Пирожкиня• 10 июня в 06:21
Цефтриаксон имеет ли значение какой фирмы брать?
Помогите советом, назначили проколоть цефтриаксон, но меня напугали что наш или дешевый не сработает, мол как водичка, надо брать дорогой эмсеф и так далее. Подскажите кто сталкивался , это так? Уже купила индийский, лучше выбросить и купить дорогой? Не хочется проколоть такие болезненные уколы в пустую
Ворожу на каві• 10 июня в 06:54
Мама працювала фельдшером,зараз на пенсії, але приходять люди на уколи, бо в селах з лікарями проблема, то колять звичайний цефтриаксон, всі виліковуються. Я нещодавно колода звичайний цефазолін нормально допоміг
Пирожкиня
• 10 июня в 06:59
Ответ дляВорожу на каві
Дякую, бо злякалась уже. Такі болючі уколи і якщо не подіють, то це жах взагалі
Copy-Paste• 10 июня в 07:06
так что у вас? может вам можно таблеточки с тем же успехом попить и не мучаться
Пирожкиня
• 10 июня в 07:07
Ответ дляЦідило правди
Мені Дарниця нормально допоміг і швидко
Дякую заспокоїли, бо казали , що наші взагалі як вода
Все буде Україна• 10 июня в 07:56
Так. Вчора брала чоловікові антибіотик - знайома аптекар попередила, що дозування однакове в усіх, а дієві - одиниці виробників.
Доль Чекомбана• 10 июня в 07:56
Ответ дляПирожкиня
Все нормально действует. Любой фирмы
Доль Чекомбана• 10 июня в 07:56
Ответ дляВсе буде Україна
Бред. И начнем с того что дозировка у Цефтриаксона есть разная
Все буде Україна• 10 июня в 07:57
Ответ дляДоль Чекомбана
Як скажете)
Чучало яблуні• 10 июня в 08:21
Я навпаки, ніколи не брала індійський, це гірші ліки, ніколи не знаєш що всередині. Беріть українського виробника, він дешевий і його не підробляють.
Взагалі Цефтриаксон дуже нефротоксичний (на нирки дає). Набагато краще з тим же ефектом Цефотаксим або Цефазолін. І вони менш болючі, ніж Цефтриаксон. Ще вводити любі цефалоспорини треба дууууже повільно. Тоді не так боляче.
Finik-Figa• 10 июня в 08:24
Не выбрасывание. Обсудим.
Мне подходит Ципролет. У меня нет полочки на ЖКТ. Индия - нормальные препараты. Наши не беру...
Рожева юбка• 10 июня в 08:39
Работают все, вопрос в качестве сырья только, а это влияет на быстроту эффекта и количество побочных
Из Кукуева я• 10 июня в 08:50
Ответ дляЧучало яблуні
Ви просто шалену маячню пишете...не радьте якщо не розбираєтеся в фармакології....
1 це різні ліки, попри те що з з цефалоспоринів, але різні покоління, різна резистентність та різний спектр дії і відповідно різне клінічне використання.
2. цефтриаксон як раз найменш нефротоксичний адже переважно виводиться з жовчю, а от інші переважно ниркове виведення
3 фармакокінетика різна стосовно тривалості виведення, особливо якщо треба тривала концентрація в крові то це тільки цефтриаксон
Тому категорично не можна замінювати одне іншим просто так без реальних клінічних показань!!!
Чучало яблуні• 10 июня в 09:00
Ответ дляИз Кукуева я
Я пишу з особистого досвіду. На Цефтриаксон у дитини зразу ж пішли проблеми з нирками. Лікар замінив його на Цефотаксим, зі словами, що Цефтриаксон самий нефротоксичний з-поміж цефалоспоринів, але його тим не менш масово призначають в лікарнях. А терапевт призначав не просто Цефтриаксон, а певну марку індійського - бо виробник простимулював. Ніхто бакпосіву не робить перед їх призначенням, назначають навмання. Перед війною в Київській дитячій лікарні перейшли на Цефазолін, теж без всяких аналізів. Призначають всім одне і те саме, незалежно від ’клінічних показань’. Можу ще розказати, як черговий лікар отримував відкат за призначення певного препарату у стаціонарі дитячої лікарні.
П.С. люта реакція нирок була лише на Цефтриаксон. На Цефотаксим та Цефазолін - ніколи. І він самий болючий, зірки з очей. Цефазолін на його фоні взагалі безболісний. Індійський Цефтриаксон то взагалі треш в квадраті.
Из Кукуева я• 10 июня в 09:07
Ответ дляЧучало яблуні
Ваш особистий досвід ніяким чином не може змінювати ні фармакокінетику ні фармакодинаміку ліків. В Києві багато дитячих лікарень, але є загальні клінічні протоколи лікування і відповідний підбір ліків першого вибору.
Я ніде не писала про конкретного виробника ліків. Виключно про діючу речовину.
До чого тут ваші оповідки про поганих лікарів, виробників, болючість неясно. Ще красу форми флакона взяти до уваги?
Пилосмок працює• 10 июня в 09:07
Да, украинские препараты очень плохого качества, как и индийские
Чучало яблуні• 10 июня в 10:00
Ответ дляИз Кукуева я
Цефтриаксон - самий нефротоксичний препарат із цефалоспоринів в уколах. Це слова лікаря. Це повністю відображає і мій особистий досвід. Ви хочете з цим посперечатися? Ви дистриб´ютор Цефтриаксону? Хто перед вибором - прочитає інформацію, а який препарат обрати - вирішить сам. Про недобросовісність представників фарми і деяких лікарів відомо всім.
Из Кукуева я• 10 июня в 10:09
Ответ дляЧучало яблуні
Так хочу посперечатися бо теж маю медичну освіту і маю змогу оцінувати не чиюсь особисту думку/індивідуальну реакцію, а наукові дослідження та наукові дані по фармакокінетиці обговорюваних діючих речовин.
почитайте навіть банально інструкцію - цефтраиксон не потребує корекції дози при ізольованих ниркових захворюваннях в типових ситуаціях. Якби він був дійсно як ви пишите дуже нефротоксичним, то корекція дози була б потрібна 100% при зниженні кліренсу креатиніну.
Из Кукуева я• 10 июня в 10:21
І як можна буди дистриб´ютором діючої речовини ліків? в повідомленнях нема ніяких торгових назв, більш того не писала що цефтриаксон кращий. Лише що у кожного з АБ цефалоспоринів своє використання і саме тому замінювати їх просто ’по красі форми’ флакона або чуткам неправильно.
Компетентність лікаря із твердженням ’цефтриаксон має найвищу нефротоксичніть’ сумнівна, оскільки немає ніякої доказової аргументації.