Анютины ласки• 09 июня в 23:03
Герой нашого часу
У 2022 році в боротьбі проти російських окупантів загинув один із найяскравіших представників української нації — військовослужбовець ЗСУ та громадський активіст киянин Роман Ратушний.
Його не стало ще у 2022 році, однак слова, які він залишив після себе, сьогодні звучать особливо сильно та пророчо:
«Випалюйте в собі всю російську субкультуру. Випалюйте в собі всі спогади з дитинства, пов’язані з російським-радянським. Випалюйте в собі стосунки з родичами чи друзями по той бік, з усіма, хто є носієм російської субкультури. Інакше це все випалить вас».
Усе своє свідоме життя Роман присвятив боротьбі за незалежну Україну та справедливість. Ще у 2012 році він був учасником Мовного майдану, а вже наприкінці 2013-го долучився до Революції Гідності. Саме Ратушний був серед студентів, які постраждали під час жорстокого побиття мирних протестувальників у ніч на 30 листопада.
У 2018 році Роман започаткував ініціативу «Захистимо Протасів Яр», яка об’єднала киян у боротьбі за збереження зеленої зони столиці. Уже за рік він очолив однойменну громадську організацію, що стала символом спротиву незаконній забудові Києва.
Після початку повномасштабного вторгнення Росії Ратушний добровільно став на захист України. Він створив підрозділ «Протасів Яр», брав участь в обороні Києва та боях на Сумщині. Із квітня 2022 року Роман служив у розвідвзводі 2-го мотопіхотного батальйону 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» на Харківському напрямку. 9 червня він загинув поблизу Ізюма під час виконання бойового завдання, потрапивши у ворожу засідку.
Втім, трагедія для родини Ратушних на цьому не завершилася — 27 лютого 2025 року загинув і брат Романа, Василь Ратушний, який служив пілотом БпЛА у підрозділі «Птахи Мадяра»…
Такі люди, як Роман Ратушний, заслуговують на звання Героя України. Попри те, що петиція щодо присвоєння йому цього звання набрала необхідну кількість голосів, відповідного рішення досі немає.
Саме тому сьогодні важливо не мовчати, а нагадувати всім: Роман Ратушний — справжній Герой України, який заслуговує на державне визнання.
Та незалежно від рішень чиновників, Роман Ратушний уже назавжди став символом нового покоління українців — сильних, принципових і готових до останнього боротися за свою Україну.
Стрекозей• 09 июня в 23:06
Тут цього не розуміють і дрочать на парад і шатунова, пуськін вєлікій і дАстаєвскій
Анютины ласки
• 09 июня в 23:20
Ответ дляДетские_Будут?
Яка країна такі і “герої»
Росіяни освоїли перекладач.
Вітаю.
Нормальна в нас країна, на відміну від Вашої.
Вітаю.
Стрекозей• 09 июня в 23:20
Ответ дляЗамурмишка
Можно ще вбити усіх народжених у сесері
Можна ще мислити замість пукати мозком
Замурмишка• 09 июня в 23:23
Ответ дляСтрекозей
Можна ще мислити замість пукати мозком
Да ладно. А что означает, выжигайте все росиянське, для людей рожденных до 91года? Стереть память до 91 года?
Весела пiсенька• 09 июня в 23:29
Ответ дляСтрекозей
сподіваюсь, путін їх бодай наполовину ’видрочить’ ракетами і шахедами
Шикаю і викаю• 09 июня в 23:33
Ответ дляЗамурмишка
Насамперед потрібно відмовитися від цього проклятого москальського газу та перейти на європейський, їх дуже легко відрізнити. Ви заходите на кухню, підходите до плити та відкриваєте всі чотири конфорки. П´ять-десять хвилин дихаєте на повні груди. Якщо газ був правильним, європейським, ви відчуєте велич ідеалів демократії та наближення до європейських цінностей. В іншому випадку ви більше не писатимете на порадниці, що теж цілком собі заліковий результат.
Инста_Богиня• 09 июня в 23:46
Ответ дляДетские_Будут?
Яка країна такі і “герої»
так, у нас такі герої, це не ваші єсвео на ослах
Анютины ласки
• 10 июня в 12:15
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
Анютины ласки
• 10 июня в 12:16
Ответ дляЦікавий писочок
Удалено администрацией...
Любителі срср це невиліковно.
БезникаЯ• 10 июня в 13:47
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Цікавий писочок• 10 июня в 19:10
Ответ дляАнютины ласки
Любителі срср це невиліковно.
Удалено администрацией...
Анютины ласки
• 10 июня в 21:13
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
Анютины ласки
• 10 июня в 21:14
Ответ дляЦікавий писочок
Удалено администрацией...
БезникаЯ• 10 июня в 21:37
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Анютины ласки
• 10 июня в 22:08
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
БезникаЯ• 10 июня в 22:10
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Анютины ласки
• 10 июня в 22:16
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
БезникаЯ• 10 июня в 22:20
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Анютины ласки
• 10 июня в 22:22
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
БезникаЯ• 10 июня в 22:23
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Анютины ласки
• 10 июня в 22:36
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
БезникаЯ• 10 июня в 22:43
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Анютины ласки
• 10 июня в 22:46
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
Курсом руського корабля.
БезникаЯ• 10 июня в 23:07
Ответ дляАнютины ласки
Курсом руського корабля.
Иди. Направление уловила