть будь ласка,хто автомобіліст і може порекомендувати сто для перевірки авто перед покупкою. Бажано лівий берег. Сама не з Києва
Цибулька зла• 08 июня в 14:31
Куратор на м.Бориспільська. Вже років 7 обслуговуюсь там, вже другу машину. Але краще їхати на сто, яке спеціалізується на вашій марці, вони краще їх слабкі місця знати можуть

автор YuluaSt • 08 июня в 14:32
Авто Пежо)
Мама фіфті цента• 08 июня в 14:35
Ответ дляYuluaSt
Авто Пежо)
А чому на офіційну СТО не хочете поїхати? Правда, вона на правому березі
автор YuluaSt • 08 июня в 14:37
Ответ дляМама фіфті цента
Продавець бажає на лівому.
А я просто не орієнтуюся в Києві. А яке саме СТО оф і де знаходиться?
Мама фіфті цента• 08 июня в 14:39
Ответ дляYuluaSt
Продавець бажає на лівому.
Ілта, Залізничне шосе, 6
Мама фіфті цента• 08 июня в 14:47
Уточнила у чоловіка по лівому берегу:
Мама фіфті цента• 08 июня в 14:48
Не та картинка))

З вишневого садка• 08 июня в 18:43
Ответ дляYuluaSt
Авто Пежо)
На правому можу хороше рекомендувати саме по французам. Однак в них там черга через нестачу майстрів
З вишневого садка• 08 июня в 18:45
На лівому Сіті-Франс є, но в них там майстри з руками з одного місця. Контакти можу дати, але однозначно не рекомендую