Полонянка SexShop-а!• 09 июня в 21:12
Вернулся из плена, а жена - с другим
Как то была здесь тема от жены, что беременна третьим от иностранца пока муж в Украине, и ей срочно нужен развод, и тогда и такие случаи вспоминали, когда парни - из плена, грошове забезпечення пока муж был в плену получала жена, но при этом и с другим уже жила, и общаться с детьми мужу не даёт.
Больно и за мужчину и за детей.
ПотеряласЯ Я...• 09 июня в 23:57
Ответ дляДама с собачкой
В мене ще виникло питання, чому батько, знаючи де проживають діти, не може просто приїхати до них? До школи, до дому? От я уявляю себе на місці одного з батьків, кому не дають спілкуватися. Ну я б як мінімум приїжджала би та намагалася побачитися, тут же я чую тільки «я дзвонив до дітей, вони поза зоною»….
Пойти в школу это сделать стресс детям.В суд надо идти и добиваться часов совместных
Позитивна• 10 июня в 00:23
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Потому что это доход был в браке и она с детьми жила на эти деньги
І вона в шлюбі була сама з собою ?
ПотеряласЯ Я...• 10 июня в 00:25
Ответ дляПозитивна
І вона в шлюбі була сама з собою ?
А как она могла развестись с пленным?
Да,была в браке официально и жила за эти деньги и детей кормила.Или мужчина новый этим детям теперь только обязан,а папа не при чем?уже не говоря о том,что добровольно их бы не бросил в начале войны
Дама с собачкой• 10 июня в 08:48
Ответ дляОце потужно
Не знаю деталей історії, яку описує автор, але маю історію родички.
Вона була в декреті, чоловік поки вона була у вразливому стані проявив себе не дуже (вирішив пограти у домострой), тож вона абстрагувалася і чекала, поки донька піде в садок і можна буде повернутися на роботу і мати гроші щоб піти від нього.
Але сталася війна, його мобілізували, полон. Ясно, що вона б такого йому не бажала, але рішення піти було прийнято задовго до цього, і з його полоном це не змінилося.
Він провів у полоні 2 роки, уже звільнений, і зараз звичайно ж теж усім розповідає, яка вона погана жінка, що не дочекалася його.
Це доречі може бути така ж ситуація із цим чоловіком. Ніхто не знає, як він відносився до своєї дружини раніше.